Petr Novotný si je jistý: "Na Evě a Vaškovi neprodělám!"

Praha - Bavič a zároveň majitel produkční agentury Petr Novotný (61) se ohrazuje proti tvrzením médií, že pořádáním mega koncertu populární dvojice Evy a Vaška na Řípu (30. 5.) prodělá milióny. "Snížil jsem počet koncertů ze tří na dva právě proto, abych neprodělal. Mohu Vás ujistit, ževjsem neprodělal nikdy v životě, můj účet bude určitě ziskový, a toho se budu i nadále držet," řekl Petr Novotný.

Přidejte svůj názor

Eva a Vašek s Petrem Novotným

Zarytým odpůrcům dua Evy s Vaškem, které milují především lidé z vesnice vzkazuje: "Trápíte se podružnými věcmi, nejdůležitější přece je, aby koncert dopadl hezky. A aby se publiku líbil, aby si diváci společně s Evou a Vaškem zazpívali známé písničky a pobavili se. Výše výdělku v tomto případě není zas ta nejdůležitější věc. Navíc, jsem přesvědčený, že diváků bude několik tisíc," tvrdí Petr Novotný.

Na rozdíl od některých svých kolegů nevybíral datum koncertu ani podle numerologie či aktuálního postavení hvězd. A právě to se mu možná vymstilo. "Vím, že to někteří umělci dělají, a že tomu i věří. Já jsem ale vybíral jen podle volného termínu Evy a Vaška. Počítal jsem dopředu, že když bude menší zájem, sjednotím koncert do jednoho termínu," upřesňuje Petr Novotný. Jediné obavy, které organizátoři mega koncertu populární dvojice mají, jsou z počasí. "Každý má na vstupence podrobné dispozice. Diváci se musí chovat jako na pikniku, v hledišti nejsou žádné židle ani stoly. V případě nepříznivého počasí si musí každý přinést svoji ochranu před deštěm," doplňuje Petr Novotný, který doufá, že počasí koncertu bude přát.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel americký zpěvák a herec Cassidy

22.11.2017 11:04 Fort Lauderdale (USA) - Ve věku 67 let zemřel v úterý americký zpěvák a herec David Cassidy.

Je dnešní doba plná kritiky? Nikdy jsme nedělali nic, co bychom sami…

22.11.2017 09:24 Kapela Škwor vydala na podzim své nové album Uzavřenej kruh, které je označováno jako poněkud…

Z Chinaski odcházejí čtyři členové. Uděláme kapelu jinak, avizuje Malátný

20.11.2017 12:16 Aktualizováno Praha - Skupinu Chinaski opouštějí trumpetista Petr Kužvart, saxofonista Štěpán Škoch, baskytarista…

Zpěvák Bruno Mars válcuje kolegy, zcela ovládl udílení American Music…

20.11.2017 11:55 Los Angeles - Udělování American Music Awards, které se rozdávají podle internetového hlasování…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama