Do rádií míří nový singl Anety Langerové V bezvětří

Praha - Do českých rozhlasových stanic vstupuje aktuálně nový singl zpěvačky Anety Langerové s názvem V bezvětří, který se objeví na jejím chystaném albu.

Přidejte svůj názor

Hudbu k písni V bezvětří napsala sama zpěvačka. Autorem textu je Filip Horáček, který je členem skupiny Prohrála v kartách a spolupracoval například s Annou K. nebo s Lenkou Dusilovou. Langerová v současné době stále pracuje na dokončení plánované třetí studiové desky, jejímž producentem se stane Martin Ledvina. Interpretka ji chce uvést na český hudební trh letos na podzim. Turné určené k propagaci této nahrávky je naplánováno na začátek příštího roku.

V souvislosti s přípravou nového alba chystá Aneta Langerová pro své fanoušky ještě jednu novinku. V tomto týdnu představí na svých oficiálních internetových stránkách vlastní blog, kde bude sdělovat informace o svých koncertech, přípravách alba a dalších soukromých plánech a aktivitách.

Aneta Langerová zahájí ve čtvrtek od 13 hodin provoz kavárny Potmě na Ovocném trhu v Praze. Tato akce navazuje na její spolupráci s nadací Světluška, jejíž je patronkou. Dočasně tak vymění profesi zpěvačky za servírku a bude obsluhovat první návštěvníky. Chybět nebude ani její hudební vystoupení.

"Minulý rok jsem poprvé zpívala a hrála potmě a také se snažila obsloužit všechny návštěvníky, kteří si do kavárny přišli v klidu posedět a zažít něco, co zanechá v člověku silnou vzpomínku na svět bez barev. Hraní a zpívání potmě je pro mě opět výzvou, ale když se zadaří, vyzpívám ze sebe mnohem víc než za světla. Tma má kouzlo fantazie," prohlásila Langerová.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Do rádií míří nový singl Anety Langerové V bezvětří

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Xindl X má nový klip. Podívejte se na komiksového mývala

25.04.2017 17:54 Praha – Koho a kde „mýval“ Xindl X? Dozvíte se v jeho novém komiksovém klipu, jehož hrdinou není…

Lexus představil nové vozy. Na večírek přišel Vojtek i Pohlreich

25.04.2017 17:28 Praha – Značka Lexus představila nové vozy LS a LC. K příležitosti slavnostního odhalení se konal…

Výstavu Magičtí Lucemburkové obohatil nový exponát

25.04.2017 16:45 Praha – Výstava Magičtí Lucemburkové, o níž jsme informovali dříve, má nový exponát. K příležitosti…

O hledání a škole života v Divadle na cucky

25.04.2017 16:09 Olomouc – Po poslední premiéře, která sledovala dva mladíky při jejich cestě za vysokoškolským…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama