Bára Munzarová: "Nerozvádím se kvůli Ordinaci!"

PRAHA (Korzo) - Herečka Bára Munzarová (37) potvrdila, že se s manželem Jiřím Dvořákem (42) rozvádí. Ten má jeden rozvod za sebou, takže už má své zkušenosti. Od Báry se odstěhoval a o jejich malou Aničku (7) se prý bude pečlivě starat. Bára se rozvádí poprvé a nerada o tom mluví. Přesto přiznala, že nebylo jiné východisko.

Přidejte svůj názor

herečka Bára Munzarová

"I kdyby nebylo Ordinace v růžové zahradě a jednoho z jejích herců Martina Trnavského, stejně bych se nakonec rozvedla. Ordinace, jak mi ji všichni vyčítají, to nezpůsobila," řekla dcera slavných rodičů Jany Hlaváčové (71) a Luďka Munzara (76). Není přitom tajemstvím, že si Jiří Dvořák občas rád přihne. "Ale jsem velmi zaskočená z toho, jakou moc mají média. Co všechno může nastat, když se člověk stane známým. Když si o sobě čtu, mám někdy pocit, že se mi to jen zdá, že nemám šanci se obhájit a očistit," posteskla si Bára.

Manželství v troskách, léčí se herectvím
Když pomine své osobní trable, má Bára Munzarová má radost ze svých tvůrčích úspěchů. Teď například natočila nový televizní film režiséra Juraje Nvoty Na rozchodnou. "Je to příběh o těžkém soužití Čechů, Němců a Židů v Brně za druhé světové války. Hraji tam ženu, která nakonec musí být odsunuta do Německa.

Snímek je takové pohlazení, protože je to o opravdové filmařině. Diváci film uvidí už letos v květnu,"
pousměje se Munzarová.

Bára se také velmi ráda představuje v pořadu Příběh ze Starého zákona ve Viole. "Tam zase vystupuji s Pepíčkem Somrem. Hrajeme to víc než rok a je pořád vyprodáno. Mám plno krásných rolí. A pokud jde o moji lékařku v televizní Ordinaci, za tu jsem také velmi ráda. Je to nekončící příběh, jsme tam všichni už jedna rodina.

Baví mě to, i když je to víc o obživě. Zatímco třeba film Na rozchodnou je potravou pro duši,"
dodává Munzarová závěrem.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

OBRAZEM: Čertoviny Zdeňka Trošky prožily čertovský natáčecí den

29.05.2017 17:55 Jako by si peklo chtělo vzít svůj díl, v poslední květnové pondělí letošního roku panovalo obrovské…

Vlasta Burian rozdával lidem smích, Češi se mu krutě odvděčili

29.05.2017 08:26 Rozdával smích, ale samotnému mu do smíchu nakonec nebylo. Vlasta Burian byl po válce obviněn z…

Zlatou palmu v Cannes získalo drama The Square, zvláštní cenu má Nicol…

28.05.2017 21:48 Aktualizováno Cannes - Nejvyšší ocenění, Zlatou palmu, získalo dnes na mezinárodním filmovém festivalu v Cannes…

RECENZE: Piráti z Karibiku popáté! Scénáristova pomsta, která… hm, nenudí?

26.05.2017 16:33 Aktualizováno RECENZE – Jedna z nejvelkolepších sérií posledních let je zpět. Jack, Barbossa, Will, Elizabeth.…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama