Susan Boylová je ve finále, tentokrát i zatančila!

Londýn - Včera (24. 5.) proběhlo první semifinále soutěže Britain's Got Talent, ve kterém mohli diváci vidět celkem osm vystoupení, včetně snad nejočekávanější Susan Boyleové (48). Pokud se Susan během svého prvního vystoupení zpočátku chvěla, tentokrát působila odhodlaně a klidně. A s naprostým přehledem postoupila do finále.

Přidejte svůj názor

Susan Boylová

Poté, co Boyleová doslova vtrhla se svým vystoupením do finále soutěže televize ITV Britain's Got Talent, zvládla ještě předvést vítězný taneček, který byl určen především porotci Pierceovi Morganovi se slovy "To je Pierceova holka". Ten ji během svého hodnocení pochválil za to, jak krásně vypadá.

Boyleová potoé moderátorům pořadu Anthonymu McPartlinovi a Declanovi Donnellymu, jejichž duo je známé především jako Ant & Dec, sdělila: "To je síla. Opravdu jsem si to užila, každou sekundu. Udělala bych to znovu!"
Boyleová, která pochází ze skotského městečka Blackburn, svým prvním vystoupením s písní I Dreamed a Dream získala zástupy fanoušků, a to včetně takových hvězd, jako jsou Demi Mooreová, Oprah Winfreyová a Jon Bon Jovi. Její první vystoupení v soutěži si lidé z celého světa přehráli šedesátmilionkrát.
Boyleová tentokrát vystoupila s další muzikálovou klasikou, a to s písní Memory z muzikálu Cats.

Včerejší program byl prvním z pěti živých přenosů, které proběhnou v tomto týdnu s celkovým počtem 40 vystoupení. Porotci zvolí v každém přenosu dvě vystoupení, která postoupí do sobotního finále. Druhým postupujícím ve včerejším semifinále byla taneční skupina Diversity.
Vítěz soutěže získá šanci vystupovat před britskou královskou rodinou a navíc obdrží šek ve výši 100 000 liber, v přepočtu více než 3 miliony korun.

Cestu Boyleové do finále sledovala přes 200 místních obyvatel v komunitním centru Blackburnu.
Členka místní rady Alison Kerrová, která akci organizovala, uvedla, že celá místnost se změnila v jeden velký "kotel" ve chvíli, kdy se Susan objevila na obrazovce. "Ta atmosféra byla absolutně elektrizující, opravdu fantastická," dodala.

Sázková společnost William Hill nasadila kurz 8:13 na vítězství Boyleové. Jde o nejtěsnější poměr sázky v historii celé soutěže.
"Stojí za ní celé Skotsko. Jsem si jist, že má vše, co z ní může v sobotním finále udělat vítězku," prohlásil první skotský ministr Alex Salmond.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Ve znamení čísla dvě. K PKF - Prague Philharmonia se vrací bývalý…

17.10.2017 17:00 Praha - V rámci své 24. koncertní sezóny s podtitulem "podmanivá" chystá PKF - Prague Philharmonia…

Zemřel swingový zpěvák Richard Adam, jeho největším hitem byla Tina Marie

14.10.2017 19:43 Praha - Ve věku 86 let dnes zemřel zpěvák Richard Adam, který patřil k hvězdám českého swingu…

PKF – Prague Philharmonie připravuje virtuózní koncerty Paganiniho…

14.10.2017 15:53 Praha – Donátorská koncertní řada PKF – Prague Philharmonia vstupuje do své podzimní části. Do…

Gott převzal za celoživotní dílo německou mediální cenu

13.10.2017 21:56 Lipsko - Zpěvák Karel Gott dnes večer v Lipsku převzal významnou německou mediální cenu Zlatá…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama