Pohřeb Michaela Jacksona se uskuteční 7. července, fanoušci se musí zaregistrovat

Los Angeles - Fanoušci zesnulého popového zpěváka Michaela Jacksona se budou muset na jeho pohřeb, který se uskuteční v úterý 7. července v losangeleské aréně Staples Center, zaregistrovat. Informoval o tom v pátek server CNN.

Přidejte svůj názor

Michael Jackson

Do distribuce bude dáno 11 tisíc volných vstupenek, zájemci je dostanou zdarma. Detaily registrace mají být zveřejněny v pátek.

Vzpomínkový program v Los Angeles organizuje společnost AEG Live, která na letošek chystala velkolepé Jacksonovo comebackové turné. Rozloučení s popovou legendou začne v úterý v 10 hodin místního času, tedy v 19 hodin středoevropského letního času. Koncertní hala Staples Center pojme až 20 tisíc diváků. Pro návštěvníky obřadu, kteří se nedostanou dovnitř, budou připraveny obrovské projekční plochy přenášející dění z budovy.

Ještě před samotným veřejným smutečním aktem se s Michaelem Jacksonem naposledy rozloučí jeho nejbližší rodina a přátelé.

Rozloučení se zpěvákem se mělo původně konat již v pátek na jeho ranči Neverland. Jacksonovi příbuzní však tuto zprávu popřeli, stejně jako informaci, že by měly být na Neverlandu uloženy jeho ostatky. Ty by měly zřejmě spočinout na losangeleském hřbitově Forest Lawn.

Michael Jackson zemřel ve čtvrtek 25. června v losangeleské nemocnici UCLA Medical Center ve věku 50 let. Jeho pitva prokázala, že se na zpěvákově těle nenašly žádné známky násilného zločinu nebo vnějšího zásahu. Rodina však nebyla s vyjádřením losangeleského koronera spokojena a požádala o další nezávislé posouzení zpěvákových ostatků. Přesná příčina jeho smrti bude určena až po výsledcích toxikologických testů, jejichž vyhodnocení může trvat až šest týdnů.

 

 

Témata: Jackson, Michael
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Ignis Brunensis: Ohňostrojný závěr nad hradem Špilberk a na výstavišti

25.06.2017 04:36 Brno - V sobotu proběhl v Brně epilog ohňostroj dvacátého ročníku mezinárodní přehlídky Starobrno…

Sezóna festivalu začíná. Mají se návštěvníci obávat o bezpečnost?

23.06.2017 16:59 Sezóna letních hudebních festivalů je v plném proudu. Většina z nich má v Čechách dlouhou tradici,…

Miro Žbirka odtajnil dalšího exkluzivního hosta na Vánočním Symphonic Tour…

23.06.2017 15:00 Praha – Miro Žbirka se připravuje na vánoční turné a postupně odhaluje své hosty. Kromě Jaroslava…

Vypsaná fiXa oslavuje novou desku a pokračuje s koncertováním

19.06.2017 17:45 Praha – Vypsaná fiXa představila na začátku února svoji novou desku Tady to někde je. V pořadí…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama