Jubilejní díl brněnské divadelní talk show bude věnovaný maminkám

Brno – Divadelní talk show oblíbeného brněnského herce Filipa Tellera Tell or Show čeká jubilejní desátý díl. Zpěvačky z projektu Mateřská.com, psycholožka, a ještě jeden tajný host budou hovořit o maminkách, miminkách a mateřství. Show s názvem Mateřská se bude konat opět v Buranteatru.

Přidejte svůj názor

Filip Teller (foto Pavel Klement)

Divadelní talk show Fillipa Tellera s názvem Tell or Show je jedinečný scénický tvar, který u nás nemá obdoby. Každý z dílů je neopakovatelný, vždy s novými hosty a novým tématem. Únorový díl V gala poctil svou účastí významný host a odborník na etiketu Ladislav Špaček. Nyní tvůrce čeká jubilejní desátý díl, který se bude věnovat mateřství.

Květnový díl s názvem Mateřská se bude točit kolem maminek, miminek, mateřství a rodiny. O tom všem si bude Fillip Teller povídat se zpěvačkami Bárou Vaculíkovou a Lenkou Jankovskou z projektu Mateřská.com, s psycholožkou Zdeňkou Sládečkovou a ještě jedním hostem, kterého organizátoři hodlají ponechat jako překvapení do poslední chvíle.

img-responsive

Z plakátu k talk show Tell or Show | foto: TRINNO

„Chtěli jsme, aby složení hostů bylo pestré. Přijedou maminky, které zažívají čerstvé mateřství a do toho se snaží být kreativní a produktivní. Dále dáma, která zažívá mateřství spíše v přeneseném významu, neboť je takovou psychologickou maminkou mnoha úspěšných olympijských sportovců.  Nebudou chybět ani děti, které jsou v podstatě výsledkem mateřství,“ vysvětluje dramaturg projektu Ondřej Klíč v tiskové zprávě.

„Já osobně se nejvíc těším na názory všech zúčastněných na to, co pro ně samotné znamená rodina, maminka a taky ono samotné mateřství,“ dodává moderátor večera Filip Teller.

Téma večera se jako obvykle objeví jak v úvodním stand-up Filipa Tellera, tak v scénografii prostoru a repertoáru kapely, která originální show tradičně hudebně glosuje a doprovází. Diváci se mohou těšit i na oblíbenou „asistentku“, herečku Petru Staňkovou. Na květnový díl však můžete vzít i své děti, tentokrát totiž bude večer „family friendly“.

Květnový díl Tell or Show s názvem Mateřská se koná ve středu 17. května 2017 od 19.30 v brněnském BuranTeatru.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Brno se opět bude točit kolem hudby. Festival Janáček Brno zveřejnil…

17.11.2017 16:51 Brno - Festival Janáček Brno 2018 má pro nadcházející ročník připraveno dvacet osm špičkových…

Jak vypadá nevybouřená láska Pavla Lišky k divadlu? Dozvíte se v Komorní…

17.11.2017 15:16 Praha - Spolek sešlých - Commedia dell´arte se sejde na komorní scéně Divadla Na Fidlovačce, aby…

Nová performance v divadle Alfred ve dvoře prozkoumá hranice lidského…

14.11.2017 17:43 Praha - Režisér a vizální umělec Jan Mocek uvede svoji novou inscenace Shadow Meadow v divadle…

Národní divadlo moravskoslezské uvede svoji komorní inscenaci v Divadle…

13.11.2017 19:59 Ostrava - Národní divadlo moravskoslezské uvede svoji novou komorní inscenaci v alternativním…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama