Michael Jackson stále nemá místo svého posledního odpočinku

Los Angeles - Ostatky zpěváka Michaela Jacksona nejsou ani po šesti týdnech, které uplynuly od jeho smrti, pohřbeny. Informaci v sobotu uvedl zpěvákův bratra Jermaine v rozhovoru pro americký server CNN.

Přidejte svůj názor

auto s rakví Michaela Jacksona

Rodina Jacksonových se stále nerozhodla, kde budou ostatky krále popu uloženy. Poslední slovo má v této záležitosti zpěvákova matka Katherine, která jako místo jeho posledního odpočinku preferuje ranč Neverland, kde Jackson vybudoval park zábavy pro děti.

Nemovitost je však zdrojem majetkových sporů, o nichž bude v pondělí jednat losangeleský soud v rámci zpěvákovy pozůstalosti. Při této příležitosti se budou ověřovat také okolnosti vzniku smlouvy, která společnosti Sony Pictures za 60 milionů dolarů zajistila práva na zveřejnění záznamu zkoušek Michaela Jacksona na neuskutečněné turné That Is It.

Přesnou příčinu smrti Michaela Jacksona určí toxikologické testy, jejichž výsledky nebyly dosud zveřejněny. Ty mohou vyvrátit či potvrdit spekulace, podle nichž zpěvákův skon způsobilo užívání návykových látek proti bolesti. Jermaine Jackson má v této věci jasno: " Jsem přesvědčen, že bratr žádné návykové látky neužíval. Nikdy jsem jej neviděl v tak vážném stavu, aby vyhledával tlumící léky, které by mohly ohrozit jeho zdravotní stav." Ve zpěvákově blízkosti se podle něj pohybovali pouze lidé, kterým po dlouholetých zkušenostech plně důvěřoval, a nikdo z nich by si nezahrával s jeho životem.

Jermaine dále uvedl, že tři děti Michaela Jacksona se s tragickou událostí začaly vyrovnávat a rodina se jim snaží zesnulého otce nahradit svou péčí. "Hrají si s dalšími dětmi z rodiny a zdá se, že jejich stav je stabilnější. Společně často sledujeme filmy, nejraději animované," řekl zpěvákův bratr. Jermaine se snažil vyvrátit spekulace, že Michael Jackson není biologickým otcem svých potomků: "Jen se na ně podívejte. Je naprosto evidentní, že ve všech koluje Michaelova krev."

Zpěvák však podle něj rozhodně není otcem pětadvacetiletého Omera Bhattiho, který se za jeho syna prohlašuje. Podle Jermaina se nejspíš jedná o bezmezného obdivovatele krále popu, který by se rád stal součástí jeho života.

Témata: Jackson, Michael
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Punkoví Bad Breeding vystoupí v pražském klubu Café V lese

28.06.2017 17:30 Praha – Punková kapela Bad Breeding hlasitě ukazuje na nespravedlnost, úděl lidí na okraji a nabízí…

Mark Lanegan Band představí nové album hned dvakrát v České Republice

28.06.2017 17:08 Praha/Brno – Mark Lanegan Band vydal své nové album Gargoyle letos v dubnu a nyní vyráží na turné…

Pražský podzim zpestří dechovka Youngblood Brass Band z New Orleans

28.06.2017 16:45 Praha – Desetičlenná punkově a hiphopově dechová kapela z New Orleans, Youngblood Brass Band,…

The Horrors po předskakování Depeche Mode dorazí do Prahy s novou deskou

28.06.2017 16:22 Praha – The Horrors nedávno předskakovali na turné Depeche Mode a nyní se chystají na vydání nové…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama