Jan Kraus ve svém pořadu uvítal svého nalezeného syna

Praha - Pořad Jana Krause "Uvolněte se, prosím", který vyslílá Česká televize, včera oslavil 200. dílem své jubilejní výročí. Byl vyjímečný i pro Jana Krause, který poprvé v historii pořadu neznal jména svých hostů předem.

Přidejte svůj názor

200. díl

Jan Kraus, byť nerad slaví jubilea, tentokrát musel poslouchat pokyny svého televizního štábu, který, jak sám řekl „neobyčejně rád slaví“. Štáb mu připravil nejedno překvapení, které herec, bavič a modrátor Jan Kraus zvládl velmi profesionálně. Nejdříve si měl na plazmě vyslechnout  pozdrav od režiséra Miloše Formana.

Na počátku se obával něčeho jako kanadských žertů v podobě hosta typu Ivan Langer, Václav Klaus apod., opak byl pravdou a první host jej příjemně dojal. Nebyl jim nikdo jiný, než jeho sestra Eliška Krausová, žijící se svojí rodinou v Kolumbii.

Po prvním hostu přišla na řadu píseň „Duet“ syna Davida Krause, ke kterému se po chvíli přidala žena moderátora Ivana Chýlková.

Byl čas na druhého hosta, kterým byly jeho synové. Kdo čekal tři, byl na omylu. Na televizních obrazovkach lidé mohli napočítat rovnou čtyři. Sám je uvedl: „Tak toto je kompletní sada mých synů, kdo to nevěděl.“ Mezi nimi seděl i jeho „nový“ syn Marek. A jak se nejstarší syn Marek na svého otce vlastně dostal. Vše začalo dopisem, kterého přepis zde zveřejňujeme:

Milý Jane,

Mám kuriózní problém a rád bych Tě s ním seznámil dříve, než se k Tobě dotsane z jiných a ještě méně zasvěcených míst a jazyků. Před pár lety se ke mně dostala „osvědčená“ informace o tom, že jsi můj pravý – biologický fotr. Tak bych Tě s tímto příběhem rád seznámil, ať víš, na čem jseš, resp. na čem jsem já. Ještě, než si ten mail začneš číst, tak věř tomu, že nejsem ani novinář ani internetový vtipálek natož, že bych chtěl na tom něco vydělat. Jde mi o získání pravdivé informace.

Jmenuji se Marek Blažek, narodil jsem se 6. července 1976 a většinu života jsem prožil v Rumburku a posledních 8 let žiju v Praze. V dětství jsem se nezabýval myšenkou, kdo je můj pravý otec snad nikdy, nikdo mi to nikdy neřekl. Kdo to je a zdali existuje nevím nadále. Matka je v tomhle dost uzavřená a nerad byh jí neustálým dotazováním přivedl do hrobu :-( takže když nejde hora k Mohammedovi....

Na plazmě Krausovi ukázali, jak byli na testu DNA, kde se měla tato skutečnost potvrdit, či vyvrátit. Testy vyšly pozitivně a tak Jan Kraus mohl do své rodiny přivítat svého již čtvrtého syna.


A pak přišlo poslední překvapení na závěr. Jan Kraus šel s kameramanem na dvůr divadla, ve kterém se talk show natáčí. Zde na něj čekal lev Leon v kleci, což byl speciální dárek pro Jana Krasue k výročí.

Témata: Kraus, Jan | bulvár
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel herec Nyqvist (+56) známý z trilogie Milénium

28.06.2017 05:50 Stockholm - Ve věku 56 let v úterý zemřel jeden z nejznámějších švédských herců Michael Nyqvist,…

Facebook bude ve spolupráci s Hollywoodem točit vlastní seriály

26.06.2017 20:37 Washington - Americký provozovatel sociální sítě Facebook jedná s hollywoodskými studii o natáčení…

RECENZE: Proč se k nám stále vrací? Transformers to rozpálí již popáté

23.06.2017 15:46 RECENZE – Jedni je nenávidí, druzí milují. Faktem zůstává, že Autoboti i po deseti letech stále…

RECENZE: Holky na tahu přináší humor. A nevyhnou se ani vraždě

22.06.2017 10:00 RECENZE – Když se pětice kamarádek rozhodla uspořádat dámskou jízdu před svatbou jedné z nich,…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama