Elizabeth Taylorová k dnešní pietní akci: "Nepřijdu, nevěřím, že by to tak Michael chtěl"

Los Angeles - Rodina Michaela Jacksona vydala předběžný seznam celebrit, které mají vzdát hold "králi popu" na veřejné pietní akci, která se uskuteční dnes (7. 7.) ve Staples Center v Los Angeles. V tiskovém prohlášení, které vydali zástupci rodiny, zazněla například jména Mariah Careyové a Jennifer Hudsonové, které se slavnosti zúčastní.

Přidejte svůj názor

K nim se připojí další slavné osobnosti, včetně hudebníků Johna Mayera, Ushera a Stevie Wondera, basketbalistů Kobeho Bryanta a Magic Johnsona, herečky Brook Shieldsové, zpěváka Lionela Richieho a hudebního producenta Berryho Gordyho.

V prohlášení chybí zmínka, zda budou mít pozvané hvězdy během obřadu nějakou specifickou roli.

Na rozdíl od uvedených jmen, Jacksonova bývalá manželka Debbie Roweová (50) prohlásila, že se tohoto ceremoniálu nezúčastní. Její advokátka Marta Almli uvedla v prohlášení, že "její přítomnost by zbytečně rozptylovala pozornost na akci, která by se měla zabývat výhradně odkazem Michaela Jacksona."

Také Elizabeth Taylorová (77), přítelkyně zpěváka, který zemřel ve svých padesáti letech na srdeční zástavu, potvrdila, že se akce nezúčastní.

"Já prostě nevěřím, že by Michael chtěl, abych se o svůj zármutek dělila s miliony dalších lidí. To, jak se nyní cítím, je jen mezi námi. Není to určeno pro veřejnost," napsala na své stránce na Twitter.com. "Řekla jsem, že do Staples Center nepůjdu a že se určitě nechci stát součástí tohohle. Na to ho příliš miluji," uzavřela svůj vzkaz světu.

Rodina s Michaelem Jacksonem rozloučí na soukromém pohřbu v 08:00 místního času (17:00 SELČ). Zpěvák má být pohřben na losangeleském hřbitově Forest Lawn.

O 2 hodiny později (19:00 SELČ) se uskuteční veřejná pietní akce, která bude v přímém přenosu k vidění i na internetu. Očekává se, že počet návštěvníků i těch, kteří budou obřad sledovat v televizi a na internetu, může překonat i rozloučení s britskou princeznou Dianou v roce 1997.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Bojkot Wagnerovy hudby? V Izraeli se uskuteční velmi neobvyklá dražba

24.04.2018 13:44 Aktualizováno Jeruzalém - V Izraeli se bude příští týden dražit dopis skladatele Richarda Wagnera, jehož dílo si…

Poslední čtyři roky života rappera Lipa na jeho novém albu Lyrika

21.04.2018 09:31 Praha - Lipo ( Jonáš Červinka) hledá na novém albu Lyrika osobní svobodu a hip hopu dává novou…

Zemřel světoznámý DJ Avicii, bylo mu 28 let

20.04.2018 22:07 Aktualizováno Maskat - V Ománu dnes zemřel ve věku 28 let švédský DJ Avicii, jehož občanské jméno je Tim Berling.…

Zpěvačka Ariana Grande vydala první song od útoku v Manchesteru

20.04.2018 16:45 New York - Americká zpěvačka Ariana Grandeová vydala první song od teroristického útoku, který se…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama