Vlasta Horváth: "Československá SuperStar? Proč ne!"

Praha - TV Nova a slovenská televize Markíza v září rozjedou společný projekt, soutěž o Československou SuperStar. Informaci už potrdila i tisková mluvčí Novy Michaela Fričová s tím, že diváci se tak budou moci seznámit s talentovanými zpěváky i bohatou hudební tvorbou z obou zemí.

Přidejte svůj názor

Vlasta Horváth

Vítěz SuperStar 2005 Vlasta Horváth (31) nápad vítá a pokud mu to čas dovolí, určitě se bude dívat. "Myslím, že by to mohlo přinést oživení a přilákat diváky. Ti by snad zase brali soutěž vážněji. Myslím, že by tím i nová SuperStar získala zase punc, že jde o talentovaného zpěváka, který má publiku co nabídnout," říká Horváth a dodává, že konkurence se nebojí.

Vítězství v soutěži, kterého před lety dosáhl, si velice cení. "Není to jen tak něco. Uvědomte si, že jdete před diváky s velmi rozličnými písničkami, musíte je solidně zazpívat, musíte uspět před velmi tvrdou porotou a přesvědčit i lidi u obrazovek. Není to vůbec jednoduché a úspěch rozhodně není zadarmo," připomíná Vlasta Horváth.

Sám přiznává, že se mnohokrát setkal s přezíravým postojem, a to i ze strany pořadatelů hudebních produkcí. "Řeknou - takové rychlokvašky nebereme, SuperStar, to nebylo nic. To je ale špatně, já jsem se například zpěvu věnoval už daleko před vstupem do soutěže, za mým úspěchem je spousta práce a tak je to nutné i brát," vysvětluje Vlasta Horváth a říká, že by ani na chvíli nezaváhal. I dnes by se přihlásil znovu. "Rozhodně nelituju, získal jsem mnoho velice cenných zkušeností i popularitu, která je pro zpěváka důležitá," konstatuje Horváth.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Bojkot Wagnerovy hudby? V Izraeli se uskuteční velmi neobvyklá dražba

24.04.2018 13:44 Aktualizováno Jeruzalém - V Izraeli se bude příští týden dražit dopis skladatele Richarda Wagnera, jehož dílo si…

Poslední čtyři roky života rappera Lipa na jeho novém albu Lyrika

21.04.2018 09:31 Praha - Lipo ( Jonáš Červinka) hledá na novém albu Lyrika osobní svobodu a hip hopu dává novou…

Zemřel světoznámý DJ Avicii, bylo mu 28 let

20.04.2018 22:07 Aktualizováno Maskat - V Ománu dnes zemřel ve věku 28 let švédský DJ Avicii, jehož občanské jméno je Tim Berling.…

Zpěvačka Ariana Grande vydala první song od útoku v Manchesteru

20.04.2018 16:45 New York - Americká zpěvačka Ariana Grandeová vydala první song od teroristického útoku, který se…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama