Herec Burt Reynolds ukončil detoxikační léčbu

Los Angeles - Americký herec Burt Reynolds byl propuštěn ze zdravotnického centra Hanley na Floridě, kde podstoupil detoxikační léčbu. Podle nedělních informací serveru Femalefirst.co.uk byl Reynolds závislý na prášcích proti bolesti.

Přidejte svůj názor

Třiasedmdesátiletý herec do Hanley centra nastoupil na měsíční odvykací léčbu, na kterou dohlížejí lékaři. Důvodem umístění herce do specializovaného centra byla jeho závislost na prášcích proti bolesti.

Již v minulosti se Reynolds přiznal, že je závislý na prášcích na spaní.

"Reynolds podstoupil odvykací léčbu v centru proto, aby znovu získal kontrolu nad svým životem. Nyní opustil zařízení, ale nepřeje si zveřejňovat další detaily jeho léčby," řekl hercův manažer Erik Kritzer.

Americký rodák Burt Reynolds, jehož předkové pocházejí z Itálie a indiánského kmene, vyrůstal v Palm Beach. Ve 14 letech začal studovat díky fotbalovému stipendiu na Florida State University. Byl úspěšným hráčem amerického fotbalu, ale svoji profesionální kariéru musel ukončit kvůli zranění při autohavárii.

Ve 20 letech se odstěhoval do New Yorku, kde se živil jako vyhazovač a kaskadér pro televizi. V roce 1956 debutoval po boku Charltona Hestona v inscenaci Pan Roberts. První větší roli získal v seriálech Říční loď, Kouř z hlavně a Hawk. Reynolds se především objevuje v komediích a akčních snímcích, kde může využít své dlouholeté kaskadérské zkušenosti. Diváci si ho mohou pamatovat především ze snímků 100 pušek, Polda a bandita, Hra s diamanty, Hráč, Striptýz, Frankenstein a já, Hříšné noci, Akce Pelikán, Čas vlka, Únos mé sestry, Trestná lavice, Mistři hazardu, Ve jménu krále či Delgo.

Témata: Reynolds, Burt | herci
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Jiří Menzel je dál v kritickém stavu. Uzdravení nebude jednoduché

22.11.2017 16:22 Praha - Režisér Jiří Menzel (79) je v intenzivní péči specialistů Ústřední vojenské nemocnice ve…

Jiří Menzel musel podstoupit operaci mozku, jeho stav je prý vážný

21.11.2017 22:02 Aktualizováno Praha - Český oskarový režisér Jiří Menzel (69) leží v kritickém stavu v nemocnici. Byl převezen do…

RECENZE: Zahradnictví: Nápadník se pokouší poněkud chaoticky, ale s…

21.11.2017 18:53 RECENZE - Do kin přichází poslední díl filmové trilogie Zahradnictví Nápadník. Doposud jsme mohli…

Mezinárodní Emmy získali britští herci Branagh a Frielová, ta hrála i…

21.11.2017 08:04 New York - Prestižní mezinárodní cenu Emmy za nejlepší herecký výkon získali Britové Kenneth…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama