Klicperovo divadlo zahajuje předprodej na festival Divadlo evropských regionů

Hradec Králové – Konec června v Hradci Králové bude opět patřit festivalu Divadlo evropských regionů. Letos se koná již třiadvacátý ročník, který opět pořádá Klicperovo divadlo ve spolupráci s Divadlem Drak a Open Air Programem. Předprodej vstupenek na festivalová představení startuje právě dnes.

Přidejte svůj názor

Klicperovo divadlo

V posledních osmi červnových dnech Hradec Králové ožije festivalem Divadlo evropských regionů, který se letos koná již po třiadvacáté. Hlavní tři pořadatelé jsou opět Klicperovo divadlo, Divadlo Drak a Open Air Program. Předprodej vstupenek pro předplatitele byl zahájen již dnes, volný prodej startuje od příštího úterka.

„Pro předplatitele Klicperova divadla začíná předprodej již ve čtvrtek 4. května od 10.00 hodin. Diváci mají možnost přednostně si vyměnit předplatitelské kupony, a to až do vyčerpání rezervované kapacity jednotlivých představení, zároveň si mohou dokoupit jednu další vstupenku na jakékoliv představení z festivalové nabídky," říká Martin Sedláček z Klicperova divadla.

Volný prodej festivalových vstupenek pro všechny zájemce bude tedy zahájen v úterý 9. května v 10 hodin v divadelním předprodeji na Gočárově třídě. On-line prodej bude spuštěn také v úterý, ale až ve 12 hodin na webu Klicperova divadla.

„Některá představení především ve Studiu Beseda mají sníženou kapacitu. Například u představení Olga s Pavlínou Štorkovou v titulní roli bude možné zakoupit maximálně 2 vstupenky na osobu, stejně tak je snížena kapacita pro festivalové kupony," upozorňuje Martin Sedláček s tím, že Klicperovo divadlo pozve toto oceňované představení znovu v říjnu na festival Čekání na Václava. „Jednáme o tom, aby podzimních termínů bylo více, a dostalo se tak na všechny zájemce."

Program festivalu můžete již nyní najít na stránkách Klicperova divadla i Divadla Drak. Na festival přijaly pozvání například soubory Cirk La Putyka Praha s inscenací Black Black Woods a Slapstick Sonata, Divadlo Venuše ve Švehlovce nebo Divadlo Na zábradlí. Z Brna přijede soubor HaDivadla s inscenací Vernisáž a Strýček Váňa, Divadlo Bolka Polívky s inscenací Šašek a syn nebo Národní divadlo Brno.

Festival Divadlo evropských regionů se koná ve dnech 22. června až 30. června 2017 v Hradci Králové.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Další ročník festivalu Divadelní svět je téměř vyprodaný

18.05.2018 23:47 Brno - 24. května začne mezinárodní festival Divadelní svět. Již devátý ročník nabízí divadelním…

Křesťanští aktivisté nasbírali 6000 podpisů proti hře, zvažují právní kroky

15.05.2018 16:38 Aktualizováno Brno - Na 6000 podpisů sesbírali křesťanští aktivisté na internetu pod otevřeným dopisem, který…

Na divadelních prknech to v Opavě v sezóně 2018/2019 bude nabité…

14.05.2018 17:34 Slezské divadlo v Opavě představilo svůj program na příští divadelní sezónu. Kromě známých titulů…

V Brně zmlátili slavného herce Sedala. Bojuje o život v nemocnici

10.05.2018 22:14 Aktualizováno Sedmdesátiletý herec Ján Sedal, někdejší výrazný představitel HaDivadla, je ve velmi vážném stavu…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama