Snímek Michael Jackson's This Is It již v předprodeji

Praha - V neděli odstartoval ve vybraných kinech předprodej vstupenek na dlouho očekávaný film Michael Jackson's This Is It, který vstoupí do české distribuce 29. října. Informovala o tom Alice Rychlinková ze společnosti Falcon.

Přidejte svůj názor

Michael Jackson

Slavnostní česká premiéra Michael Jackson's This Is It se bude konat 28. října v Praze a o den později bude moci snímek zhlédnout i veřejnost. V České republice se bude film promítat ve 33 kinech a do programu jej zařadí velké řetězce multiplexů jako CineStar, Village Cinemas, Palace Cinemas a CinemaCity, ale i jednosálová kina ve Znojmě, Kyjově, Sokolově, Karlových Varech, Krnově, Šumperku, Ústí nad Labem, Valašském Meziříčí, Uherském Hradišti, Zlíně a v Praze.

Diváci budou moci navštívit film Michael Jackson's This Is It pouze dva týdny. Tuzemská kina jej budou uvádět do 11. listopadu.

Snímek Michael Jackson's This Is It zachycuje pěvecké a taneční zkoušky Michaela Jacksona na jeho původně plánované koncertní turné v Londýně. Diváci budou mít příležitost nahlédnout do zákulisí příprav zpěvákova chystaného comebacku. Snímek čerpá z více než stovky hodin záběrů, které byly pořízeny od dubna do června letošního roku. "Jde o velice soukromý, exkluzivní pohled do světa tvůrčího génia. Poprvé v historii budou mít fanoušci možnost Michaela vidět tak, jak ho dosud nikdy neviděli – budou tohoto jedinečného umělce moci sledovat při práci. Jde o syrové, působivé a velice silné záběry," prozradil režisér Kenny Ortega, který byl Jacksonovým spolupracovníkem na připravovaných londýnských koncertech.

Témata: Michael Jackson
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Bojkot Wagnerovy hudby? V Izraeli se uskuteční velmi neobvyklá dražba

24.04.2018 13:44 Aktualizováno Jeruzalém - V Izraeli se bude příští týden dražit dopis skladatele Richarda Wagnera, jehož dílo si…

Poslední čtyři roky života rappera Lipa na jeho novém albu Lyrika

21.04.2018 09:31 Praha - Lipo ( Jonáš Červinka) hledá na novém albu Lyrika osobní svobodu a hip hopu dává novou…

Zemřel světoznámý DJ Avicii, bylo mu 28 let

20.04.2018 22:07 Aktualizováno Maskat - V Ománu dnes zemřel ve věku 28 let švédský DJ Avicii, jehož občanské jméno je Tim Berling.…

Zpěvačka Ariana Grande vydala první song od útoku v Manchesteru

20.04.2018 16:45 New York - Americká zpěvačka Ariana Grandeová vydala první song od teroristického útoku, který se…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama