VIDEO: Britain´s Got Talent: Susan Boylová skončila druhá, vyhrála skupina Diversity

Londýn - Susan Boylová, osmačtyřicetiletá Skotka skončila v sobotním večerním finále britské soutěže Britain's Got Talent na druhém místě.

Přidejte svůj názor

Ve finálovém večeru Susan Boylová vsadila na píseň, se kterou v soutěži startovala, tedy píseň z muzikálu Bídníci "I Dreamed A Dream". Tato píseň ji proslavila. Zažila díky ní slávu, ale i sílu bulváru. Boylová v posledních dnech snášela svoji popularitu a bulvár velmi těžce. Ke konci soutěže musela dokonce využít i zásahu policie. Zvažovala, zda kvůli tomuto tlaku neodstoupí ze soutěže.

Agentura AP píše, Boylová snila sen, který se málem stal skutečností. Při vyhlašování  vítězů působila Susan nervózním dojmem a po zjištění, že skončila druhá, jakoby se jí ulevilo. Vítězům, taneční skupině Diversity nakonec složila poklonu.

V její domovské skotské vesnici Blackburnu jí duševně podporovali snad všichni. Obyvatelé se sešli v hospodě, která byla přetvořena na kino sál. Zde se na stěně promítal přímý přenos finále soutěže. "Znám ji tolik let," řekla její dvaasedmdesátiletá sousedka Margaret Yuleová. "Je to báječné děvče a bude se jí dařit, ať se stane cokoliv. Susan záleží na zpívání a sláva a bohatství ji nezmění."

Vítězná desetičlenná taneční skupina Diversity z anglického Essexu a Londýna získala vítězstvím 100.000 liber (více než tři miliony korun) a čeká ji vystoupení před královnou.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Bojkot Wagnerovy hudby? V Izraeli se uskuteční velmi neobvyklá dražba

24.04.2018 13:44 Aktualizováno Jeruzalém - V Izraeli se bude příští týden dražit dopis skladatele Richarda Wagnera, jehož dílo si…

Poslední čtyři roky života rappera Lipa na jeho novém albu Lyrika

21.04.2018 09:31 Praha - Lipo ( Jonáš Červinka) hledá na novém albu Lyrika osobní svobodu a hip hopu dává novou…

Zemřel světoznámý DJ Avicii, bylo mu 28 let

20.04.2018 22:07 Aktualizováno Maskat - V Ománu dnes zemřel ve věku 28 let švédský DJ Avicii, jehož občanské jméno je Tim Berling.…

Zpěvačka Ariana Grande vydala první song od útoku v Manchesteru

20.04.2018 16:45 New York - Americká zpěvačka Ariana Grandeová vydala první song od teroristického útoku, který se…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama