Míša Dolinová: "Další děti neplánujeme!"

PRAHA - Čerstvá novomanželka, herečka Míša Dolinová (45), září štěstím. Svého muže Jana Sváčka sice miluje, ale děti neplánují. A ani tím, že se tajně vzali na 1. máje, se prý v jejich životě nic zásadního nezmění.

Přidejte svůj názor

Míša Dolinová

Samotného obřadu se zúčastnilo jen osm lidí. Nevěsta, ženich, dva svědci a jejich čtyři děti, které mají z předchozího manželství. "Svatba byla malá, klidná, ale úžasná. Večer jsme uspořádali mejdan pro přátele a to je tak všechno, co vám k tomu můžu říct. Vzali jsme se proto, že se máme rádi. Ale další děti zatím určitě neplánujeme," upřesňuje Korzu Dolinová, matka Terezky (11) a Jůlinky (9). Zatím se novomanželé nechystají ani na svatební cestu.

"Pojedeme v létě na klasickou dovolenou s dětmi do Chorvatska. Možná, že pak vyrazíme na pár dnů do Francie. Nikdy jsem tam nebyla. Dostali jsme od přátel dvě letenky do Paříže, tak toho asi využijeme," prozrazuje Míša své plány. Původně plánovala svatbu o pár týdnů později, ale nakonec dala za vděk 1. májem, který je i symbolem lásky.

"Oni totiž v květnu nikde neoddávají. Uvítala bych svatbu alespoň o týden později před prodlouženým víkendem, ale radnice tyto termíny nenabízejí. Lidé se v květnu nechtějí brát, přináší to prý smůlu," kroutí Míša nechápavě hlavou.

Ona ani její muž na takové pověry nevěří. "Vím dokonce, jak tahle pověra vznikla. Většinou už za devět měsíců čekaly rodiny dítě. A právě v únoru byly maminky nejohroženější. Byla velká zima a nejvyšší úmrtnost kojenců, tak rodiček. Dnes už ale nic takového nehrozí," uzavírá Míša Dolinová.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Na co vyrazit do kina? Stále vede německá komedie, bronz má Havelkův…

23.04.2018 15:59 Praha - V čele návštěvnosti tuzemských kin zůstalo druhý víkend za sebou pokračování německé…

Karlovarský festival uctí památku Formana a ocení Hanzlíka

23.04.2018 15:38 Karlovy Vary - Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary uctí památku nedávno zesnulého režiséra…

Zemřel malý velký herec Vern Troyer (†49). Hvězda z filmu o Austinu…

22.04.2018 01:32 Los Angeles (USA) - Ve věku 49 let zemřel v americkém Los Angeles herec Verner Troyer, známý hlavně…

ROZHOVOR: Děsivý příběh podle skutečnosti? Režisér Mordparty oceněný…

21.04.2018 11:03 ROZHOVOR - Peter Bebjak, režisér oceněný Českým lvem, právě natáčí třídílnou minisérii Trhlina. Na…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama