Do rádií míří nový singl Anety Langerové V bezvětří

Praha - Do českých rozhlasových stanic vstupuje aktuálně nový singl zpěvačky Anety Langerové s názvem V bezvětří, který se objeví na jejím chystaném albu.

Přidejte svůj názor

Hudbu k písni V bezvětří napsala sama zpěvačka. Autorem textu je Filip Horáček, který je členem skupiny Prohrála v kartách a spolupracoval například s Annou K. nebo s Lenkou Dusilovou. Langerová v současné době stále pracuje na dokončení plánované třetí studiové desky, jejímž producentem se stane Martin Ledvina. Interpretka ji chce uvést na český hudební trh letos na podzim. Turné určené k propagaci této nahrávky je naplánováno na začátek příštího roku.

V souvislosti s přípravou nového alba chystá Aneta Langerová pro své fanoušky ještě jednu novinku. V tomto týdnu představí na svých oficiálních internetových stránkách vlastní blog, kde bude sdělovat informace o svých koncertech, přípravách alba a dalších soukromých plánech a aktivitách.

Aneta Langerová zahájí ve čtvrtek od 13 hodin provoz kavárny Potmě na Ovocném trhu v Praze. Tato akce navazuje na její spolupráci s nadací Světluška, jejíž je patronkou. Dočasně tak vymění profesi zpěvačky za servírku a bude obsluhovat první návštěvníky. Chybět nebude ani její hudební vystoupení.

"Minulý rok jsem poprvé zpívala a hrála potmě a také se snažila obsloužit všechny návštěvníky, kteří si do kavárny přišli v klidu posedět a zažít něco, co zanechá v člověku silnou vzpomínku na svět bez barev. Hraní a zpívání potmě je pro mě opět výzvou, ale když se zadaří, vyzpívám ze sebe mnohem víc než za světla. Tma má kouzlo fantazie," prohlásila Langerová.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

PKF - Prague Philharmonia hrála ve slavné koncertní síni v Mnichově

22.01.2018 19:14 Mnichov - PKF - Prague Philharmonia hostovala ve významné koncertní síni v mnichovském Gasteigu.…

Lenny Kravitz se po letech vrátí do pražské O2 areny, chystá hudební…

22.01.2018 12:05 Praha - Zpěvák Lenny Kravitz (53) zahraje 2. června v pražské O2 areně, kde naposledy koncertoval…

Rocker Tom Petty trpěl bolestmi, zemřel na předávkování léky

20.01.2018 08:13 Los Angeles - Příčinou úmrtí Toma Pettyho bylo neúmyslné předávkování léky, potvrdil úřad koronera.…

Zemřel otec moderního gospelu Hawkins, autor hitu Oh Happy Day

16.01.2018 11:19 Aktualizováno Los Angeles - Ve věku 74 let zemřel jeden z průkopníků moderní podoby gospelu Edwin Hawkins. První…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama