Michael Jackson byl v tichosti pohřben v Los Angeles

Los Angeles - Ostatky zesnulého zpěváka Michaela Jacksona byly bez přítomnosti veřejnosti uloženy na hřbitově Forest Lawn v Los Angeles. Informaci v pondělí uvedl britský server Mirror.co.uk.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

Král popu se místa posledního odpočinku dočkal až po šesti týdnech, které uběhly od jeho smrti. Smutečního aktu se zúčastnila pouze zpěvákova nejbližší rodina, která se chtěla s Michaelem Jacksonem rozloučit bez přítomnosti jeho fanoušků. Pozůstalí již dříve oznámili, že se obávají, aby se místo jeho posledního odpočinku nestalo cílem jeho příznivců. V případě problémů připouštějí možnost, že ostatky přemístí jinam.

Zpěvák by měl údajně spočinout v blízkosti své babičky Marthy Bridgesové, která byla na Forest Lawn pohřbena v roce 1990.

Rodina Jacksonových s pohřbením čekala do chvíle, než bude objasněna příčina zpěvákovy smrti. Tu měly určit toxikologické testy, jejichž výsledky však nebyly zveřejněny. Kvůli nim byl z těla Michaela Jacksona vyjmut mozek, který patologové podrobně zkoumali.

Michael Jackson zemřel 25. června v losangeleské nemocnici UCLA Medical Center ve věku 50 let. Zpěvák během své kariéry prodal více než 750 milionů hudebních nosičů, za něž získal 13 cen Grammy.

Témata: Michael Jackson
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Bojkot Wagnerovy hudby? V Izraeli se uskuteční velmi neobvyklá dražba

24.04.2018 13:44 Aktualizováno Jeruzalém - V Izraeli se bude příští týden dražit dopis skladatele Richarda Wagnera, jehož dílo si…

Poslední čtyři roky života rappera Lipa na jeho novém albu Lyrika

21.04.2018 09:31 Praha - Lipo ( Jonáš Červinka) hledá na novém albu Lyrika osobní svobodu a hip hopu dává novou…

Zemřel světoznámý DJ Avicii, bylo mu 28 let

20.04.2018 22:07 Aktualizováno Maskat - V Ománu dnes zemřel ve věku 28 let švédský DJ Avicii, jehož občanské jméno je Tim Berling.…

Zpěvačka Ariana Grande vydala první song od útoku v Manchesteru

20.04.2018 16:45 New York - Americká zpěvačka Ariana Grandeová vydala první song od teroristického útoku, který se…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama