Veřejné rozloučení s Michaelem Jacksonem v Neverlandu nebude

Los Angeles - Jacksonova rodina vyvrátila informaci, že se bude na ranči Neverland poblíž města Santa Barbara konat v pátek veřejné rozloučení se zesnulou popovou hvězdou. Informoval o tom ve čtvrtek server CNN.

Přidejte svůj názor

Michael Jackson

Mluvčí zpěvákovy rodiny prohlásil, že se na Neverlandu neuskuteční ani veřejná pieta ani soukromý smuteční obřad. "Pokračujeme v plánování veřejného rozloučení s Michaelem Jacksonem. Naše plány už brzy zveřejníme," uvedl v oficiálním prohlášení mluvčí Ken Sunshine.

Otázkou stále zůstává, na jakém místě budou pohřbeny Jacksonovy ostatky. V jeho poslední vůli z roku 2002 není uvedeno, kde by chtěl mít místo svého posledního odpočinku. V médiích se v tomto týdnu permanentně spekuluje, kde se pohřeb uskuteční.

Michael Jackson za sebou zanechal tři děti ve věku 7, 11 a 12 let, o které se v současné době stará jeho matka Katherine. Zpěvák v minulosti uvedl, že pokud by zemřela jeho nyní devětasedmdesátiletá matka, tak by ho nejvíce potěšilo, kdyby se opatrovnictví nad jeho potomky ujal jeho idol, interpretka Diana Rossová.

Na vykonání Jacksonovy poslední vůle dohlížejí advokáti John Branca a Barry Siegel i dlouholetý zpěvákův přítel z hudebního průmyslu John McClain. "Nejdůležitějším prvkem Michaelovy vůle je jeho neochvějná touha, aby se jeho matka Katherine stala zákonným zástupcem jeho tří dětí. Naší povinností je vykonat Michaelovy pokyny a zabezpečit budoucnost jeho dětí stejně jako pozoruhodné dědictví, které nám zanechal jako umělec. Požadujeme, aby se s jeho majetkem naložilo s důstojností a respektem, které si Michael a jeho rodina zaslouží," prohlásili Branca a McClain.

Michael Jackson zemřel ve čtvrtek 25. června v losangeleské nemocnici UCLA Medical Center ve věku 50 let. Jeho pitva prokázala, že se na zpěvákově těle nenašly žádné známky násilného zločinu nebo vnějšího zásahu. Rodina však nebyla s vyjádřením losangeleského koronera spokojena a požádala o další nezávislé posouzení zpěvákových ostatků. Přesná příčina jeho smrti bude určena až po výsledcích toxikologických testů, jejichž vyhodnocení může trvat až šest týdnů.

Témata: Michael Jackson
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

PKF - Prague Philharmonia hrála ve slavné koncertní síni v Mnichově

22.01.2018 19:14 Mnichov - PKF - Prague Philharmonia hostovala ve významné koncertní síni v mnichovském Gasteigu.…

Lenny Kravitz se po letech vrátí do pražské O2 areny, chystá hudební…

22.01.2018 12:05 Praha - Zpěvák Lenny Kravitz (53) zahraje 2. června v pražské O2 areně, kde naposledy koncertoval…

Rocker Tom Petty trpěl bolestmi, zemřel na předávkování léky

20.01.2018 08:13 Los Angeles - Příčinou úmrtí Toma Pettyho bylo neúmyslné předávkování léky, potvrdil úřad koronera.…

Zemřel otec moderního gospelu Hawkins, autor hitu Oh Happy Day

16.01.2018 11:19 Aktualizováno Los Angeles - Ve věku 74 let zemřel jeden z průkopníků moderní podoby gospelu Edwin Hawkins. První…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama