Charitativní aukce Anny K.

Zpěvačka Anna K., jejíž turné Aukro best of Tour ve čtvrtek pokračuje v brněnském Semilassu, rozjíždí doprovodnou akci na serveru Aukro.cz. Agentuře Mediafax to sdělila Petra Švejdarová z managementu zpěvačky.

Přidejte svůj názor

Charitativní aukce bude probíhat v rámci turné na portálu Aukro.cz od 12. do 26. března. Zpěvačka do ní věnovala například mikrofon a kytaru, s nimiž byla nahrávána její alba, další předměty přidal Marek Ztracený, který na jejím turné hostuje. Fanoušci si budou moci vydražit pro něj typickou kravatu a velkým lákadlem bude i možnost absolvovat s ním večeři v luxusní restauraci. Výtěžek aukce bude věnován Nadaci Terezy Maxové, která pomáhá opuštěným dětem.

Další předměty věnuje zpěvačka do aukce v průběhu právě probíhajícího turné. Nadaci Terezy Maxové si Anna K. vybrala záměrně, neboť s ní už několik let spolupracuje. „Navštívila jsem několik kojeneckých ústavů a zařízení, kde čekají děti na náhradní rodinnou péči, a napadlo mě, že právě sem bych měla směřovat svou pomoc jakkoliv to jen bude v mých silách. Chci touto cestou alespoň maličko přispět a vyjádřit velký dík Nadaci,“ říká k této charitativní iniciativě Anna K.

Turné Anny K. nazvané Aukro best of Tour odstartovalo 4. března vyprodaným koncertem v Ostravě. Jako hosty si zpěvačka pozvala vítěze kategorie Objev roku Marka Ztraceného s jeho kapelou, v níž se objeví kytarista Martin Ledvina, známý spoluprací s Lenkou Dusilovou či Anetou Langerovou, a bubeník Adam Koller, syn zpěváka Davida Kollera. Poslední vystoupení koncertní šňůry čeká zpěvačku 18. dubna v jabloneckém klubu Woko.

Témata: charita | koncerty
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Charitativní aukce Anny K.

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Xindl X má nový klip. Podívejte se na komiksového mývala

25.04.2017 17:54 Praha – Koho a kde „mýval“ Xindl X? Dozvíte se v jeho novém komiksovém klipu, jehož hrdinou není…

Lexus představil nové vozy. Na večírek přišel Vojtek i Pohlreich

25.04.2017 17:28 Praha – Značka Lexus představila nové vozy LS a LC. K příležitosti slavnostního odhalení se konal…

Výstavu Magičtí Lucemburkové obohatil nový exponát

25.04.2017 16:45 Praha – Výstava Magičtí Lucemburkové, o níž jsme informovali dříve, má nový exponát. K příležitosti…

O hledání a škole života v Divadle na cucky

25.04.2017 16:09 Olomouc – Po poslední premiéře, která sledovala dva mladíky při jejich cestě za vysokoškolským…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama