SuperStar: Ben Cristovao skončil!

Bratislava / Praha - Z hudební reality show Česko Slovenská SuperStar byl po čtvrtém finálovém večeru překvapivě vyřazen Ben Cristovao z Prahy. Přímý přenos z bratislavské Incheba arény vysílala v pondělí od 20 hodin televize Nova.

Přidejte svůj názor

Ben Cristovao

Při pondělním vyřazovacím kole vypadl ze soutěže Ben Cristovao z Prahy. "Děkuji lidem, kteří mi drželi palce a dostali mě takhle daleko," řekl na rozloučenou Cristovao a zazpíval píseň od zpěvačky Pink Family Portrait.

Ani porota se ve svých odhadech tentokrát netrefila. Zatímco česká část poroty, Ondřej Hejma a Marta Jandová by se rozloučila s Denisem Lacho, Dara Rolins a Pavol Habera by dál nepustili Moniku Bagárovou.

Do pátého finále tak postoupili Dominika Stará ze Šamorína, Jan Bendig z Hradce Králové, Monika Bagárová z Brna, Martin Chodúr z Ostravy, Denis Lacho z Bratislavy a Miroslav Šmajda z Košic. Tohoto kola se také účastní český zpěvák Karel Gott, protože finalisté budou zpívat právě jeho písně. Navíc se ještě zbylých šest finalistů představí po dvojicích v duetech. Diváci tak celkem uslyší devět písní, na základě kterých se rozhodnou, komu svým hlasováním pomohou do dalšího kola.

O postupu soutěžících rozhodují televizní diváci svými sms hlasy a výkony všech finalistů hodnotí i čtyřčlenná porota, ve které usedli slovenská sólová zpěvačka Dara Rolins, zpěvačka a frontmanka skupiny Die Happy Marta Jandová z Česka, zpěvák Pavol Habera ze Slovenska, který hraje se skupinou Team, a český muzikant a člen skupiny Žlutý pes Ondřej Hejma. Moderátory hudební show jsou Leoš Mareš a Adela Banášová.

Do castingů na první Česko Slovenskou SuperStar se přihlásilo celkem 11 575 soutěžících. Vítěz této reality show bude vyhlášen 20. prosince a kromě titulu první Česko Slovenské SuperStar získá i exkluzivní nahrávací smlouvu a kontrakt na 100 tisíc eur.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Sezóna festivalu začíná. Mají se návštěvníci obávat o bezpečnost?

23.06.2017 16:59 Sezóna letních hudebních festivalů je v plném proudu. Většina z nich má v Čechách dlouhou tradici,…

Miro Žbirka odtajnil dalšího exkluzivního hosta na Vánočním Symphonic Tour…

23.06.2017 15:00 Praha – Miro Žbirka se připravuje na vánoční turné a postupně odhaluje své hosty. Kromě Jaroslava…

Vypsaná fiXa oslavuje novou desku a pokračuje s koncertováním

19.06.2017 17:45 Praha – Vypsaná fiXa představila na začátku února svoji novou desku Tady to někde je. V pořadí…

Pražské a brněnské nádvoří rozproudí studenti jazzových kateder

19.06.2017 17:39 Praha/Brno – Druhý ročník akce Jazzové nádvoří proběhne tento týden opět v Praze i v Brně. Studenti…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama