Pohřeb Michaela Jacksona se uskuteční 7. července, fanoušci se musí zaregistrovat

Los Angeles - Fanoušci zesnulého popového zpěváka Michaela Jacksona se budou muset na jeho pohřeb, který se uskuteční v úterý 7. července v losangeleské aréně Staples Center, zaregistrovat. Informoval o tom v pátek server CNN.

Přidejte svůj názor

Michael Jackson

Do distribuce bude dáno 11 tisíc volných vstupenek, zájemci je dostanou zdarma. Detaily registrace mají být zveřejněny v pátek.

Vzpomínkový program v Los Angeles organizuje společnost AEG Live, která na letošek chystala velkolepé Jacksonovo comebackové turné. Rozloučení s popovou legendou začne v úterý v 10 hodin místního času, tedy v 19 hodin středoevropského letního času. Koncertní hala Staples Center pojme až 20 tisíc diváků. Pro návštěvníky obřadu, kteří se nedostanou dovnitř, budou připraveny obrovské projekční plochy přenášející dění z budovy.

Ještě před samotným veřejným smutečním aktem se s Michaelem Jacksonem naposledy rozloučí jeho nejbližší rodina a přátelé.

Rozloučení se zpěvákem se mělo původně konat již v pátek na jeho ranči Neverland. Jacksonovi příbuzní však tuto zprávu popřeli, stejně jako informaci, že by měly být na Neverlandu uloženy jeho ostatky. Ty by měly zřejmě spočinout na losangeleském hřbitově Forest Lawn.

Michael Jackson zemřel ve čtvrtek 25. června v losangeleské nemocnici UCLA Medical Center ve věku 50 let. Jeho pitva prokázala, že se na zpěvákově těle nenašly žádné známky násilného zločinu nebo vnějšího zásahu. Rodina však nebyla s vyjádřením losangeleského koronera spokojena a požádala o další nezávislé posouzení zpěvákových ostatků. Přesná příčina jeho smrti bude určena až po výsledcích toxikologických testů, jejichž vyhodnocení může trvat až šest týdnů.

 

 

Témata: Michael Jackson
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Bojkot Wagnerovy hudby? V Izraeli se uskuteční velmi neobvyklá dražba

24.04.2018 13:44 Aktualizováno Jeruzalém - V Izraeli se bude příští týden dražit dopis skladatele Richarda Wagnera, jehož dílo si…

Poslední čtyři roky života rappera Lipa na jeho novém albu Lyrika

21.04.2018 09:31 Praha - Lipo ( Jonáš Červinka) hledá na novém albu Lyrika osobní svobodu a hip hopu dává novou…

Zemřel světoznámý DJ Avicii, bylo mu 28 let

20.04.2018 22:07 Aktualizováno Maskat - V Ománu dnes zemřel ve věku 28 let švédský DJ Avicii, jehož občanské jméno je Tim Berling.…

Zpěvačka Ariana Grande vydala první song od útoku v Manchesteru

20.04.2018 16:45 New York - Americká zpěvačka Ariana Grandeová vydala první song od teroristického útoku, který se…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama