Daniel Hůlka zázračně zhubl a je teď bez ženské!

Praha - Muzikálový Dracula Daniel Hůlka (40) shodil třicet dvě kila a vypadá opět skvěle. Z obtloustlého zpěváka se stal opět lamač dívčích srdcí. A zůstane jím, pokud opět nepřibere. Navíc teď nemá vážnou známost a ženy po něm opět šílí. "Užívám si teď krásných žen, které mi lichotí, že vypadám jako zamlada. Až na ty šediny," říká Daniel Hůlka, který hrál Draculu poprvé v šestadvaceti letech a diváci ho obdivovali. "Ale své šedivé vlasy si barvit nebudu. Ani za nic!" trvá na svém Hůlka.

Přidejte svůj názor

Daniel Hůlka

Zázračně zhubl prý proto, že úspěšně prošel "třífázovou" dietou.

"Je založena na vyrovnání PH v těle, aby člověk nejlépe spaloval tuky. První fáze je čištění, druhá hubnutí, třetí je návrat k normálnímu jídlu. A to se střídá. Člověk musí dodržet ten režim," vysvětluje Korzu zpěvák. Hůlka prostě vstoupil do jiného stravovacího systému a ten zabral.

Je mu do tance
Teď se chystá na nový projekt s legendární taneční skupinou UNO. Ve dnech 16. a 17. června uvede Divadlo Hybernia muzikálovou show - love story Šachmat a thriller Nikita. Obě díla složil skladatel Ondřej Soukup na latinské texty Gábiny Osvaldové už před dvaceti lety a představilo se v nich UNO s řadou tehdy známých umělců.

"Jde o mimořádný projekt, ve kterém tentokrát budou vystupovat samozřejmě noví tanečníci UNO a pak například i Leona Machálková, Jiří Zonyga, Lucia Šoralová. A také budu natáčet pro nové cédéčko koncerty s kytaristou Lubošem Brabcem. Takže jsem teď spokojený," tvrdí zpěvák.

Témata: Hůlka, Daniel | bulvár
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Retro muzikál, antika i autorský projekt. Co plánuje Divadlo v Dlouhé v…

23.06.2017 14:44 Aktualizováno Praha – Dvacátá druhá sezóna Divadla v Dlouhé bude ve znamení pěti premiér a dvou festivalů. Můžeme…

Zemřel herec Rudolf Máhrla, dlouholetý člen olomoucké činohry

21.06.2017 16:18 Olomouc – V pondělí zemřel ve věku 85 let herec Rudolf Máhrla. Dlouholetý člen olomoucké činohry…

Herci Moravského divadla Olomouc poběží o víkendu půlmaraton

21.06.2017 15:05 Olomouc – Druhá polovina června znamená pro Olomoučany již tradiční mezinárodní běžeckou akci…

RECENZE: My všichni jsme Bulis aneb Obrazy ze života anděla radosti v…

20.06.2017 19:44 RECENZE: Chomutovský rodák, brněnský občan a předčasně zesnulý hudební skladatel Jiří Bulis se…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama