Obama v Praze trhal TV rekordy

Praha - Celkově vysílání návštěvy amerického prezidenta v České republice na televizním kanále ČT24 zasáhlo, tedy sledovalo pořad alespoň tři minuty kontinuálně, 1,753 milionů diváků starších patnácti let. Uvedla to v pondělí ČT24.

Přidejte svůj názor

371

Zpravodajstvím z návštěvy prezidenta USA Baracka Obamy v Praze ČT24 překonala v celotýdenním podílu rekord sledovanosti z minulého týdne 2,45 procenta a s hodnotou 3,61 procenta podílu D15+ dosáhla nejvyšší hodnoty za svoji existenci. V sobotu tak měla v celodenním podílu 4,77 procenta a v neděli neuvěřitelných 8,09 procenta.

Zpravodajský program ČT24 se návštěvě amerického prezidenta věnoval v rámci speciálu Obama v Evropě, jak v přímém přenosu, tak i ze záznamu od 21:30 hodin. Samotnému příletu prezidenta Obamy předcházelo diskusní studio moderované Václavem Moravcem se vstupy s osobnostmi a odborníky, které začalo již ve 14:00 hodin. Nedělní program prezidentského páru byl monitorován od osmé hodiny ranní až do jejich jednotlivých odletů, a poté doplněn postřehy a reakcemi na projev a samotnou návštěvu ČR.

Celkem se ČT věnovala této události téměř 23 hodinami vysílání a to především na ČT24, na ČT2 byl vysílán pouze simultánně přímý přenos projevu z Hradčanského náměstí.

Témata: televize | Barack Obama | Praha
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

OBRAZEM: Čertoviny Zdeňka Trošky prožily čertovský natáčecí den

29.05.2017 17:55 Jako by si peklo chtělo vzít svůj díl, v poslední květnové pondělí letošního roku panovalo obrovské…

Vlasta Burian rozdával lidem smích, Češi se mu krutě odvděčili

29.05.2017 08:26 Rozdával smích, ale samotnému mu do smíchu nakonec nebylo. Vlasta Burian byl po válce obviněn z…

Zlatou palmu v Cannes získalo drama The Square, zvláštní cenu má Nicol…

28.05.2017 21:48 Aktualizováno Cannes - Nejvyšší ocenění, Zlatou palmu, získalo dnes na mezinárodním filmovém festivalu v Cannes…

RECENZE: Piráti z Karibiku popáté! Scénáristova pomsta, která… hm, nenudí?

26.05.2017 16:33 Aktualizováno RECENZE – Jedna z nejvelkolepších sérií posledních let je zpět. Jack, Barbossa, Will, Elizabeth.…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama