Olga Kurylenko chce opět hrát bond girl

Los angeles - Herečka ukrajinského původu Olga Kurylenko přiznala, že by si velice ráda zahrála svou roli Camille z akčního snímku Quantum of Solace v následujícím filmu o neohroženém agentovi 007 Jamesi Bondovi. Informoval o tom v sobotu server Aceshowbiz.

Přidejte svůj názor

Herečka prozradila, že by určitě přijala nabídku na svou hereckou účast v dalším pokračování úspěšných bondovských příběhů. Natáčení akčního hitu bylo podle Kurylenko velice zábavné a pokud by jí producenti nabídli opět roli Camille - nejnovější Bond girl, určitě by neváhala a využila tuto příležitost: "Rozhodování by nebylo obtížné. Určitě bych do toho šla znovu. Když jsme naposledy natáčeli, tak jsem si užila opravdu hodně legrace," prohlásila Olga Kurylenko a dodala: "Proč bych odmítala takovou zábavu?"

Olga Kurylenko ztvárnila v 22. bondovce s názvem Quantum of Solace postavu Camille, která má stejný cíl jako agent James Bond - touží po pomstě a spravedlivé odplatě. Společně se snaží vypátrat, jaké cíle má úhlavní nepřítel Dominic Greene a jeho organizace, a poté pracují na zničení jeho plánů. "Správná Bond girl musí mít odvahu, šarm, odhodlání a živelnost," uvedla na adresu své zatím nejúspěšnější filmové role Kurylenko.

Quantum of Solace je v pořadí již 22. bondovkou a v České republice měla premiéru 6. listopadu uplynulého roku. Vznik celé této série se datuje již od roku 1962. Celosvětové tržby posledního dílu dosáhly více než 576 milionů dolarů. Zisk předchozího filmu Casino Royale z roku 2006, ve kterém se poprvé objevil současný představitel agenta 007 Daniel Craig, se přiblížil k hranici 600 milionů dolarů.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Olga Kurylenko chce opět hrát bond girl

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Xindl X má nový klip. Podívejte se na komiksového mývala

25.04.2017 17:54 Praha – Koho a kde „mýval“ Xindl X? Dozvíte se v jeho novém komiksovém klipu, jehož hrdinou není…

Lexus představil nové vozy. Na večírek přišel Vojtek i Pohlreich

25.04.2017 17:28 Praha – Značka Lexus představila nové vozy LS a LC. K příležitosti slavnostního odhalení se konal…

Výstavu Magičtí Lucemburkové obohatil nový exponát

25.04.2017 16:45 Praha – Výstava Magičtí Lucemburkové, o níž jsme informovali dříve, má nový exponát. K příležitosti…

O hledání a škole života v Divadle na cucky

25.04.2017 16:09 Olomouc – Po poslední premiéře, která sledovala dva mladíky při jejich cestě za vysokoškolským…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama