Míša Dolinová: "Další děti neplánujeme!"

PRAHA - Čerstvá novomanželka, herečka Míša Dolinová (45), září štěstím. Svého muže Jana Sváčka sice miluje, ale děti neplánují. A ani tím, že se tajně vzali na 1. máje, se prý v jejich životě nic zásadního nezmění.

Přidejte svůj názor

Míša Dolinová

Samotného obřadu se zúčastnilo jen osm lidí. Nevěsta, ženich, dva svědci a jejich čtyři děti, které mají z předchozího manželství. "Svatba byla malá, klidná, ale úžasná. Večer jsme uspořádali mejdan pro přátele a to je tak všechno, co vám k tomu můžu říct. Vzali jsme se proto, že se máme rádi. Ale další děti zatím určitě neplánujeme," upřesňuje Korzu Dolinová, matka Terezky (11) a Jůlinky (9). Zatím se novomanželé nechystají ani na svatební cestu.

"Pojedeme v létě na klasickou dovolenou s dětmi do Chorvatska. Možná, že pak vyrazíme na pár dnů do Francie. Nikdy jsem tam nebyla. Dostali jsme od přátel dvě letenky do Paříže, tak toho asi využijeme," prozrazuje Míša své plány. Původně plánovala svatbu o pár týdnů později, ale nakonec dala za vděk 1. májem, který je i symbolem lásky.

"Oni totiž v květnu nikde neoddávají. Uvítala bych svatbu alespoň o týden později před prodlouženým víkendem, ale radnice tyto termíny nenabízejí. Lidé se v květnu nechtějí brát, přináší to prý smůlu," kroutí Míša nechápavě hlavou.

Ona ani její muž na takové pověry nevěří. "Vím dokonce, jak tahle pověra vznikla. Většinou už za devět měsíců čekaly rodiny dítě. A právě v únoru byly maminky nejohroženější. Byla velká zima a nejvyšší úmrtnost kojenců, tak rodiček. Dnes už ale nic takového nehrozí," uzavírá Míša Dolinová.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel herec Nyqvist (+56) známý z trilogie Milénium

28.06.2017 05:50 Stockholm - Ve věku 56 let v úterý zemřel jeden z nejznámějších švédských herců Michael Nyqvist,…

Facebook bude ve spolupráci s Hollywoodem točit vlastní seriály

26.06.2017 20:37 Washington - Americký provozovatel sociální sítě Facebook jedná s hollywoodskými studii o natáčení…

RECENZE: Proč se k nám stále vrací? Transformers to rozpálí již popáté

23.06.2017 15:46 RECENZE – Jedni je nenávidí, druzí milují. Faktem zůstává, že Autoboti i po deseti letech stále…

RECENZE: Holky na tahu přináší humor. A nevyhnou se ani vraždě

22.06.2017 10:00 RECENZE – Když se pětice kamarádek rozhodla uspořádat dámskou jízdu před svatbou jedné z nich,…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama