Eva a Vašek se modlí: Hlavně ať neprší!

Praha - Duo Eva a Vašek (36 a 56) se připravuje na svůj velký koncert pod Řípem, který se bude konat již zítra (30. 5.). A protože se odehraje pod širým nebem, oba interpreti se teď modlí k svatému Petru, aby v den koncertu nepršelo.

Přidejte svůj názor

manželé Eva Ševčíková a Václav Ševčík

"Modlíme se, aby bylo příjemné počasí, protože si přejeme, aby lidé odcházeli z našeho koncertu v pohodě, obohaceni novým zážitkem," přiznávají Korzu králové hudebního teleshoppingu.

Jinak mají ve svém pracovním diáři připraveny koncerty na dva roky dopředu.

"Rok 2009 a 2010 jsou už zcela uzavřené a rok 2011 dolaďujeme. Musíme dlouhodobě plánovat, protože kromě domácích vystoupení jezdíme po světě za krajany," říká Vašek a Eva dodává:
"Naše Evička půjde letos v září do školy. I když se o ni starají především babičky, tu její první třídu bych si nechtěla nechat ujít. Už jsme vlastně šestý rok pořád na cestách, nebo točíme ve studiu."

Manželé jsme, ponorku ale nemáme! O Evě a Vaškovi se pořád spekulovalo, zda jsou manželé. Neradi o tom mluví, ale je tomu tak. Už dvacet let spolu vystupují a prý dosud neměli ponorkovou nemoc. "Ponorku nemáme, nehádáme se, spíš řešíme jenom pracovní věci. Těch máme tolik! Od přípravy videa až po nejrůznější audio programy. A když je nedorozumění, musí se rychle vyřídit. Nemáme čas na hádky, pořád vlastně pracujeme," tvrdí oba svorně.

A kdy chtějí se zpíváním skončit? "Dokud budou na naše koncerty lidé chodit a budou chtít naše písničky poslouchat, nemůžeme přestat. Jedině, že by se objevili muzikanti, kteří by se věnovali stejné hudbě jako my, že už by nás nebylo potřeba. Ale zatím to tak není," prohlašují.

Na dotaz, jestli oba drží dietu, aby dobře vypadali, Eva tvrdí, že diety je míjejí: "My žádnou dietu nepotřebujeme držet. Vždycky před koncertem jím, protože mám hlad. A když už ho mám i po koncertě, najím se taky. Nikdy nezpívám s prázdným žaludkem."

Témata: Eva a Vašek
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel světoznámý DJ Avicii, bylo mu 28 let

20.04.2018 22:07 Aktualizováno Maskat - V Ománu dnes zemřel ve věku 28 let švédský DJ Avicii, jehož občanské jméno je Tim Berling.…

Zpěvačka Ariana Grande vydala první song od útoku v Manchesteru

20.04.2018 16:45 New York - Americká zpěvačka Ariana Grandeová vydala první song od teroristického útoku, který se…

V Brně poprvé vystoupil Bob Dylan, začal oscarovou filmovou písní

15.04.2018 20:45 Brno - V Brně dnes poprvé vystoupil americký zpěvák Bob Dylan. Koncert začal oscarovou filmovou…

Zpěvák Huey Lewis ruší koncerty, z velké části přišel o sluch

15.04.2018 10:44 Los Angeles - Kapela Huey Lewis and the News kvůli ztrátě sluchu svého frontmana ruší letošní…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama