Karel Gott oslaví 70. narozeniny, pražská O2 Aréna je beznadějně vyprodaná

Praha - Hvězda české populární hudby Karel Gott vystoupí ve čtvrtek od 19.30 hodin na koncertě ve vyprodané pražské O2 Aréně, kde si připomene spolu s diváky své blížící se jubilejní 70. narozeniny. Bližší informace přinesly oficiální internetové stránky Karla Gotta.

Přidejte svůj názor

Karel Gott

Karel Gott oslaví své životní jubileum velkým koncertem, na který si pozval řadu hostů. Mezi gratulanty se objeví plejáda českých hudebníků různých generací a diváci se dočkají rozmanitých hudebních vystoupení.

Pozvání na koncert přijali Lucie Bílá, která se s Gottem setkala na společném jevišti již mnohokrát, dále Hana Zagorová, skladatel a zpěvák Petr Hapka či herečka Jiřina Bohdalová. Mladou generaci současných zpěváků budou zastupovat Ewa Farna, Lucie Vondráčková, Tereza Kerndlová, Petr Bende, Vlasta Horváth, Sámer Issa nebo skupina Clou.

Karel Gott přivítá na pódiu další kolegy a přátele, kteří mají podobně jako on dlouholeté zkušenosti v hudební branži. Diváci se mohou těšit na Pavla Bobka, Věru Špinarovou, Ivetu Bartošovou, Michala Davida, Lenku Filipovou, Milana Drobného, Evu Pilarovou, Petru Janů, Josefa Zímu nebo na klarinetistu a saxofonistu Felixe Slováčka. Z prostředí operního světa dorazí do O2 Arény Eva Urbanová a Štefan Margita.

Koncert je již delší dobu beznadějně vyprodán.

Gottovy narozeniny připadají na 14. července. Zpěvák patří mezi největší stálice na české hudební scéně. Začátky jeho popularity sahají do období 60. let, které jsou spjaty s jeho účinkováním v hudebním divadle Semafor. V roce 1967 působil sedm měsíců v americkém Las Vegas. Gott se dokázal prosadit také v Evropě, zejména v německy mluvících zemích.

Témata: Karel Gott
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel světoznámý DJ Avicii, bylo mu 28 let

20.04.2018 22:07 Aktualizováno Maskat - V Ománu dnes zemřel ve věku 28 let švédský DJ Avicii, jehož občanské jméno je Tim Berling.…

Zpěvačka Ariana Grande vydala první song od útoku v Manchesteru

20.04.2018 16:45 New York - Americká zpěvačka Ariana Grandeová vydala první song od teroristického útoku, který se…

V Brně poprvé vystoupil Bob Dylan, začal oscarovou filmovou písní

15.04.2018 20:45 Brno - V Brně dnes poprvé vystoupil americký zpěvák Bob Dylan. Koncert začal oscarovou filmovou…

Zpěvák Huey Lewis ruší koncerty, z velké části přišel o sluch

15.04.2018 10:44 Los Angeles - Kapela Huey Lewis and the News kvůli ztrátě sluchu svého frontmana ruší letošní…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama