TV Barrandov nabídne seriál Odsouzené, show s Jaroslavem Duškem a Rambo 4

Praha - K novinkám podzimního vysílacího schématu TV Barrandov patří původní seriál Odsouzené a show Filmový úlet s.r.o. s Jaroslavem Duškem. Informace uvedli představitelé televize na úterní tiskové konferenci v Praze.

Přidejte svůj názor

371

TV Barrandov svůj provoz zahájila 11. ledna letošního roku a po sedmi měsících existence se stala pátou nejsledovanější televizní stanicí v České republice. "Naší prioritou byli spokojení diváci. Podle aktuálních čísel se zdá, že si na nás začínají zvykat," uvedla s optimismem generální ředitelka TV Barrandov Janka Vozárová. Televize v srpnu dosáhla průměrné sledovanosti 2,71 procenta, což splnilo původní očekávání. "Do budoucna máme další cíle a chceme si najít stále místo na domácím televizním trhu. Kdo si dává nízké cíle, neposune se z místa," dodala Vozárová.

Televize se snaží zaujmout publikum ve věku kolem třiceti let, přičemž klade větší důraz na ženy, které patří k věrným divačkám. Právě jim bude určen seriál Odsouzené, který vznikl v koprodukci se slovenskou televizní stanicí Joj. Jeho hlavní hrdinka se v něm po zavinění tragické autonehody ocitá v ženské věznici, kde poznává další postavy s těžkým osudem.

Uvedením Odsouzených TV Barrandov splní jednu se svých ambicí, jíž je návrat slovenštiny na televizní obrazovku. "Snad si divák uvědomí, jak málo stačí k tomu, aby se ocitnul na druhé straně zákona," láká na nový seriál herečka Hana Gregorová. Ředitele věznice ztvární Pavel Kříž.

V programu TV Barrandov se jedenkrát za měsíc objeví show Filmový úlet s.r.o., v níž Jaroslav Dušek s Kamilem Švejdou ztvární otce se synem, kteří ve společné garsonce komentují českou kinematografii.

Televize od příštího týdne změní podobu zpravodajského pořadu 90 minut. Ten bude nově o třetinu kratší a pod názvem 60 minut se z něj stane life-stylový magazín se zaměřením na dění v českém showbyznysu. Do moderátorské sestavy nově přibudou Kateřeina Kristelová a Kateřina Hrachovcová.

Na obrazovky TV Barrandov se na podzim vrátí formáty, které si již diváci stačili oblíbit. Mezi ně patří Politická střelnice se Zuzanou Bubílkovou, Talkshow Jana Saudka nebo dokumentární cyklus o mezilidských vztazích s názvem České milování.

Diváci se v programu dočkají také filmových premiér. K největším lákadlům TV Barrandov bude patřit snímek Vicky Cristina Barcelona od Woodyho Allena nebo akční film Rambo 4: Do pekla a zpět se Sylvesterem Stallonem.

Témata: TV Barrandov
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Jiří Menzel je dál v kritickém stavu. Uzdravení nebude jednoduché

22.11.2017 16:22 Praha - Režisér Jiří Menzel (79) je v intenzivní péči specialistů Ústřední vojenské nemocnice ve…

Jiří Menzel musel podstoupit operaci mozku, jeho stav je prý vážný

21.11.2017 22:02 Aktualizováno Praha - Český oskarový režisér Jiří Menzel (69) leží v kritickém stavu v nemocnici. Byl převezen do…

RECENZE: Zahradnictví: Nápadník se pokouší poněkud chaoticky, ale s…

21.11.2017 18:53 RECENZE - Do kin přichází poslední díl filmové trilogie Zahradnictví Nápadník. Doposud jsme mohli…

Mezinárodní Emmy získali britští herci Branagh a Frielová, ta hrála i…

21.11.2017 08:04 New York - Prestižní mezinárodní cenu Emmy za nejlepší herecký výkon získali Britové Kenneth…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama