Charitativní aukce Anny K.

Zpěvačka Anna K., jejíž turné Aukro best of Tour ve čtvrtek pokračuje v brněnském Semilassu, rozjíždí doprovodnou akci na serveru Aukro.cz. Agentuře Mediafax to sdělila Petra Švejdarová z managementu zpěvačky.

Přidejte svůj názor

Charitativní aukce bude probíhat v rámci turné na portálu Aukro.cz od 12. do 26. března. Zpěvačka do ní věnovala například mikrofon a kytaru, s nimiž byla nahrávána její alba, další předměty přidal Marek Ztracený, který na jejím turné hostuje. Fanoušci si budou moci vydražit pro něj typickou kravatu a velkým lákadlem bude i možnost absolvovat s ním večeři v luxusní restauraci. Výtěžek aukce bude věnován Nadaci Terezy Maxové, která pomáhá opuštěným dětem.

Další předměty věnuje zpěvačka do aukce v průběhu právě probíhajícího turné. Nadaci Terezy Maxové si Anna K. vybrala záměrně, neboť s ní už několik let spolupracuje. „Navštívila jsem několik kojeneckých ústavů a zařízení, kde čekají děti na náhradní rodinnou péči, a napadlo mě, že právě sem bych měla směřovat svou pomoc jakkoliv to jen bude v mých silách. Chci touto cestou alespoň maličko přispět a vyjádřit velký dík Nadaci,“ říká k této charitativní iniciativě Anna K.

Turné Anny K. nazvané Aukro best of Tour odstartovalo 4. března vyprodaným koncertem v Ostravě. Jako hosty si zpěvačka pozvala vítěze kategorie Objev roku Marka Ztraceného s jeho kapelou, v níž se objeví kytarista Martin Ledvina, známý spoluprací s Lenkou Dusilovou či Anetou Langerovou, a bubeník Adam Koller, syn zpěváka Davida Kollera. Poslední vystoupení koncertní šňůry čeká zpěvačku 18. dubna v jabloneckém klubu Woko.

Témata: charita | koncerty
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Miro Žbirka nahrává desku s kolegy Paula McCartneyho

23.01.2018 16:21 Londýn - Miro Žbirka právě pracuje na své nové desce, která by měla vyjít na podzim. Nahrává ji,…

Zpěvák Neil Diamond končí s koncerty, bojuje s vážnou nemocí

23.01.2018 08:05 Washington - Americký zpěvák a skladatel Neil Diamond (76) se rozhodl ukončit koncertování kvůli…

PKF - Prague Philharmonia hrála ve slavné koncertní síni v Mnichově

22.01.2018 19:14 Mnichov - PKF - Prague Philharmonia hostovala ve významné koncertní síni v mnichovském Gasteigu.…

Lenny Kravitz se po letech vrátí do pražské O2 areny, chystá hudební…

22.01.2018 12:05 Praha - Zpěvák Lenny Kravitz (53) zahraje 2. června v pražské O2 areně, kde naposledy koncertoval…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama