Eros Ramazzotti potěšil koncertem své české fanoušky

Praha - Pražská O2 aréna v úterý hostila koncert italského zpěváka Erose Ramazzottiho. Během jeho vystoupení se objevila hesla související s úterními oslavami výročí sametové revoluce.

Přidejte svůj názor

Eros Ramazzotti

Eros Ramazzotti se na pódiu objevil před devátou hodinou a pro své české příznivce odehrál dvouhodinové vystoupení. Publikum O2 arény, v němž převažovaly ženy, jeho zpěv ocenilo bouřlivým potleskem. Během koncertu došlo na Ramazzottiho největší hity jako Fuoco nel Fuoco nebo Piu Bella Cosa. Návštěvníci se dočkali také duetu I Belong to You, při němž Anastaciu zastoupily tři vokalistky.

Hvězda italské hudební scény do Prahy dorazila v den, kdy si Češi připomenuli 20 let od pádu totalitního režimu. Toto výročí na koncertě symbolizoval nápis "Ať žije demokracie a svoboda!" v anglickém i českém jazyce.

Ramazzotti do České republiky zavítal v rámci evropského turné k aktuálnímu albu Alle E Radici. Do konce roku s novým hudebním programem zavítá ještě do Slovinska, Švýcarska a rodné Itálie.

Eros Ramazzotti svou hudební dráhu zahájil ve 21 letech, kdy uspěl s písní Terra Promessa na festivalu v San Remu. Přízeň publika si získal jedinečným hudebním projevem, v němž se mísí tradiční italská hudba s rockem, soulem a blues. Své věrné fanoušky má Ramazzotti v celé Evropě i v Jižní Americe, Austrálii a USA.

K nejznámějším písním Erose Ramazzottiho patří duety se známými zpěvačkami. S Cher nazpíval píseň Piu Cheo Puoi a při Cose Della Vita jej doprovodila Tina Turnerová. Zpěvák vystupoval také po boku Eltona Johna, Joea Cockera, Roda Stewarta nebo Sheryl Crowové.

Témata: Ramazzotti, Eros
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Šéfdirigent PKF - Prague Philharmonia byl přizván k nejočekávanější…

14.12.2017 17:20 Praha - Emmanuel Villaume, šéfdirigent PKF - Prague Philharmonia, byl angažován, aby nastudoval…

Olympic slavil 55 let. Koncert v O2 areně odstartoval velkým hitem

10.12.2017 08:30 Praha - Skupina Olympic v čele s kytaristou a zpěvákem Petrem Jandou si připomněla 55 let své…

Kolaps na pódiu. Zpěvák Chris Rea se zhroutil během koncertu

10.12.2017 08:12 Londýn - Chris Rea (66) se v sobotu večer zhroutil během koncertu v Oxfordu. Britský kytarista a…

Francie se bombasticky loučila s Johnnym Hallydayem. Macron nesměl řečnit…

09.12.2017 16:40 Aktualizováno Paříž - Se zesnulým francouzským rockerem a hercem Johnnym Hallydayem se dnes přišly rozloučit…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama