Casting soutěže "Česko Slovenská SuperStar" pokračuje v Praze

Praha - V pražském hotelu Corinthia v neděli od 9 hodin začínají castingy, ze kterých vzejdou účastníci pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar.

Přidejte svůj názor

Castingy na společný soutěžní projekt Čechů a Slováků již proběhly v Brně a Bratislavě, kde je dohromady navštívilo pět tisíc uchazečů. Poslední konkurz se uskuteční 7. července v Košicích. Věková hranice pro uchazeče o titul v soutěži Česko Slovenská SuperStar byla stanovena na 15-30 let. Vítěz získá finanční hotovost ve výši 100 tisíc eur.

Česko Slovenskou SuperStar bude moderovat Leoš Mareš a slovenskou stranu bude zastupovat Adela Banášová, která provázela již minulými ročníky slovenské verze soutěže.
Diváci mohou Česko Slovenskou SuperStar sledovat od září v programu televizních stanic Nova a Markíza. Zpěváky bude v soutěži hodnotit mezinárodní porota, v níž za Slovensko zasedne Dara Rolins s Pavolem Haberou a českou stranu zastoupí Ondřej Hejma a Marta Jandová.

První díl pěvecké reality show Česko hledá SuperStar se konal v roce 2004. Historicky první vítězkou se stala Aneta Langerová, kterou výhra v soutěži katapultovala mezi přední české interpretky. Po úspěšném prvním dílu se konalo pokračování, ve kterém zabodoval Vlasta Horváth a pod stupněm vítězů stanul Petr Bende. Třetí série se uskutečnila před třemi lety. Televizní diváci vybírali mezi finalisty Zbyňkem Drdou a Davidem Spilkou a nakonec zvolili Drdu. Na domácí hudební scéně se však výrazně prosadila pouze Langerová, která od té doby vydala dvě studiová alba.

Témata: Superstar
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Bojkot Wagnerovy hudby? V Izraeli se uskuteční velmi neobvyklá dražba

24.04.2018 13:44 Aktualizováno Jeruzalém - V Izraeli se bude příští týden dražit dopis skladatele Richarda Wagnera, jehož dílo si…

Poslední čtyři roky života rappera Lipa na jeho novém albu Lyrika

21.04.2018 09:31 Praha - Lipo ( Jonáš Červinka) hledá na novém albu Lyrika osobní svobodu a hip hopu dává novou…

Zemřel světoznámý DJ Avicii, bylo mu 28 let

20.04.2018 22:07 Aktualizováno Maskat - V Ománu dnes zemřel ve věku 28 let švédský DJ Avicii, jehož občanské jméno je Tim Berling.…

Zpěvačka Ariana Grande vydala první song od útoku v Manchesteru

20.04.2018 16:45 New York - Americká zpěvačka Ariana Grandeová vydala první song od teroristického útoku, který se…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama