SuperStar: Leona Šenková skončila

Bratislava/Praha - Z hudební reality show Česko Slovenská SuperStar byla po třetím finálovém večeru překvapivě vyřazena Leona Šenková z Přelouče. Přímý přenos z bratislavské Incheba arény vysílala v pondělí od 20 hodin televize Nova.

Přidejte svůj názor

Leona Šenková

Při pondělním vyřazovacím kole vypadl ze soutěže poprvé pouze jeden z finalistů. Smůlu měla, a to velice překvapivě, Leona Šenková. "Poděkovat bych chtěla porotě, která mě vytáhla. Děkuju i rodině, děkuju všem" řekla Leona. Do zpěvu jí příliš nebylo, ale s diváky se nakonec rozloučila písničkou Lásko, voníš deštěm od Marie Rottrové.

Ani jeden z porotců se tentokrát netrefil. Všichni čtyři totiž na vyřazení tipovali Miroslava Šmajdu.

Do čtvrtého finále tak postoupili Dominika Stará ze Šamorína, Jan Bendig z Hradce Králové, Ben Cristovao z Prahy, Monika Bagárová z Brna, Martin Chodúr z Ostravy, Denis Lacho z Bratislavy a Miroslav Šmajda z Košic.

O postupu soutěžících rozhodují televizní diváci svými sms hlasy a výkony všech finalistů hodnotí i čtyřčlenná porota, ve které usedli slovenská sólová zpěvačka Dara Rolins, zpěvačka a frontmanka skupiny Die Happy Marta Jandová z Česka, zpěvák Pavol Habera ze Slovenska, který hraje se skupinou Team, a český muzikant a člen skupiny Žlutý pes Ondřej Hejma. Moderátory hudební show jsou Leoš Mareš a Adela Banášová.

Do castingů na první Česko Slovenskou SuperStar se přihlásilo celkem 11 575 soutěžících. Vítěz této reality show bude vyhlášen 20. prosince a kromě titulu první Česko Slovenské SuperStar získá i exkluzivní nahrávací smlouvu a kontrakt na 100 tisíc eur.

Témata: Superstar
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Šéfdirigent PKF - Prague Philharmonia byl přizván k nejočekávanější…

14.12.2017 17:20 Praha - Emmanuel Villaume, šéfdirigent PKF - Prague Philharmonia, byl angažován, aby nastudoval…

Olympic slavil 55 let. Koncert v O2 areně odstartoval velkým hitem

10.12.2017 08:30 Praha - Skupina Olympic v čele s kytaristou a zpěvákem Petrem Jandou si připomněla 55 let své…

Kolaps na pódiu. Zpěvák Chris Rea se zhroutil během koncertu

10.12.2017 08:12 Londýn - Chris Rea (66) se v sobotu večer zhroutil během koncertu v Oxfordu. Britský kytarista a…

Francie se bombasticky loučila s Johnnym Hallydayem. Macron nesměl řečnit…

09.12.2017 16:40 Aktualizováno Paříž - Se zesnulým francouzským rockerem a hercem Johnnym Hallydayem se dnes přišly rozloučit…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama