VIDEO: Nahé dívky před hledáčky objektivů? Kratina se pustil do focení aktů ve filmu Miluji tě modře

Praha - Už v lednu dorazí do kin nová česká romantická komedie Miluji tě modře. Kromě příběhu o zamilovaném malíři, dívce z výlohy, žárlivém vrhači nožů a lásce v modrém se dočkáme také Vladimíra Kratiny tak, jak ho neznáme. V roli fotografa nahých dívek.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Vladimír Kratila fotil nahotiny

Vladimír Kratina hraje ve filmu Miluji tě modře nejen otce, ale i renomovaného fotografa. Nefotí však svatby nebo památky, soustředí se výhradně na akty, a proto se často ocitá mezi nahými modelkami.

V době natáčení filmu bylo proto potřeba sehnat hned několik dívek, které by se nestyděly. Všem kralovala úspěšná modelka Jitka Valtová, kterou místo Kratiny nafotila pro film slavná fotografka Alžběta Jungrová.

Nahých dívek se ale objevilo více, ty však pro film doporučil jiný fotograf, který často také fotí akty, Jakub Ludvík. A věřte nebo ne, ve fotoateliéru se objevily i modelky, které se nebojí ani odvážnější snímků.

Miluji tě modře je romantická komedie, která se má od řady jiných odlišovat svou výtvarností. Za námětem stojí Jaroslav Papoušek, autor a režisér filmů o rodině Homolkových a spoluautor komedií Hoří, má panenko a Lásky jedné plavovlásky. Romantickou komedii Jedním slovem tě miluji modře napsal krátce před svou smrtí v polovině 90. let, realizovat už ji však nestačil.

S myšlenkou režírovat tento film si pohrával slavný kameraman Miroslav Ondříček, nesehnal na něj ale finance a scénář dlouho ležel ladem. Pustil se do něj až Miloslav Šmídmajer, producent a režisér filmu, který přizval ke spolupráci spisovatele Pavla Brycze a scénáristku Lucii Bokšteflovou. Sám Papoušek byl malíř a scénář situoval do nejkrásnějších pražských lokalit kolem Pražského hradu, Karlova mostu a dalších. Praha ale nebývá k filmařům tak vstřícná, a proto byla část filmu realizována v Olomouci.

Romantickou komedii Miluji tě modře uvidíte v kinech od 26. 1. 2017.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Jiří Menzel je dál v kritickém stavu. Uzdravení nebude jednoduché

22.11.2017 16:22 Praha - Režisér Jiří Menzel (79) je v intenzivní péči specialistů Ústřední vojenské nemocnice ve…

Jiří Menzel musel podstoupit operaci mozku, jeho stav je prý vážný

21.11.2017 22:02 Aktualizováno Praha - Český oskarový režisér Jiří Menzel (69) leží v kritickém stavu v nemocnici. Byl převezen do…

RECENZE: Zahradnictví: Nápadník se pokouší poněkud chaoticky, ale s…

21.11.2017 18:53 RECENZE - Do kin přichází poslední díl filmové trilogie Zahradnictví Nápadník. Doposud jsme mohli…

Mezinárodní Emmy získali britští herci Branagh a Frielová, ta hrála i…

21.11.2017 08:04 New York - Prestižní mezinárodní cenu Emmy za nejlepší herecký výkon získali Britové Kenneth…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama