Do rádií míří nový singl Anety Langerové V bezvětří

Praha - Do českých rozhlasových stanic vstupuje aktuálně nový singl zpěvačky Anety Langerové s názvem V bezvětří, který se objeví na jejím chystaném albu.

Přidejte svůj názor

Hudbu k písni V bezvětří napsala sama zpěvačka. Autorem textu je Filip Horáček, který je členem skupiny Prohrála v kartách a spolupracoval například s Annou K. nebo s Lenkou Dusilovou. Langerová v současné době stále pracuje na dokončení plánované třetí studiové desky, jejímž producentem se stane Martin Ledvina. Interpretka ji chce uvést na český hudební trh letos na podzim. Turné určené k propagaci této nahrávky je naplánováno na začátek příštího roku.

V souvislosti s přípravou nového alba chystá Aneta Langerová pro své fanoušky ještě jednu novinku. V tomto týdnu představí na svých oficiálních internetových stránkách vlastní blog, kde bude sdělovat informace o svých koncertech, přípravách alba a dalších soukromých plánech a aktivitách.

Aneta Langerová zahájí ve čtvrtek od 13 hodin provoz kavárny Potmě na Ovocném trhu v Praze. Tato akce navazuje na její spolupráci s nadací Světluška, jejíž je patronkou. Dočasně tak vymění profesi zpěvačky za servírku a bude obsluhovat první návštěvníky. Chybět nebude ani její hudební vystoupení.

"Minulý rok jsem poprvé zpívala a hrála potmě a také se snažila obsloužit všechny návštěvníky, kteří si do kavárny přišli v klidu posedět a zažít něco, co zanechá v člověku silnou vzpomínku na svět bez barev. Hraní a zpívání potmě je pro mě opět výzvou, ale když se zadaří, vyzpívám ze sebe mnohem víc než za světla. Tma má kouzlo fantazie," prohlásila Langerová.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Robbie Williams do Prahy přiveze nový hit "Party Like a Russian"

16.08.2017 13:36 Praha - 19. srpna vystoupí v Praze britský zpěvák Robbie Williams. Zazní i nová skladba Party Like…

The Horrors představili nový singl. Euforickou píseň zahrají i v Praze

14.08.2017 14:46 Praha – The Horrors představili nový singl Something To Remember Me By z nového alba V, které má…

Holandská skupina My Baby se letos vrátí do Prahy už podruhé

14.08.2017 14:40 Praha – Cato van Dyke, její bratr Joost van Dyke a novozélandský kytarista Daniel Johnston byli…

Politici na Česko kašlou? Landa zhodnotil uprchlickou krizi i zákon o…

13.08.2017 22:04 Aktualizováno Hudební ikona Daniel Landa svými výroky a prohlášením, že je čaroděj Žito, vzbudil u mnohých…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama