Rozhovor - Ondřej Hejma: Talentů je v Česko Slovenské SuperStar hodně

Praha - Ondřej Hejma, zpěvák a porotce letošního ročníku první Česko Slovenské SuperStar, v rozhovoru pro tiskovou agenturu Mediafax hovořil o svých dojmech a zážitcích z castingů na tuto mezinárodní pěveckou soutěž. Reality show odstartuje na televizích Nova a Markíza již v neděli 6. září.

Přidejte svůj názor

Ondřej Hejma, porotce Česko Slovenské Superstar

Rep.: Jaké máte dojmy z castingů na první Česko Slovenskou SuperStar?

O.H.: Ty dojmy jsou vesměs dobré. Myslím, že porota se povedla. Je to taková pestrá směsice. Myslím, že i talentů je docela dost, protože ti kapři se tahali ze dvou různých rybníků, takže jich je v podstatě dvakrát tolik. I tým, který to natáčí, je pro mě jiný - stejně jako jejich metody. Často jsme celou noc nespali a tak podobně. Celkové pojetí bude asi trošku tvrdší a odvázanější.

Rep.: Máte už nějakého favorita?

O.H.: Ještě úplně ne, ještě jsem se osobně do nikoho nezamiloval. Myslím, že to přichází v těch prvních živých koncertech, protože tam doopravdy uvidíme lidi v plné parádě, s kapelou, s písničkou, kterou si sami vybrali... Doteď byli tlačeni do různých pozic, kde jim to jednou vyšlo a jednou ne. Ale talentů je tam velmi hodně.

Rep.: Pozorujete rozdíly mezi předchozími reality show Česko hledá SuperStar a současnou pěveckou soutěží Česko Slovenská SuperStar?

O.H.: Myslím, že naše mládež už je taková světovější. Angličtina je zase o třídu lepší a už mají své zahraniční vzory lépe naposlouchané. Ale samozřejmě drtivá většina je stejná, jsou to mladí lidé, kteří milujou muziku. To je na celém světě stejné.

Témata: Superstar
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Bojkot Wagnerovy hudby? V Izraeli se uskuteční velmi neobvyklá dražba

24.04.2018 13:44 Aktualizováno Jeruzalém - V Izraeli se bude příští týden dražit dopis skladatele Richarda Wagnera, jehož dílo si…

Poslední čtyři roky života rappera Lipa na jeho novém albu Lyrika

21.04.2018 09:31 Praha - Lipo ( Jonáš Červinka) hledá na novém albu Lyrika osobní svobodu a hip hopu dává novou…

Zemřel světoznámý DJ Avicii, bylo mu 28 let

20.04.2018 22:07 Aktualizováno Maskat - V Ománu dnes zemřel ve věku 28 let švédský DJ Avicii, jehož občanské jméno je Tim Berling.…

Zpěvačka Ariana Grande vydala první song od útoku v Manchesteru

20.04.2018 16:45 New York - Americká zpěvačka Ariana Grandeová vydala první song od teroristického útoku, který se…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama