Kvůli Madonně bude v metropoli uzavřeno 17 ulic

Praha - Kvůli dnešnímu koncertu americké zpěvačky Madonny bude na pražském Chodově uzavřeno 17 ulic, vjezd bude povolen pouze rezidentům.

Přidejte svůj názor

Od čtvrtečních 9:00 do 24:00 budou uzavřené ulice Zdiměřická, Chomutovická, Křejpského, Bartůňkova, V Benátkách, K Remízku, Komárkova, Hrdličkova, Kloknerova, Augustinova, Dědinova, Jarníkova, Láskova, V Parku, Šustova, K Hrnčířům a V Ladech. Vjezd mají povolený pouze místní obyvatelé.

K místu koncertu je možné se dostat po dvou trasách. První od stanice metra Chodov po Roztylské ulici, kde jsou pro chodce vyčleněné dva jízdní pruhy, zbylé dva budou sloužit pro auta. Od stanice Opatov bude pro pěší určena pravá polovina Chilské ulice.

V uvedeném úseku bude omezen vjezd a výjezd automobilů na Jižní Město, uzavřen bude i sjezd z dálnice D1 u Šeberova. Policie doporučuje mimopražským návštěvníkům, aby během dne zaparkovali v jiné části Prahy a k dopravě na koncert využili MHD.

Pořadatelé očekávají 40 000 diváků, kteří se na koncert budou muset dopravit hromadnou dopravou, protož v okolí není dost parkovacích míst. Metro proto posílí linky a v době největšího množství lidí zkrátí intervaly metra na 2 až 2,5 minuty.

Účastníci koncertu můžou pro cestu z koncertu využít pravidelné spoje. V regionální dopravě odjíždějí i v pozdních nočních hodinách vlaky z Prahy do všech hlavních směrů v hodinových, v některých směrech dokonce v půlhodinových intervalech. Poslední spoje vyjedou kolem půlnoci.

Témata: Madonna
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Bojkot Wagnerovy hudby? V Izraeli se uskuteční velmi neobvyklá dražba

24.04.2018 13:44 Aktualizováno Jeruzalém - V Izraeli se bude příští týden dražit dopis skladatele Richarda Wagnera, jehož dílo si…

Poslední čtyři roky života rappera Lipa na jeho novém albu Lyrika

21.04.2018 09:31 Praha - Lipo ( Jonáš Červinka) hledá na novém albu Lyrika osobní svobodu a hip hopu dává novou…

Zemřel světoznámý DJ Avicii, bylo mu 28 let

20.04.2018 22:07 Aktualizováno Maskat - V Ománu dnes zemřel ve věku 28 let švédský DJ Avicii, jehož občanské jméno je Tim Berling.…

Zpěvačka Ariana Grande vydala první song od útoku v Manchesteru

20.04.2018 16:45 New York - Americká zpěvačka Ariana Grandeová vydala první song od teroristického útoku, který se…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama