Sháníte dárky na Vánoce? Navštivte největší předvánoční veletrh Stříbrné vánoční dny

Praha - Vánoce se blíží a pokud jste dosud nevymysleli originální dárek, kterým potěšíte své blízké, máme pro vás řešení. V Praze se už tento víkend odehraje veletrh Stříbrné vánoční dny, kde bude na výběr z více než šesti tisíc dárků.

Přidejte svůj názor

Stříbrné vánoční dny

Pro návštěvníky bude na veletrhu připraveno dárkové zboží, dekorace, hračky a hry, móda, dětský a sportovní sortiment, potřeby do domácnosti nebo potraviny a nápoje.

Veletrh nabídne návštěvníkům celkem čtyři speciální zóny se zaměřením na módu, české výrobky, sportovní potřeby a vánoční hody. Ve Fashion zóně se bude prezentovat padesát nezávislých návrhářů a designérů, kteří zde nabídnou originální módu, šperky a doplňky.

Na českém jarmarku se představí čtyřicet uměleckých řemeslníků a lidových tvůrců, kteří předvedou rukodělnou přehlídku dekorativních a užitkových předmětů z keramiky, skla, dřeva, rostlin, papíru a textilií. Nebude chybět ani ruční výroba svíček a mýdel netradičních tvarů.

Vánoční hody nabídnou návštěvníkům delikatesy a gurmánské speciality s ochutnávkami pochutin.

„Největším kladem veletrhu je nabídka několika tisíc dárků různorodého sortimentu na jednom místě. Na veletrhu pořídí návštěvníci i originály od výtvarníků a designérů, které v obchodním centru neseženou. Veletrh je koncipován nejen k nakupování dárků, ale také jako příjemný prožitek strávený u doprovodného programu, soutěží, kreativních workshopů a ochutnávek delikates a nápojů," říká manažerka veletrhu Jindra Konečná.

Těšit se můžete na dárkové zboží, hračky, módu, dekorace, potřeby do domácnosti nebo potraviny a nápoje. Veletrh se uskuteční od 8. do 11. prosince 2016 na výstavišti PVA Eepo Praha v Letňanech od 10.00 do 18.00.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Praha otevřela běžně nepřístupné budovy: Kramářovu vilu si prohlédlo na…

13.05.2017 19:00 Praha - V rámci festivalu Open House Praha se dnes otevřely obvykle nepřístupné prostory Kramářovy…

V Praze odhalili základní kámen pomníku Marie Terezie, Habsburská garda…

13.05.2017 18:04 Praha - V pražském parku u Prašného mostu odhalili základní kámen budoucího pomníku Marie Terezie,…

Svět středověké symboliky: Gotické katedrály k lidem "mluví"

26.04.2017 19:46 HISTORIE - Středověké katedrály dodnes udivují svojí vznešeností a krásou. Jsou dominantami mnoha…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama