Muzikál ze střední se dočká čtvrtého pokračování s novým obsazením

(Los Angeles) Hollywoodská společnost Walt Disney ohlásila pokračování filmové série Muzikál ze střední. Ve čtvrtém díle se však podle středečních informací agentury Reuters zcela změní obsazení.

Přidejte svůj názor

Studio své rozhodnutí o novém obsazení zdůvodňuje tím, že původní hrdinové ve třetím díle střední školu opustili. Bez hereckých hvězd typu Zaca Efrona si však producenti nejsou jisti s úspěchem filmu a čtvrtý Muzikál ze střední bude namísto distribuce v kinech určen přímo pro televizní obrazovku stejně jako jeho dvě první pokračování.

Ačkoliv původní hrdinové dospěli, společnost Walt Disney se nechce vzdát zavedené obchodní značky. Na fiktivní americkou střední školu tak dorazí nová generace studentů, která bude opět prostřednictvím hudby a tance bavit diváky.

Muzikál ze střední původně vznikl jako nízkorozpočtový projekt pro americkou kabelovou televizní stanici Disney Channel. Soundtrack se však ještě před premiérou filmu stal jednou z nejprodávanějších nahrávek na americkém hudebním trhu a jen v USA se ho prodalo více než čtyři miliony kusů. Příběh spolužáků ze střední školy záhy oslovil diváky po celém světě. Zatím poslední pokračování s podtitulem Maturitní ročník loni v kinech celosvětově utržilo 250 milionů dolarů.

Témata: muzikál
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Retro muzikál, antika i autorský projekt. Co plánuje Divadlo v Dlouhé v…

23.06.2017 14:44 Aktualizováno Praha – Dvacátá druhá sezóna Divadla v Dlouhé bude ve znamení pěti premiér a dvou festivalů. Můžeme…

Zemřel herec Rudolf Máhrla, dlouholetý člen olomoucké činohry

21.06.2017 16:18 Olomouc – V pondělí zemřel ve věku 85 let herec Rudolf Máhrla. Dlouholetý člen olomoucké činohry…

Herci Moravského divadla Olomouc poběží o víkendu půlmaraton

21.06.2017 15:05 Olomouc – Druhá polovina června znamená pro Olomoučany již tradiční mezinárodní běžeckou akci…

RECENZE: My všichni jsme Bulis aneb Obrazy ze života anděla radosti v…

20.06.2017 19:44 RECENZE: Chomutovský rodák, brněnský občan a předčasně zesnulý hudební skladatel Jiří Bulis se…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama