Zpěvačka Amy Winehouse odmítá obvinění z napadení

Londýn - Britská zpěvačka a seriálová herečka Amy Winehouse odmítla před soudem obvinění, že po loňském charitativním plese napadla profesionální tanečnici. Informoval o tom v úterý zpravodajský server BBC.

Přidejte svůj názor

K incidentu došlo 25. září 2008 na charitativním bále na Berkeley Square pořádaném organizací Prince Trust. Pětadvacetiletá zpěvačka byla obžalována, že napadla třicetiletou profesionální tanečnici Sherene Flash.

"Sherene požádala Amy, zda si ji může vyfotografovat, a ta nejdřív souhlasila. Když však Sherene poprosila, zda může být na snímku její přítel, Amy ji uhodila," popsala situaci očitá svědkyně. Zpěvačka udeřila Sherene do obličeje a zasáhla její oko. Potom z místa incidentu utekla.

Amy Winehouse se v úterý objevila u westminsterského soudu v doprovodu svého otce Mitchella, ale přišla pozdě. Její právník Mark Haslam omluvil zpoždění tím, že zpěvačka se zdržela během cesty k soudu. Soudci Timothy Workmanovi po obžalobě z napadení Amy sdělila, že se necítí být vinna. Další slyšení bylo odročeno na 23. července u stejného soudu.

Soulová a jazzová zpěvačka Amy Winehouse (*1983) začala se zpíváním ve svých deseti letech. První deska s návzem Frank jí však vyšla až v roce 2003. Většího úspěchu dosáhla se svým druhým albem Back To Black (2006). Poté měla velké problémy s drogami a stránky bulvárních periodik plnily další její avantýry, včetně konzumace drog a rozpadajícího se manželství s Blakem Fielderem-Civilem. Kvůli problémům s drogami nedostala zpěvačka včas vstupní vízum do USA, takže se nemohla zúčastnit předávání cen Grammy 2008.

Témata: Winehouse, Amy
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Sezóna festivalu začíná. Mají se návštěvníci obávat o bezpečnost?

23.06.2017 16:59 Sezóna letních hudebních festivalů je v plném proudu. Většina z nich má v Čechách dlouhou tradici,…

Miro Žbirka odtajnil dalšího exkluzivního hosta na Vánočním Symphonic Tour…

23.06.2017 15:00 Praha – Miro Žbirka se připravuje na vánoční turné a postupně odhaluje své hosty. Kromě Jaroslava…

Vypsaná fiXa oslavuje novou desku a pokračuje s koncertováním

19.06.2017 17:45 Praha – Vypsaná fiXa představila na začátku února svoji novou desku Tady to někde je. V pořadí…

Pražské a brněnské nádvoří rozproudí studenti jazzových kateder

19.06.2017 17:39 Praha/Brno – Druhý ročník akce Jazzové nádvoří proběhne tento týden opět v Praze i v Brně. Studenti…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama