Klicperovo divadlo zahajuje předprodej na festival Divadlo evropských regionů

Hradec Králové – Konec června v Hradci Králové bude opět patřit festivalu Divadlo evropských regionů. Letos se koná již třiadvacátý ročník, který opět pořádá Klicperovo divadlo ve spolupráci s Divadlem Drak a Open Air Programem. Předprodej vstupenek na festivalová představení startuje právě dnes.

Přidejte svůj názor

Klicperovo divadlo

V posledních osmi červnových dnech Hradec Králové ožije festivalem Divadlo evropských regionů, který se letos koná již po třiadvacáté. Hlavní tři pořadatelé jsou opět Klicperovo divadlo, Divadlo Drak a Open Air Program. Předprodej vstupenek pro předplatitele byl zahájen již dnes, volný prodej startuje od příštího úterka.

„Pro předplatitele Klicperova divadla začíná předprodej již ve čtvrtek 4. května od 10.00 hodin. Diváci mají možnost přednostně si vyměnit předplatitelské kupony, a to až do vyčerpání rezervované kapacity jednotlivých představení, zároveň si mohou dokoupit jednu další vstupenku na jakékoliv představení z festivalové nabídky," říká Martin Sedláček z Klicperova divadla.

Volný prodej festivalových vstupenek pro všechny zájemce bude tedy zahájen v úterý 9. května v 10 hodin v divadelním předprodeji na Gočárově třídě. On-line prodej bude spuštěn také v úterý, ale až ve 12 hodin na webu Klicperova divadla.

„Některá představení především ve Studiu Beseda mají sníženou kapacitu. Například u představení Olga s Pavlínou Štorkovou v titulní roli bude možné zakoupit maximálně 2 vstupenky na osobu, stejně tak je snížena kapacita pro festivalové kupony," upozorňuje Martin Sedláček s tím, že Klicperovo divadlo pozve toto oceňované představení znovu v říjnu na festival Čekání na Václava. „Jednáme o tom, aby podzimních termínů bylo více, a dostalo se tak na všechny zájemce."

Program festivalu můžete již nyní najít na stránkách Klicperova divadla i Divadla Drak. Na festival přijaly pozvání například soubory Cirk La Putyka Praha s inscenací Black Black Woods a Slapstick Sonata, Divadlo Venuše ve Švehlovce nebo Divadlo Na zábradlí. Z Brna přijede soubor HaDivadla s inscenací Vernisáž a Strýček Váňa, Divadlo Bolka Polívky s inscenací Šašek a syn nebo Národní divadlo Brno.

Festival Divadlo evropských regionů se koná ve dnech 22. června až 30. června 2017 v Hradci Králové.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Brno se opět bude točit kolem hudby. Festival Janáček Brno zveřejnil…

17.11.2017 16:51 Brno - Festival Janáček Brno 2018 má pro nadcházející ročník připraveno dvacet osm špičkových…

Jak vypadá nevybouřená láska Pavla Lišky k divadlu? Dozvíte se v Komorní…

17.11.2017 15:16 Praha - Spolek sešlých - Commedia dell´arte se sejde na komorní scéně Divadla Na Fidlovačce, aby…

Nová performance v divadle Alfred ve dvoře prozkoumá hranice lidského…

14.11.2017 17:43 Praha - Režisér a vizální umělec Jan Mocek uvede svoji novou inscenace Shadow Meadow v divadle…

Národní divadlo moravskoslezské uvede svoji komorní inscenaci v Divadle…

13.11.2017 19:59 Ostrava - Národní divadlo moravskoslezské uvede svoji novou komorní inscenaci v alternativním…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama