Jan Kraus ve svém pořadu uvítal svého nalezeného syna

Praha - Pořad Jana Krause "Uvolněte se, prosím", který vyslílá Česká televize, včera oslavil 200. dílem své jubilejní výročí. Byl vyjímečný i pro Jana Krause, který poprvé v historii pořadu neznal jména svých hostů předem.

Přidejte svůj názor

200. díl

Jan Kraus, byť nerad slaví jubilea, tentokrát musel poslouchat pokyny svého televizního štábu, který, jak sám řekl „neobyčejně rád slaví“. Štáb mu připravil nejedno překvapení, které herec, bavič a modrátor Jan Kraus zvládl velmi profesionálně. Nejdříve si měl na plazmě vyslechnout  pozdrav od režiséra Miloše Formana.

Na počátku se obával něčeho jako kanadských žertů v podobě hosta typu Ivan Langer, Václav Klaus apod., opak byl pravdou a první host jej příjemně dojal. Nebyl jim nikdo jiný, než jeho sestra Eliška Krausová, žijící se svojí rodinou v Kolumbii.

Po prvním hostu přišla na řadu píseň „Duet“ syna Davida Krause, ke kterému se po chvíli přidala žena moderátora Ivana Chýlková.

Byl čas na druhého hosta, kterým byly jeho synové. Kdo čekal tři, byl na omylu. Na televizních obrazovkach lidé mohli napočítat rovnou čtyři. Sám je uvedl: „Tak toto je kompletní sada mých synů, kdo to nevěděl.“ Mezi nimi seděl i jeho „nový“ syn Marek. A jak se nejstarší syn Marek na svého otce vlastně dostal. Vše začalo dopisem, kterého přepis zde zveřejňujeme:

Milý Jane,

Mám kuriózní problém a rád bych Tě s ním seznámil dříve, než se k Tobě dotsane z jiných a ještě méně zasvěcených míst a jazyků. Před pár lety se ke mně dostala „osvědčená“ informace o tom, že jsi můj pravý – biologický fotr. Tak bych Tě s tímto příběhem rád seznámil, ať víš, na čem jseš, resp. na čem jsem já. Ještě, než si ten mail začneš číst, tak věř tomu, že nejsem ani novinář ani internetový vtipálek natož, že bych chtěl na tom něco vydělat. Jde mi o získání pravdivé informace.

Jmenuji se Marek Blažek, narodil jsem se 6. července 1976 a většinu života jsem prožil v Rumburku a posledních 8 let žiju v Praze. V dětství jsem se nezabýval myšenkou, kdo je můj pravý otec snad nikdy, nikdo mi to nikdy neřekl. Kdo to je a zdali existuje nevím nadále. Matka je v tomhle dost uzavřená a nerad byh jí neustálým dotazováním přivedl do hrobu :-( takže když nejde hora k Mohammedovi....

Na plazmě Krausovi ukázali, jak byli na testu DNA, kde se měla tato skutečnost potvrdit, či vyvrátit. Testy vyšly pozitivně a tak Jan Kraus mohl do své rodiny přivítat svého již čtvrtého syna.


A pak přišlo poslední překvapení na závěr. Jan Kraus šel s kameramanem na dvůr divadla, ve kterém se talk show natáčí. Zde na něj čekal lev Leon v kleci, což byl speciální dárek pro Jana Krasue k výročí.

Témata: Kraus, Jan | bulvár
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

RECENZE: Ligu spravedlnosti před úpadkem nezachránila ani Wonder Woman

18.11.2017 07:02 RECENZE – Po neúspěchu Batman v Superman a překvapivém úspěchu příběhu Wonder Woman byli fanoušci…

Oplzlosti v dánské filmové produkci? Exšéf hekal do telefonu, obvinilo ho…

16.11.2017 16:27 Kodaň - Dánská filmová produkční společnost Zentropa požádala úřady o asistenci při vyšetřování…

VIDEO: Filip Renč představuje první ukázku z nové komedie Zoufalé ženy…

15.11.2017 23:41 Film vznikal v Praze, Kladně a na Slovensku podle scénáře Haliny Pawlowské. Životní příběh (ne…

Zemřel Jaroslav Šmíd, proslavila ho role v Troškově filmu Doktor od jezera…

15.11.2017 22:03 Aktualizováno Praha - Dnes náhle zemřel herec Jaroslav Šmíd, bylo mu 47 let. Příčina úmrtí není zatím známá. Šmíd…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama