Susan Boylová je ve finále, tentokrát i zatančila!

Londýn - Včera (24. 5.) proběhlo první semifinále soutěže Britain's Got Talent, ve kterém mohli diváci vidět celkem osm vystoupení, včetně snad nejočekávanější Susan Boyleové (48). Pokud se Susan během svého prvního vystoupení zpočátku chvěla, tentokrát působila odhodlaně a klidně. A s naprostým přehledem postoupila do finále.

Přidejte svůj názor

Susan Boylová

Poté, co Boyleová doslova vtrhla se svým vystoupením do finále soutěže televize ITV Britain's Got Talent, zvládla ještě předvést vítězný taneček, který byl určen především porotci Pierceovi Morganovi se slovy "To je Pierceova holka". Ten ji během svého hodnocení pochválil za to, jak krásně vypadá.

Boyleová potoé moderátorům pořadu Anthonymu McPartlinovi a Declanovi Donnellymu, jejichž duo je známé především jako Ant & Dec, sdělila: "To je síla. Opravdu jsem si to užila, každou sekundu. Udělala bych to znovu!"
Boyleová, která pochází ze skotského městečka Blackburn, svým prvním vystoupením s písní I Dreamed a Dream získala zástupy fanoušků, a to včetně takových hvězd, jako jsou Demi Mooreová, Oprah Winfreyová a Jon Bon Jovi. Její první vystoupení v soutěži si lidé z celého světa přehráli šedesátmilionkrát.
Boyleová tentokrát vystoupila s další muzikálovou klasikou, a to s písní Memory z muzikálu Cats.

Včerejší program byl prvním z pěti živých přenosů, které proběhnou v tomto týdnu s celkovým počtem 40 vystoupení. Porotci zvolí v každém přenosu dvě vystoupení, která postoupí do sobotního finále. Druhým postupujícím ve včerejším semifinále byla taneční skupina Diversity.
Vítěz soutěže získá šanci vystupovat před britskou královskou rodinou a navíc obdrží šek ve výši 100 000 liber, v přepočtu více než 3 miliony korun.

Cestu Boyleové do finále sledovala přes 200 místních obyvatel v komunitním centru Blackburnu.
Členka místní rady Alison Kerrová, která akci organizovala, uvedla, že celá místnost se změnila v jeden velký "kotel" ve chvíli, kdy se Susan objevila na obrazovce. "Ta atmosféra byla absolutně elektrizující, opravdu fantastická," dodala.

Sázková společnost William Hill nasadila kurz 8:13 na vítězství Boyleové. Jde o nejtěsnější poměr sázky v historii celé soutěže.
"Stojí za ní celé Skotsko. Jsem si jist, že má vše, co z ní může v sobotním finále udělat vítězku," prohlásil první skotský ministr Alex Salmond.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V dubnu se do České republiky vrátí jeden z nejlepších crossover pianistů…

17.03.2018 16:54 Praha - "V Čechách hraji rád, je zde skvělé publikum," těší se k nám jeden z nejuznávanějších…

Náhle zemřel hudební skladatel Otomar Kvěch

17.03.2018 15:06 Praha - V pátek 16. března náhle zemřel hudební skladatel a pedagog Otomar Kvěch, bylo mu 67 let.…

Elektronický čaroděj Siriusmo se vrací na pódia. Na festivalu Echoes…

15.03.2018 16:34 Brno - Hlavní hvězdou dubnového dějství festivalu Echoes v brněnském klubu Fléda bude svérázný…

Úspěšné kapely Mirai a Poetika hlásí: Téměř vyprodáno

14.03.2018 09:40 Kapela Mirai ovládla Hudební ceny Evropy 2. a uplynulý víkend zahájila na západě Čech téměř…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama