Vstupenky na veřejné rozloučení s Michaelem Jacksonem jdou na dračku

Los Angeles - Více než 500 tisíc Jacksonových fanoušků z celého světa projevilo zájem o vstupenky do arény Staples Center a americkém Los Angeles, kde se má uskutečnit v úterý 7. července poslední rozloučení s králem popu. Informovala o tom v sobotu agentura Reuters.

Přidejte svůj názor

Organizátoři veřejného rozloučení rozhodli, že 17 500 bezplatných vstupenek získají Jacksonovi fanoušci pomocí online loterie. O vstupenky byl obrovský zájem, a proto se server, kde loterie probíhala, během několika minut zhroutil. Další možnost soutěžit v loterii budou mít Jacksonovi fanoušci v sobotu od 18 hodin.

Veřejné rozloučení bude přenášet několik televizních stanic online a široké okolí arény bude zabezpečeno policejními hlídkami.

Jacksonův pohřeb se měl původně konat 3. července na ranči Neverland. Jacksonovi příbuzní však tuto zprávu popřeli, stejně jako informaci, že by měly být na Neverlandu uloženy jeho ostatky. Ty by měly zřejmě spočinout na losangeleském hřbitově Forest Lawn.

Michael Jackson zemřel ve čtvrtek 25. června v losangeleské nemocnici UCLA Medical Center ve věku 50 let. Jeho pitva prokázala, že se na zpěvákově těle nenašly žádné známky násilného zločinu nebo vnějšího zásahu. Rodina však nebyla s vyjádřením losangeleského koronera spokojena a požádala o další nezávislé posouzení zpěvákových ostatků. Přesná příčina jeho smrti bude určena až po výsledcích toxikologických testů, jejichž vyhodnocení může trvat až šest týdnů.

Témata: Michael Jackson
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Bojkot Wagnerovy hudby? V Izraeli se uskuteční velmi neobvyklá dražba

24.04.2018 13:44 Aktualizováno Jeruzalém - V Izraeli se bude příští týden dražit dopis skladatele Richarda Wagnera, jehož dílo si…

Poslední čtyři roky života rappera Lipa na jeho novém albu Lyrika

21.04.2018 09:31 Praha - Lipo ( Jonáš Červinka) hledá na novém albu Lyrika osobní svobodu a hip hopu dává novou…

Zemřel světoznámý DJ Avicii, bylo mu 28 let

20.04.2018 22:07 Aktualizováno Maskat - V Ománu dnes zemřel ve věku 28 let švédský DJ Avicii, jehož občanské jméno je Tim Berling.…

Zpěvačka Ariana Grande vydala první song od útoku v Manchesteru

20.04.2018 16:45 New York - Americká zpěvačka Ariana Grandeová vydala první song od teroristického útoku, který se…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama