Petr Novotný si je jistý: "Na Evě a Vaškovi neprodělám!"

Praha - Bavič a zároveň majitel produkční agentury Petr Novotný (61) se ohrazuje proti tvrzením médií, že pořádáním mega koncertu populární dvojice Evy a Vaška na Řípu (30. 5.) prodělá milióny. "Snížil jsem počet koncertů ze tří na dva právě proto, abych neprodělal. Mohu Vás ujistit, ževjsem neprodělal nikdy v životě, můj účet bude určitě ziskový, a toho se budu i nadále držet," řekl Petr Novotný.

Přidejte svůj názor

Eva a Vašek s Petrem Novotným

Zarytým odpůrcům dua Evy s Vaškem, které milují především lidé z vesnice vzkazuje: "Trápíte se podružnými věcmi, nejdůležitější přece je, aby koncert dopadl hezky. A aby se publiku líbil, aby si diváci společně s Evou a Vaškem zazpívali známé písničky a pobavili se. Výše výdělku v tomto případě není zas ta nejdůležitější věc. Navíc, jsem přesvědčený, že diváků bude několik tisíc," tvrdí Petr Novotný.

Na rozdíl od některých svých kolegů nevybíral datum koncertu ani podle numerologie či aktuálního postavení hvězd. A právě to se mu možná vymstilo. "Vím, že to někteří umělci dělají, a že tomu i věří. Já jsem ale vybíral jen podle volného termínu Evy a Vaška. Počítal jsem dopředu, že když bude menší zájem, sjednotím koncert do jednoho termínu," upřesňuje Petr Novotný. Jediné obavy, které organizátoři mega koncertu populární dvojice mají, jsou z počasí. "Každý má na vstupence podrobné dispozice. Diváci se musí chovat jako na pikniku, v hledišti nejsou žádné židle ani stoly. V případě nepříznivého počasí si musí každý přinést svoji ochranu před deštěm," doplňuje Petr Novotný, který doufá, že počasí koncertu bude přát.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Bojkot Wagnerovy hudby? V Izraeli se uskuteční velmi neobvyklá dražba

24.04.2018 13:44 Aktualizováno Jeruzalém - V Izraeli se bude příští týden dražit dopis skladatele Richarda Wagnera, jehož dílo si…

Poslední čtyři roky života rappera Lipa na jeho novém albu Lyrika

21.04.2018 09:31 Praha - Lipo ( Jonáš Červinka) hledá na novém albu Lyrika osobní svobodu a hip hopu dává novou…

Zemřel světoznámý DJ Avicii, bylo mu 28 let

20.04.2018 22:07 Aktualizováno Maskat - V Ománu dnes zemřel ve věku 28 let švédský DJ Avicii, jehož občanské jméno je Tim Berling.…

Zpěvačka Ariana Grande vydala první song od útoku v Manchesteru

20.04.2018 16:45 New York - Americká zpěvačka Ariana Grandeová vydala první song od teroristického útoku, který se…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama