Lékař podal Jacksonovi smrtelnou dávku léků, tvrdí vyšetřovatelé

Los Angeles - Vyšetřování smrti Michaela Jacksona (+50) se stále více zaměřuje na Dr. Conrada Murraye. Soudní zdroj sdělil zástupcům Associated Press, že kardiolog, který je již nějakou dobu vyšetřován ve věci zabití, podal Jacksonovi dávku propofolu, který podle úřadů 25. června (09) údajně zabil krále popu.

Přidejte svůj názor

371

Vyšetřovatelé zpěvákovy smrti prý došli k závěru, že Jackson pravidelně užíval silná anestetika. Ta člověka přivedou do stavu, který je podobný kómatu, aby mohl nerušeně spát.

Portál E! News potvrdil, že na Jacksonově krku a pažích byly během obou pitev, které byly na jeho těle provedeny, objeveny stopy po jehle. A nejmenovaný zdroj uvedl, že toxikologické testy provedené kanceláří koronera v Los Angeles potvrdily propofol ve zpěvákově krvi.

Po prohlídce Jacksonova domu na Holmby Hills, která následovala krátce po smrti popového krále, si odtud vyšetřovatelé odvezli lahvičky léku, který se prodává pod názvem Diprivan.

Právní zástupce Murraye, Edward Chernoff, odmítl komentovat různé "zvěsti, narážky nebo zprávy nejmenovaných zdrojů". Ještě předtím ale sdělil portálu E! News, že jeho klient propofol Jacksonovi nepředepsal, ani mu nepodal žádný lék, který by mohl světovou popstar zabít.

Policie minulý týden prohledala Murrayovy kanceláře v Houstonu a skladovací prostory, které si lékař na své jméno pronajal. Zabavili mnoho předmětů, včetně počítačů a léků tlumících chuť k jídlu a na uvolnění svalů, ovšem žádný propofol nalezen nebyl.

Témata: Michael Jackson
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Bojkot Wagnerovy hudby? V Izraeli se uskuteční velmi neobvyklá dražba

24.04.2018 13:44 Aktualizováno Jeruzalém - V Izraeli se bude příští týden dražit dopis skladatele Richarda Wagnera, jehož dílo si…

Poslední čtyři roky života rappera Lipa na jeho novém albu Lyrika

21.04.2018 09:31 Praha - Lipo ( Jonáš Červinka) hledá na novém albu Lyrika osobní svobodu a hip hopu dává novou…

Zemřel světoznámý DJ Avicii, bylo mu 28 let

20.04.2018 22:07 Aktualizováno Maskat - V Ománu dnes zemřel ve věku 28 let švédský DJ Avicii, jehož občanské jméno je Tim Berling.…

Zpěvačka Ariana Grande vydala první song od útoku v Manchesteru

20.04.2018 16:45 New York - Americká zpěvačka Ariana Grandeová vydala první song od teroristického útoku, který se…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama