Děti Michaela Jacksona zatím zůstávají u jejich babičky

Los Angeles - Losangeleský soud určil za dočasnou poručnici tří dětí Michaela Jacksona jeho matku a babičku dětí Katherine Jacksonovou (79). Katherine se také dočasně stala správkyní Michaelova sídla, ranče Neverland, informuje v úterý deník The Daily Telegraph a televize CNN.

Přidejte svůj názor

Soud si příští pondělí na slyšení pozve Debbii Roweovou, biologickou matku dvou starších dětí. Teprve potom rozhodne, kdo se stane jejich opatrovníkem dvanáctiletého Prince Michaela, jedenáctileté Paris a sedmiletého Prince Michala II.

Roweová tvrdí, že zesnulý zpěvák není biologickým otcem jejích dětí Prince Michaela a Paris, ale že byla oplodněna spermatem od anonymního dárce. Také prohlásila, že v roli matky selhala a netrvá na svěření dětí do vlastní péče.

Nejmladší dítě Jackson zplodil pomocí umělého oplodnění s náhradní matkou, se kterou se nikdy nesetkal.

Budoucnost dětí Michaela Jacksona tak i nadále zůstává nejistá, dva kluci a dívka zatím zůstávají v rodinném sídle v Los Angeles.

Hodně spekulací vyvolává i otázka Jacksonovy závěti. Existují rozporné zprávy, zda slavný zpěvák po sobě zanechal nebo nezanechal poslední vůli. Jacksonova rodina závěť soudu dosud nepředložila, ale jeden z právníků rodiny údajně řekl, že závěť existuje.

Michael Jackson zemřel ve čtvrtek odpoledne v losangeleské nemocnici UCLA Medical Center ve věku 50 let. Páteční pitva ukázala, že na zpěvákově těle se nenašly žádné známky násilného zločinu nebo vnějšího zásahu. Příčina smrti by měla být určena za čtyři až šest týdnů, kdy budou známy výsledky všech provedených toxikologických testů. Teprve ty definitivně určí, proč Michael Jackson umřel.

Zpěvák na letošní rok ohlásil svůj comeback a od 13. července měl v plánu odehrát v londýnské O2 aréně 50 koncertních vystoupení. Během své kariéry prodal více než 750 milionů hudebních nosičů, za něž získal 13 hudebních cen Grammy.

Témata: Michael Jackson
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel americký zpěvák a herec Cassidy

22.11.2017 11:04 Fort Lauderdale (USA) - Ve věku 67 let zemřel v úterý americký zpěvák a herec David Cassidy.

Je dnešní doba plná kritiky? Nikdy jsme nedělali nic, co bychom sami…

22.11.2017 09:24 Kapela Škwor vydala na podzim své nové album Uzavřenej kruh, které je označováno jako poněkud…

Z Chinaski odcházejí čtyři členové. Uděláme kapelu jinak, avizuje Malátný

20.11.2017 12:16 Aktualizováno Praha - Skupinu Chinaski opouštějí trumpetista Petr Kužvart, saxofonista Štěpán Škoch, baskytarista…

Zpěvák Bruno Mars válcuje kolegy, zcela ovládl udílení American Music…

20.11.2017 11:55 Los Angeles - Udělování American Music Awards, které se rozdávají podle internetového hlasování…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama