Kvůli Madonně bude v metropoli uzavřeno 17 ulic

Praha - Kvůli dnešnímu koncertu americké zpěvačky Madonny bude na pražském Chodově uzavřeno 17 ulic, vjezd bude povolen pouze rezidentům.

Přidejte svůj názor

Od čtvrtečních 9:00 do 24:00 budou uzavřené ulice Zdiměřická, Chomutovická, Křejpského, Bartůňkova, V Benátkách, K Remízku, Komárkova, Hrdličkova, Kloknerova, Augustinova, Dědinova, Jarníkova, Láskova, V Parku, Šustova, K Hrnčířům a V Ladech. Vjezd mají povolený pouze místní obyvatelé.

K místu koncertu je možné se dostat po dvou trasách. První od stanice metra Chodov po Roztylské ulici, kde jsou pro chodce vyčleněné dva jízdní pruhy, zbylé dva budou sloužit pro auta. Od stanice Opatov bude pro pěší určena pravá polovina Chilské ulice.

V uvedeném úseku bude omezen vjezd a výjezd automobilů na Jižní Město, uzavřen bude i sjezd z dálnice D1 u Šeberova. Policie doporučuje mimopražským návštěvníkům, aby během dne zaparkovali v jiné části Prahy a k dopravě na koncert využili MHD.

Pořadatelé očekávají 40 000 diváků, kteří se na koncert budou muset dopravit hromadnou dopravou, protož v okolí není dost parkovacích míst. Metro proto posílí linky a v době největšího množství lidí zkrátí intervaly metra na 2 až 2,5 minuty.

Účastníci koncertu můžou pro cestu z koncertu využít pravidelné spoje. V regionální dopravě odjíždějí i v pozdních nočních hodinách vlaky z Prahy do všech hlavních směrů v hodinových, v některých směrech dokonce v půlhodinových intervalech. Poslední spoje vyjedou kolem půlnoci.

Témata: Madonna
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel americký zpěvák a herec Cassidy

22.11.2017 11:04 Fort Lauderdale (USA) - Ve věku 67 let zemřel v úterý americký zpěvák a herec David Cassidy.

Je dnešní doba plná kritiky? Nikdy jsme nedělali nic, co bychom sami…

22.11.2017 09:24 Kapela Škwor vydala na podzim své nové album Uzavřenej kruh, které je označováno jako poněkud…

Z Chinaski odcházejí čtyři členové. Uděláme kapelu jinak, avizuje Malátný

20.11.2017 12:16 Aktualizováno Praha - Skupinu Chinaski opouštějí trumpetista Petr Kužvart, saxofonista Štěpán Škoch, baskytarista…

Zpěvák Bruno Mars válcuje kolegy, zcela ovládl udílení American Music…

20.11.2017 11:55 Los Angeles - Udělování American Music Awards, které se rozdávají podle internetového hlasování…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama