Natáčení filmu 2Bobule se přesunulo na jižní Moravu

Velké Bílovice - Filmaři začali v úterý nedaleko Velkých Bílovic na Břeclavsku natáčet jihomoravské exteriéry snímku 2Bobule. Premiéra pokračování úspěšného filmu se chystá na konec října.

Přidejte svůj názor

Snímek se točí od konce května a jeho děj bude volně navazovat na původní Bobule. Honza, v podání Kryštofa Hádka, žije se svou přítelkyní Klárou (Tereza Voříšková) v dědečkově domě a snaží se vytvořit slámové víno. Po příchodu Jirky (Lukáš Langmajer), který je znám svou slabostí pro ženy, se situace zkomplikuje a půjde jim doslova o život.

Kromě osvědčených herců z prvního dílu se objeví několik nových tváří. Patří mezi ně například Jiří Korn v roli nájemného vraha nebo Jana Švandová a Jiří Krampol, kteří ztvární zámožné rodiče mladé dívky Marie (Jana Pidrmanová).

Změnil se i realizační štáb. Snímek vzniká pod taktovkou mladého ruského režiséra Vlada Lanného podle scénáře Tomáše Holečka, spoluautora scénáře Rafťáků nebo sitcomu Comeback. Za kameru usedl zkušený Klaus Fuxjäger, který pracoval na filmech Příběh rytíře, Hartova válka, Liga výjimečných či Van Helsing.

Rozpočet snímku je 25 milionů korun. Premiéra je naplánovaná na 22. října tohoto roku a do kin se dostane celkem v 35 kopiích.

Témata: filmy
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Jiří Menzel je dál v kritickém stavu. Uzdravení nebude jednoduché

22.11.2017 16:22 Praha - Režisér Jiří Menzel (79) je v intenzivní péči specialistů Ústřední vojenské nemocnice ve…

Jiří Menzel musel podstoupit operaci mozku, jeho stav je prý vážný

21.11.2017 22:02 Aktualizováno Praha - Český oskarový režisér Jiří Menzel (69) leží v kritickém stavu v nemocnici. Byl převezen do…

RECENZE: Zahradnictví: Nápadník se pokouší poněkud chaoticky, ale s…

21.11.2017 18:53 RECENZE - Do kin přichází poslední díl filmové trilogie Zahradnictví Nápadník. Doposud jsme mohli…

Mezinárodní Emmy získali britští herci Branagh a Frielová, ta hrála i…

21.11.2017 08:04 New York - Prestižní mezinárodní cenu Emmy za nejlepší herecký výkon získali Britové Kenneth…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama