Veřejné rozloučení s Michaelem Jacksonem v Neverlandu nebude

Los Angeles - Jacksonova rodina vyvrátila informaci, že se bude na ranči Neverland poblíž města Santa Barbara konat v pátek veřejné rozloučení se zesnulou popovou hvězdou. Informoval o tom ve čtvrtek server CNN.

Přidejte svůj názor

Michael Jackson

Mluvčí zpěvákovy rodiny prohlásil, že se na Neverlandu neuskuteční ani veřejná pieta ani soukromý smuteční obřad. "Pokračujeme v plánování veřejného rozloučení s Michaelem Jacksonem. Naše plány už brzy zveřejníme," uvedl v oficiálním prohlášení mluvčí Ken Sunshine.

Otázkou stále zůstává, na jakém místě budou pohřbeny Jacksonovy ostatky. V jeho poslední vůli z roku 2002 není uvedeno, kde by chtěl mít místo svého posledního odpočinku. V médiích se v tomto týdnu permanentně spekuluje, kde se pohřeb uskuteční.

Michael Jackson za sebou zanechal tři děti ve věku 7, 11 a 12 let, o které se v současné době stará jeho matka Katherine. Zpěvák v minulosti uvedl, že pokud by zemřela jeho nyní devětasedmdesátiletá matka, tak by ho nejvíce potěšilo, kdyby se opatrovnictví nad jeho potomky ujal jeho idol, interpretka Diana Rossová.

Na vykonání Jacksonovy poslední vůle dohlížejí advokáti John Branca a Barry Siegel i dlouholetý zpěvákův přítel z hudebního průmyslu John McClain. "Nejdůležitějším prvkem Michaelovy vůle je jeho neochvějná touha, aby se jeho matka Katherine stala zákonným zástupcem jeho tří dětí. Naší povinností je vykonat Michaelovy pokyny a zabezpečit budoucnost jeho dětí stejně jako pozoruhodné dědictví, které nám zanechal jako umělec. Požadujeme, aby se s jeho majetkem naložilo s důstojností a respektem, které si Michael a jeho rodina zaslouží," prohlásili Branca a McClain.

Michael Jackson zemřel ve čtvrtek 25. června v losangeleské nemocnici UCLA Medical Center ve věku 50 let. Jeho pitva prokázala, že se na zpěvákově těle nenašly žádné známky násilného zločinu nebo vnějšího zásahu. Rodina však nebyla s vyjádřením losangeleského koronera spokojena a požádala o další nezávislé posouzení zpěvákových ostatků. Přesná příčina jeho smrti bude určena až po výsledcích toxikologických testů, jejichž vyhodnocení může trvat až šest týdnů.

Témata: Michael Jackson
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Robbie Williams do Prahy přiveze nový hit "Party Like a Russian"

16.08.2017 13:36 Praha - 19. srpna vystoupí v Praze britský zpěvák Robbie Williams. Zazní i nová skladba Party Like…

The Horrors představili nový singl. Euforickou píseň zahrají i v Praze

14.08.2017 14:46 Praha – The Horrors představili nový singl Something To Remember Me By z nového alba V, které má…

Holandská skupina My Baby se letos vrátí do Prahy už podruhé

14.08.2017 14:40 Praha – Cato van Dyke, její bratr Joost van Dyke a novozélandský kytarista Daniel Johnston byli…

Politici na Česko kašlou? Landa zhodnotil uprchlickou krizi i zákon o…

13.08.2017 22:04 Aktualizováno Hudební ikona Daniel Landa svými výroky a prohlášením, že je čaroděj Žito, vzbudil u mnohých…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama