V Divadle Hybernia se představí Radka Fišarová se svojí malou poctou velké Edith

Praha - Radka Fišarová odzpívá v neděli od 20 hodin v pražském Divadla Hybernia koncert s návzem Malá pocta velké Edith. Informaci poskytly oficiální stránky divadla.

Přidejte svůj názor

Koncert Malá pocta velké Edith je věnován slavným písním z repertoáru Edith Piaf, ale také dalším francouzským hudebním velikánům jako jsou například Charles Aznavour, Jack Prevert či Mireille Mathieu, ale i šansonům méně známých francouzských interpretů.

V programu zazní písně v češtině i v originále s francouzskými texty. Zpěvačku Radku Fišarovou na jejím koncertu doprovází akordeonistka Jana Bezpalcová a několik jazzových hudebníků. Návštěvníci koncertu se mimo jiné mohou těšit na hity Non, je ne regrette rien, Milord, Padam, padam, La Bohéme, La mamma, Tous les enfants chantend avec moi či Une femme amoureuse.

Radka Fišarová je známá především příznivcům českých muzikálů. Zpěvačka si tento žánr velice oblíbila a divákům se předvedla v řadě muzikálových rolí. Zazpívala si například v představeních Edith – vrabčák z předměstí, Touha, Dracula, Kleopatra nebo Rebelové.

Témata: Divadla
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Další ročník festivalu Divadelní svět je téměř vyprodaný

18.05.2018 23:47 Brno - 24. května začne mezinárodní festival Divadelní svět. Již devátý ročník nabízí divadelním…

Křesťanští aktivisté nasbírali 6000 podpisů proti hře, zvažují právní kroky

15.05.2018 16:38 Aktualizováno Brno - Na 6000 podpisů sesbírali křesťanští aktivisté na internetu pod otevřeným dopisem, který…

Na divadelních prknech to v Opavě v sezóně 2018/2019 bude nabité…

14.05.2018 17:34 Slezské divadlo v Opavě představilo svůj program na příští divadelní sezónu. Kromě známých titulů…

V Brně zmlátili slavného herce Sedala. Bojuje o život v nemocnici

10.05.2018 22:14 Aktualizováno Sedmdesátiletý herec Ján Sedal, někdejší výrazný představitel HaDivadla, je ve velmi vážném stavu…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama