Bojte se nebo těšte se: Gangster Ka je opravdu na dosah! A bude to drsný

Předpremiéra za účasti členů filmového štábu a většiny herců hlavních rolí se odehrála ve smíchovském kině CineStar, po níž následovala v music baru Phenomen slavnostní after party, kde bylo vidět rovněž nemálo známých tváří.

Přidejte svůj názor

Gangster Ka afterparty

Krátce po 21. hodině zazněl v sále č. 11 smíchovského multikomplexu CineStar potlesk. Právě doběhlo předpremiérové promítání dlouho avizovaného a očekáváného filmu Gangster Ka, volně inspirovaného osudy jednoho z nejkontroverznějších Čechů v historii samostatného státu, Radovana Krejčíře.

Několik slov před začátkem řekli přítomným divákům autor námětu Jaroslav Kmenta. režisér Jan Pachl, vyšetřovatel Karel Tichý či producent Adam Dvořák. Přítomna byla i většina herců: Miroslav Etzler, Marian Roden, Vlastina Svátková, Predrag Bjelac, Tomáš Jeřábek, Jaromír Hanzlík, Alexej Pyško, Filip Čapka, Jan Révai. Kvůli divadelním povinnostem chyběl ten nejdůležitější "gangster" Hynek Čermák stejně jako jeho protějšek v roli kriminalisty Hakla Zdeněk Žák.

After party v music baru Phenomen pak umožnila se s většinou výše zmíněných herců, ale i členů štábu setkat. Jaroslav Kmenta přijímal chválu za nevšední téma a neopomněl vyzdvihnout přínos Jana Pachla. Prý mu stačilo popsat nějakou scénu a režisér už věděl, kde by ji mohl natočit. Prostorami se procházel i Jaromír Hanzlík, Marian Roden ochotně popsal, jaké to je být zastřelen, a pár kroků odtud korzoval jeho kat Alexej Pyško. Predrag Bjelac dokonce naznačil něco málo z druhého dílu, jehož premiéra je plánována na 26. listopad tohoto roku, jenž ponese podtitul Afričan.

EuroZprávy.cz jako mediální partner na rozdíl od jiných médií přinesou recenzi tak, jak bylo dohodnuto s produkcí, tedy krátce před samotnou premiérou, která proběhne ve čtvrtek v podvečer.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Osmý díl Star Wars je zde. Na premiéru dorazili i stormtroopeři

10.12.2017 11:32 Aktualizováno Los Angeles - V sobotu se v Los Angeles konala světová premiéra osmého dílu hvězdné ságy Star Wars,…

Na Evropských filmových cenách kraloval Čverec, získal šest trofejí

10.12.2017 08:05 Berlín - Letošní Evropské filmové ceny ovládl snímek Čtverec švédského režiséra Rubena Östlunda,…

Festival outdoorových filmů vyhrál surfing, bodoval i lyžařský veterán…

09.12.2017 21:09 Praha - Hlavní cenu 15. ročníku mezinárodního festivalu outdoorových filmů vyhrál snímek Choose…

Kina ovládne osmý díl Star Wars. Hodně otázek vyvolává podtitul i stopáž

08.12.2017 13:34 Aktualizováno Los Angeles - Sobotní světovou premiérou v Los Angeles vstupuje do kin další díl hvězdné ságy Star…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama