Michael Jackson stále nemá místo svého posledního odpočinku

Los Angeles - Ostatky zpěváka Michaela Jacksona nejsou ani po šesti týdnech, které uplynuly od jeho smrti, pohřbeny. Informaci v sobotu uvedl zpěvákův bratra Jermaine v rozhovoru pro americký server CNN.

Přidejte svůj názor

auto s rakví Michaela Jacksona

Rodina Jacksonových se stále nerozhodla, kde budou ostatky krále popu uloženy. Poslední slovo má v této záležitosti zpěvákova matka Katherine, která jako místo jeho posledního odpočinku preferuje ranč Neverland, kde Jackson vybudoval park zábavy pro děti.

Nemovitost je však zdrojem majetkových sporů, o nichž bude v pondělí jednat losangeleský soud v rámci zpěvákovy pozůstalosti. Při této příležitosti se budou ověřovat také okolnosti vzniku smlouvy, která společnosti Sony Pictures za 60 milionů dolarů zajistila práva na zveřejnění záznamu zkoušek Michaela Jacksona na neuskutečněné turné That Is It.

Přesnou příčinu smrti Michaela Jacksona určí toxikologické testy, jejichž výsledky nebyly dosud zveřejněny. Ty mohou vyvrátit či potvrdit spekulace, podle nichž zpěvákův skon způsobilo užívání návykových látek proti bolesti. Jermaine Jackson má v této věci jasno: " Jsem přesvědčen, že bratr žádné návykové látky neužíval. Nikdy jsem jej neviděl v tak vážném stavu, aby vyhledával tlumící léky, které by mohly ohrozit jeho zdravotní stav." Ve zpěvákově blízkosti se podle něj pohybovali pouze lidé, kterým po dlouholetých zkušenostech plně důvěřoval, a nikdo z nich by si nezahrával s jeho životem.

Jermaine dále uvedl, že tři děti Michaela Jacksona se s tragickou událostí začaly vyrovnávat a rodina se jim snaží zesnulého otce nahradit svou péčí. "Hrají si s dalšími dětmi z rodiny a zdá se, že jejich stav je stabilnější. Společně často sledujeme filmy, nejraději animované," řekl zpěvákův bratr. Jermaine se snažil vyvrátit spekulace, že Michael Jackson není biologickým otcem svých potomků: "Jen se na ně podívejte. Je naprosto evidentní, že ve všech koluje Michaelova krev."

Zpěvák však podle něj rozhodně není otcem pětadvacetiletého Omera Bhattiho, který se za jeho syna prohlašuje. Podle Jermaina se nejspíš jedná o bezmezného obdivovatele krále popu, který by se rád stal součástí jeho života.

Témata: Michael Jackson
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Poslední čtyři roky života rappera Lipa na jeho novém albu Lyrika

21.04.2018 09:31 Praha - Lipo ( Jonáš Červinka) hledá na novém albu Lyrika osobní svobodu a hip hopu dává novou…

Zemřel světoznámý DJ Avicii, bylo mu 28 let

20.04.2018 22:07 Aktualizováno Maskat - V Ománu dnes zemřel ve věku 28 let švédský DJ Avicii, jehož občanské jméno je Tim Berling.…

Zpěvačka Ariana Grande vydala první song od útoku v Manchesteru

20.04.2018 16:45 New York - Americká zpěvačka Ariana Grandeová vydala první song od teroristického útoku, který se…

V Brně poprvé vystoupil Bob Dylan, začal oscarovou filmovou písní

15.04.2018 20:45 Brno - V Brně dnes poprvé vystoupil americký zpěvák Bob Dylan. Koncert začal oscarovou filmovou…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama