Děti Michaela Jacksona zatím zůstávají u jejich babičky

Los Angeles - Losangeleský soud určil za dočasnou poručnici tří dětí Michaela Jacksona jeho matku a babičku dětí Katherine Jacksonovou (79). Katherine se také dočasně stala správkyní Michaelova sídla, ranče Neverland, informuje v úterý deník The Daily Telegraph a televize CNN.

Přidejte svůj názor

Soud si příští pondělí na slyšení pozve Debbii Roweovou, biologickou matku dvou starších dětí. Teprve potom rozhodne, kdo se stane jejich opatrovníkem dvanáctiletého Prince Michaela, jedenáctileté Paris a sedmiletého Prince Michala II.

Roweová tvrdí, že zesnulý zpěvák není biologickým otcem jejích dětí Prince Michaela a Paris, ale že byla oplodněna spermatem od anonymního dárce. Také prohlásila, že v roli matky selhala a netrvá na svěření dětí do vlastní péče.

Nejmladší dítě Jackson zplodil pomocí umělého oplodnění s náhradní matkou, se kterou se nikdy nesetkal.

Budoucnost dětí Michaela Jacksona tak i nadále zůstává nejistá, dva kluci a dívka zatím zůstávají v rodinném sídle v Los Angeles.

Hodně spekulací vyvolává i otázka Jacksonovy závěti. Existují rozporné zprávy, zda slavný zpěvák po sobě zanechal nebo nezanechal poslední vůli. Jacksonova rodina závěť soudu dosud nepředložila, ale jeden z právníků rodiny údajně řekl, že závěť existuje.

Michael Jackson zemřel ve čtvrtek odpoledne v losangeleské nemocnici UCLA Medical Center ve věku 50 let. Páteční pitva ukázala, že na zpěvákově těle se nenašly žádné známky násilného zločinu nebo vnějšího zásahu. Příčina smrti by měla být určena za čtyři až šest týdnů, kdy budou známy výsledky všech provedených toxikologických testů. Teprve ty definitivně určí, proč Michael Jackson umřel.

Zpěvák na letošní rok ohlásil svůj comeback a od 13. července měl v plánu odehrát v londýnské O2 aréně 50 koncertních vystoupení. Během své kariéry prodal více než 750 milionů hudebních nosičů, za něž získal 13 hudebních cen Grammy.

Témata: Michael Jackson
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Bojkot Wagnerovy hudby? V Izraeli se uskuteční velmi neobvyklá dražba

24.04.2018 13:44 Aktualizováno Jeruzalém - V Izraeli se bude příští týden dražit dopis skladatele Richarda Wagnera, jehož dílo si…

Poslední čtyři roky života rappera Lipa na jeho novém albu Lyrika

21.04.2018 09:31 Praha - Lipo ( Jonáš Červinka) hledá na novém albu Lyrika osobní svobodu a hip hopu dává novou…

Zemřel světoznámý DJ Avicii, bylo mu 28 let

20.04.2018 22:07 Aktualizováno Maskat - V Ománu dnes zemřel ve věku 28 let švédský DJ Avicii, jehož občanské jméno je Tim Berling.…

Zpěvačka Ariana Grande vydala první song od útoku v Manchesteru

20.04.2018 16:45 New York - Americká zpěvačka Ariana Grandeová vydala první song od teroristického útoku, který se…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama