Pohřeb Michaela Jacksona se uskuteční až po vyhodnocení druhé pitvy

Los Angeles - Otec zesnulého zpěváka Michaela Jacksona uvedl, že rodina nebude jeho pohřeb plánovat, dokud nebudou známy výsledky druhé pitvy. V úterý o tom informoval server britské televizní stanice BBC.

Přidejte svůj názor

Michael Jackson

Jacksonova rodina termín smuteční rozloučení, na které čekají tisíce zpěvákových fanoušků, dosud nepotvrdila. Joe Jackson médiím pouze uvedl, že pohřeb proběhne v soukromí, ale s popovou legendou se bude následně moci rozloučit i veřejnost. Otec Michaela Jacksona zároveň vyvrátil spekulace, že by se místem posledního odpočinku jeho syna měl stát ranč Neverland.

Michael Jackson zemřel ve čtvrtek odpoledne v losangeleské nemocnici UCLA Medical Center ve věku 50 let. Páteční pitva ukázala, že se na zpěvákově těle nenašly žádné známky násilného zločinu nebo vnějšího zásahu. Rodina však nebyla s vyjádřením losangeleského koronera spokojena a požádala o další nezávislé posouzení zpěvákových ostatků. Přesná příčina jeho smrti bude určena až po výsledcích toxikologických testů, jejichž vyhodnocení může trvat až šest týdnů.

Zesnulý zpěvák po sobě nechal tři děti ve věku 7, 11 a 12 let, které byly dočasně svěřeny do péče jejich babičky Katherine Jacksonové. O dalším osudu dětí rozhodne soud, jehož termín je stanoven na 3. srpna. Bývalá Jacksonova manželka Debbie Roweová, která je biologickou matkou jeho dvou starších dětí, rodinu v souvislosti s nároky na výchovu zpěvákových potomků údajně dosud nekontaktovala.

Michael Jackson na letošní rok ohlásil svůj comeback a od 13. července měl v plánu odehrát v londýnské O2 aréně 50 koncertních vystoupení. Během své kariéry prodal více než 750 milionů hudebních nosičů, za něž získal 13 hudebních cen Grammy. Soustrast nad jeho smrtí na sociální sítí Facebook dosud projevily více než dva miliony jeho fanoušků.

Témata: Michael Jackson
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel Malcolm Young, spoluzakladatel kapely AC/DC

18.11.2017 15:37 Washington - Ve věku 64 let dnes zemřel spoluzakladatel australské hardrockové skupiny AC/DC…

RECENZE: Ligu spravedlnosti před úpadkem nezachránila ani Wonder Woman

18.11.2017 07:02 RECENZE – Po neúspěchu Batman v Superman a překvapivém úspěchu příběhu Wonder Woman byli fanoušci…

Brno se opět bude točit kolem hudby. Festival Janáček Brno zveřejnil…

17.11.2017 16:51 Brno - Festival Janáček Brno 2018 má pro nadcházející ročník připraveno dvacet osm špičkových…

Jak vypadá nevybouřená láska Pavla Lišky k divadlu? Dozvíte se v Komorní…

17.11.2017 15:16 Praha - Spolek sešlých - Commedia dell´arte se sejde na komorní scéně Divadla Na Fidlovačce, aby…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama