VIDEO: Nahé dívky před hledáčky objektivů? Kratina se pustil do focení aktů ve filmu Miluji tě modře

Praha - Už v lednu dorazí do kin nová česká romantická komedie Miluji tě modře. Kromě příběhu o zamilovaném malíři, dívce z výlohy, žárlivém vrhači nožů a lásce v modrém se dočkáme také Vladimíra Kratiny tak, jak ho neznáme. V roli fotografa nahých dívek.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Vladimír Kratila fotil nahotiny

Vladimír Kratina hraje ve filmu Miluji tě modře nejen otce, ale i renomovaného fotografa. Nefotí však svatby nebo památky, soustředí se výhradně na akty, a proto se často ocitá mezi nahými modelkami.

V době natáčení filmu bylo proto potřeba sehnat hned několik dívek, které by se nestyděly. Všem kralovala úspěšná modelka Jitka Valtová, kterou místo Kratiny nafotila pro film slavná fotografka Alžběta Jungrová.

Nahých dívek se ale objevilo více, ty však pro film doporučil jiný fotograf, který často také fotí akty, Jakub Ludvík. A věřte nebo ne, ve fotoateliéru se objevily i modelky, které se nebojí ani odvážnější snímků.

Miluji tě modře je romantická komedie, která se má od řady jiných odlišovat svou výtvarností. Za námětem stojí Jaroslav Papoušek, autor a režisér filmů o rodině Homolkových a spoluautor komedií Hoří, má panenko a Lásky jedné plavovlásky. Romantickou komedii Jedním slovem tě miluji modře napsal krátce před svou smrtí v polovině 90. let, realizovat už ji však nestačil.

S myšlenkou režírovat tento film si pohrával slavný kameraman Miroslav Ondříček, nesehnal na něj ale finance a scénář dlouho ležel ladem. Pustil se do něj až Miloslav Šmídmajer, producent a režisér filmu, který přizval ke spolupráci spisovatele Pavla Brycze a scénáristku Lucii Bokšteflovou. Sám Papoušek byl malíř a scénář situoval do nejkrásnějších pražských lokalit kolem Pražského hradu, Karlova mostu a dalších. Praha ale nebývá k filmařům tak vstřícná, a proto byla část filmu realizována v Olomouci.

Romantickou komedii Miluji tě modře uvidíte v kinech od 26. 1. 2017.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Berlinale ocenilo českého režiséra Jiřího Menzela

23.02.2018 22:00 Berlín/Praha - Berlínský filmový festival dnes českému režisérovi a herci Jiřímu Menzelovi udělil…

RECENZE: Svěřte plastelínovému Pračlověku mičudu a nasměje se celá rodina

23.02.2018 13:47 RECENZE – Aardmani jsou legenda. Studio, které má na svém kontě Wallace a Gromita, Ovečku Shaun…

Favorit na Oscara je plagiát? Pár dní před ceremoniálem přišlo vážné…

22.02.2018 16:29 Los Angeles - O cenách Oscar porota rozhodne 27. února a výsledky budou slavnostně vyhlášeny 4.…

Věčně tvá nevěrná: Ukázka skvělého výkonu Rašilova a Kříže

20.02.2018 02:52 Po úspěšné komedii Život je život se režisér Milan Cieslar rozhodl pokračovat v komediálním žánru a…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama