Madonna předvedla v Praze strhující show, nezapomněla ani na Michaela Jacksona

Praha - Madonna při své velkolepé čtvrteční hudební show v přírodním amfiteátru na Chodově v Praze zazpívala nové skladby z desky Hard Candy, ale i své největší hity. V Praze zpěvačka vystoupila v rámci svého turné Sticky & Sweet Tour.

Přidejte svůj názor

Madonna

Po organizačních komplikacích, při nichž diváci téměř dvě hodiny čekali, než se odbaví u vstupních turniketů, se všichni návštěvníci dostali do areálu na Chodově před vystoupením zpěvačky. Čekání na hlavní hvězdu večera jim zpříjemňoval DJ Paul Oakenfold. Ten se svojí produkcí skončil kolem 20.30.

Poté, organizátoři přestavěli jeviště a přesně v 21 hodin se na scéně objevila Madonna, která na sobě měla černé body, seděla v křesle a pohrávala si s černou hůlkou. Její nástup na scénu doprovodila světelná show s projekcí na velkoplošných obrazovkách a úryvky jejích největších hitů.

Při první skladbě Candy Shop Madonna představila svoje taneční umění za doprovodu několika tanečníků v černých oblecích s cylindry. Velkým překvapením pro fanoušky byl moment, kdy na jeviště vyjel bílý veterán a popová královna zazpívala skladbu Beat Goes On.

"Jste připravení? Řekla jsem, jste připravení," tázala se Madonna a zazněly první tóny skladby Human Nature, při které se sama doprovázela na kytaru.

Po krátké pauze, kterou vyplňovali zpěvaččini tanečníci svými sóly, Madona převlečená do červené krátké sukně přišla na scénu, kde skákala přes švihadlo a zatančila u tyče. "Pojďme podpořit DJe. Neslyším vás, křičte," vybízela fanoušky zpěvačka.

Následně zpívala Madonna titul Holiday, při kterém se diváci začali pohupovat do rytmu. Madonna nezapomněla na pražském koncertě zavzpomínat na zesnulého zpěváka Michala Jacksona. Na obrazovce se objevil jeho portrét z dětství, zazněla Jacksonova píseň Billy Jean a dvojník zpěváka představil legendární měsíční chůzi. "Pojďme všichni vzdát hold jednomu z nejlepších umělců, králi popu, Michalu Jacksonovi," řekla Madonna.

Na krátkou chvíli odběhla z jeviště a na scénu se vrátila v černých legínách a topu. "Jste připraveni na lekci španělštiny," ptala se Madonna ještě předtím, než zazpívala píseň Spanish Lesson.

Zpěvačky si na svůj koncert pozvala jako hosta kapelu Kolpakov trio, kterou přivítala se slovy: "Dámy a pánové, to jsou moji přátelé, rumunské Kolpakov trio." Společně zahráli skladbu La Isla Bonita a Madonna skupině dala prostor na to, aby zahráli svoji autorskou píseň Doli Doli.

"Můžeme pokračovat? Chcete slyšet víc? Vypadá to, že bude pršet," komunikovala s diváky zpěvačka. Na velkolepé show zazněly ještě písně Like A Prayer, Frozen či Ray Of Light.

Se svými fanoušky se Madonna rozloučila skladbou Give It 2 Me. "Děkuji a dobrou noc," řekla po svém dvouhodinovém koncertu zpěvačka a odešla z jeviště.

Madonna navštívila Českou republiku se svým turné Sticky & Sweet Tour v září roku 2006, kdy vystoupila na dvou zcela vyprodaných koncertech v pražské O2 Aréně.

Madonna vstoupila do hudebního showbyznysu v roce 1982. Mezi její první hity patří písně Holiday či Lucky Star. Na hudební scéně se nepřetržitě pohybuje již téměř tři desetiletí a dosud po celém světě prodala 120 milionů alb a 40 milionů singlů, což z ní činí nejúspěšnější zpěvačku celé hudební historie.

V následujících dnech svou hudební show představí fanouškům ve Varšavě, Mnichově, Budapešti, Bělehradě, Bukurešti a Sofii. Sticky & Sweet Tour vyvrcholí na počátku září dvěma koncerty v izraelském Tel Avivu.

Témata: Madonna | koncerty
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Punkoví Bad Breeding vystoupí v pražském klubu Café V lese

28.06.2017 17:30 Praha – Punková kapela Bad Breeding hlasitě ukazuje na nespravedlnost, úděl lidí na okraji a nabízí…

Mark Lanegan Band představí nové album hned dvakrát v České Republice

28.06.2017 17:08 Praha/Brno – Mark Lanegan Band vydal své nové album Gargoyle letos v dubnu a nyní vyráží na turné…

Pražský podzim zpestří dechovka Youngblood Brass Band z New Orleans

28.06.2017 16:45 Praha – Desetičlenná punkově a hiphopově dechová kapela z New Orleans, Youngblood Brass Band,…

The Horrors po předskakování Depeche Mode dorazí do Prahy s novou deskou

28.06.2017 16:22 Praha – The Horrors nedávno předskakovali na turné Depeche Mode a nyní se chystají na vydání nové…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama