Roman Vojtek tráví Vánoce ve svém stylu

Praha - Herec Roman Vojtek stráví letošní Vánoce stejně jako v předešlých pěti letech se svojí manželkou. Uvedl to v rozhovoru.

Přidejte svůj názor

Roman Vojtek v seriálu Vyprávěj

"Na Štědrý den půjdeme tradičně k manželčině rodině," sdělil Vojtek. Štědrý den tam pak bude trávit klasicky v užším rodinném kruhu společně s rodiči a sestrou svojí manželky, která je jejím dvojčetem.

Co se týká vánočních nákupů, tak ač je pracovně vytížený, vše se mu povedlo již stihnout. "Dárky mám už nakoupeny," uvedl.

Roman Vojtek je jedním z předních českých muzikálových herců a zpěváku. Ve své kariéře si po JAMU prošel řadou předních velkých muzikálů jako Pomáda, Monte Cristo, Vlasy, Dracula, Horečka sobotní noci a další. Účinkoval i mnoha divadelních představeních a v roce 1997 byl nominován na cenu Thálie. Stal se historicky prvním vítězem taneční Show Star dance, kterou uváděla Česká televize. Natočil 7 televizních pohádek a několik celovečerních filmu jako například Svatba na bitevním poli a Líbáš jako bůh.

V současné době účinkuje jak v Praze, tak i v Brně. Působí v roli moderátora firemních večírků, plesů a jiných společenských událostí a pravidelně se objevuje na televizní obrazovce v seriálu TV Nova Ulice a retro seriálu České televize Vyprávěj.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Další ročník festivalu Divadelní svět je téměř vyprodaný

18.05.2018 23:47 Brno - 24. května začne mezinárodní festival Divadelní svět. Již devátý ročník nabízí divadelním…

Křesťanští aktivisté nasbírali 6000 podpisů proti hře, zvažují právní kroky

15.05.2018 16:38 Aktualizováno Brno - Na 6000 podpisů sesbírali křesťanští aktivisté na internetu pod otevřeným dopisem, který…

Na divadelních prknech to v Opavě v sezóně 2018/2019 bude nabité…

14.05.2018 17:34 Slezské divadlo v Opavě představilo svůj program na příští divadelní sezónu. Kromě známých titulů…

V Brně zmlátili slavného herce Sedala. Bojuje o život v nemocnici

10.05.2018 22:14 Aktualizováno Sedmdesátiletý herec Ján Sedal, někdejší výrazný představitel HaDivadla, je ve velmi vážném stavu…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama