Vlasta Horváth: "Československá SuperStar? Proč ne!"

Praha - TV Nova a slovenská televize Markíza v září rozjedou společný projekt, soutěž o Československou SuperStar. Informaci už potrdila i tisková mluvčí Novy Michaela Fričová s tím, že diváci se tak budou moci seznámit s talentovanými zpěváky i bohatou hudební tvorbou z obou zemí.

Přidejte svůj názor

Vlasta Horváth

Vítěz SuperStar 2005 Vlasta Horváth (31) nápad vítá a pokud mu to čas dovolí, určitě se bude dívat. "Myslím, že by to mohlo přinést oživení a přilákat diváky. Ti by snad zase brali soutěž vážněji. Myslím, že by tím i nová SuperStar získala zase punc, že jde o talentovaného zpěváka, který má publiku co nabídnout," říká Horváth a dodává, že konkurence se nebojí.

Vítězství v soutěži, kterého před lety dosáhl, si velice cení. "Není to jen tak něco. Uvědomte si, že jdete před diváky s velmi rozličnými písničkami, musíte je solidně zazpívat, musíte uspět před velmi tvrdou porotou a přesvědčit i lidi u obrazovek. Není to vůbec jednoduché a úspěch rozhodně není zadarmo," připomíná Vlasta Horváth.

Sám přiznává, že se mnohokrát setkal s přezíravým postojem, a to i ze strany pořadatelů hudebních produkcí. "Řeknou - takové rychlokvašky nebereme, SuperStar, to nebylo nic. To je ale špatně, já jsem se například zpěvu věnoval už daleko před vstupem do soutěže, za mým úspěchem je spousta práce a tak je to nutné i brát," vysvětluje Vlasta Horváth a říká, že by ani na chvíli nezaváhal. I dnes by se přihlásil znovu. "Rozhodně nelituju, získal jsem mnoho velice cenných zkušeností i popularitu, která je pro zpěváka důležitá," konstatuje Horváth.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel americký zpěvák a herec Cassidy

22.11.2017 11:04 Fort Lauderdale (USA) - Ve věku 67 let zemřel v úterý americký zpěvák a herec David Cassidy.

Je dnešní doba plná kritiky? Nikdy jsme nedělali nic, co bychom sami…

22.11.2017 09:24 Kapela Škwor vydala na podzim své nové album Uzavřenej kruh, které je označováno jako poněkud…

Z Chinaski odcházejí čtyři členové. Uděláme kapelu jinak, avizuje Malátný

20.11.2017 12:16 Aktualizováno Praha - Skupinu Chinaski opouštějí trumpetista Petr Kužvart, saxofonista Štěpán Škoch, baskytarista…

Zpěvák Bruno Mars válcuje kolegy, zcela ovládl udílení American Music…

20.11.2017 11:55 Los Angeles - Udělování American Music Awards, které se rozdávají podle internetového hlasování…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama