VIDEOstřípek: Pád Jana Krause z pódia pobavil také americká média

Bratislava - Jan Kraus, který moderoval v loni v dubnu finále soutěže Miss Slovensko, se zviditelnil také v zahraničí. Jeho náhlý pád z pódia rozebírají i američtí bloggeři, informovala o tom slovenská média.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Jan Kraus spadl mimo pódium v přímém přenosu při moderování soutěže krásy Miss Slovensko 2009. Na jevišti s ním byly ještě dvě finalistky, které seděly na dvou houpačkách. Americké webové stránky Dlisted.com citují tuto situaci a přidávají k ní ironický komentář. Bloggeři hodnotí nejen Krausův pád, ale všímají si také obou soutěžících, které byly v téže době na pódiu. Dívky totiž vůbec nereagovaly na moderátorovo náhlé zmizení ze scény. Obě se usmívaly a pozorovaly přítomné diváky.

Blogger, který píše pod pseudonymem Michael K, se posmívá právě reakci finalistek. "Líbí se mi, jak obě dívky absolutně nezajímá, jestli Jan právě umřel nebo jestli třeba krvácí v jámě. V tu chvíli mají totiž velice důležitou práci, musí bavit publikum svým působivým houpáním na houpačce. Přeci se nenechají něčím vyrušit," napsal na webu Dlisted.com uživatel Michael K.

Jan Kraus působí jako herec i moderátor. Česká televize pravidelně vysílá populární late night show Uvolněte se, prosím, kam si zve moderátor tři hosty. Kraus je známý svým ironickým a štiplavým humorem i pohotovým jednáním. Diváci si ho mohou pamatovat z pohádek Dívka na koštěti, Jak se budí princezny, z komedií Drahé tety a já, Bouřlivé víno, Krakonoš a lyžníci, Smích se lepí na paty, Černí baroni nebo z dramat Hanele a Musím tě svést.

Témata: Kraus, Jan | bulvár
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

OBRAZEM: Čertoviny Zdeňka Trošky prožily čertovský natáčecí den

29.05.2017 17:55 Jako by si peklo chtělo vzít svůj díl, v poslední květnové pondělí letošního roku panovalo obrovské…

Vlasta Burian rozdával lidem smích, Češi se mu krutě odvděčili

29.05.2017 08:26 Rozdával smích, ale samotnému mu do smíchu nakonec nebylo. Vlasta Burian byl po válce obviněn z…

Zlatou palmu v Cannes získalo drama The Square, zvláštní cenu má Nicol…

28.05.2017 21:48 Aktualizováno Cannes - Nejvyšší ocenění, Zlatou palmu, získalo dnes na mezinárodním filmovém festivalu v Cannes…

RECENZE: Piráti z Karibiku popáté! Scénáristova pomsta, která… hm, nenudí?

26.05.2017 16:33 Aktualizováno RECENZE – Jedna z nejvelkolepších sérií posledních let je zpět. Jack, Barbossa, Will, Elizabeth.…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama