Herec Nicolas Cage čelí žalobě

Los Angeles - Americký herec Nicolas Cage podle vyjádření společnosti Red Curb Investments dluží firmě pět milionů amerických dolarů. Informoval o tom v pátek server televize CNN.

Přidejte svůj názor

herec Nicolas Cage čelí žalobě

Cage čelí žalobě kvůli nezaplacení půjčky ve výši pěti milionů amerických dolarů. Společnost Red Curb Investments, jejíž podmínky Cage nedodržel, po herci žádá náhradu ve výši 36,7 milionu amerických dolarů.

Kromě společnosti Red Curb Investments se Cage také soudí se svým bývalým účetním a finančním poradcem Samuelem Levinem a bývalou přítelkyní Christinou Fultonovou, se kterou má Cage osmnáctiletého syna. Fultonová herce viní z toho, že ji dostal do špatné finanční situace. V současné době má Fultonová dluhy ve výši dva miliony amerických dolarů a po herci požaduje náhradu ve výši 13 milionů dolarů.

Nicolas Cage je považován za předního představitele současné hollywoodské kinematografie. Cage se často objevuje v nákladných akčních filmech, kde je jeho jméno zárukou diváckého úspěchu. K nejvýznamnějším snímkům jeho kariéry patří filmy Con Air, Skála, Tváří v tvář, Ghost Rider či dvě pokračování Lovců pokladů.

Nicolas Cage však herecký talent prokázal také v několika nízkorozpočtových projektech. Za svou roli v dramatu Leaving Las Vegas byl oceněn Oscarem.

Témata: Cage, Nicolas
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Aj Wej-wej uvedl v Praze film o migraci: Opět kritizoval ČR a její…

14.12.2017 19:14 Praha - čínský umělec a aktivista Aj Wej-wej dnes v Praze představil svůj dokumentární film o…

RECENZE: Temná norská fantasy Thelma je lesbickou sestřenkou Mistrovy…

13.12.2017 19:05 RECENZE – Jeden z vrcholů letošních Mezipater, který má na svědomí příbuzný kultovního režiséra…

Sexuální obtěžování a naštvaní fanoušci, aneb strmý pád Johnyho Deppa?

11.12.2017 11:11 Také se nemůžete dočkat pokračování filmu Fantastická zvířata a kde je najít? A věděli jste o tom,…

Osmý díl Star Wars je zde. Na premiéru dorazili i stormtroopeři

10.12.2017 11:32 Aktualizováno Los Angeles - V sobotu se v Los Angeles konala světová premiéra osmého dílu hvězdné ságy Star Wars,…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama