Skandál: Dara Rolins se na soutěž SuperStar nechala dovézt sanitkou

Bratislava - Slovenská interpretka Dara Rolins, která v současné době působí jako členka poroty v hudební soutěži Česko Slovenská SuperStar, využila v neděli na převoz po Bratislavě služby zdravotnické záchranné pomoci. Informaci ve středu uvedl server pravda.sk.

Přidejte svůj názor

Dara Rolins

Z benefiční show nazvané Thank You Michael Jackson, která se konala od 19 hodin ve sportovní hale na Pasienkách, se zpěvačka na přímý přenos soutěže Česko Slovenská SuperStar se začátkem ve 20 hodin nechala do bratislavské Incheba arény přivézt sanitkou.

K jejímu chování nezůstal lhostejný slovenský ministr zdravotnictví Richard Raši. "Jsem v absolutním šoku. Nejde o to, že Dara Rolins nasedla do připraveného vozu, aby měla zabezpečený transport. Byla však použita zvuková, světelná a výstražná zařízení a šlo skutečně o hrubé zneužití vozidel, které mají sloužit k poskytnutí záchranné zdravotnické služby," řekl ministr Raši.

Za viníka označil ministr předsedu Asociace poskytovatelů záchranné zdravotnické služby Michala Bahelku. "Pan inženýr Bahelka kritizuje probíhající tendry na sanitky a vypráví o tom, jak dobře to celé dělá. Je to vrchol drzosti," prohlásil ministr, který prý hned podnikne potřebné kroky. "Okamžitě dávám podnět na Krajské ředitelství Policejního sboru," uzavřel Raši.

Dara Rolins se narodila v roce 1972 v Bratislavě na Slovensku. V osmi letech natočila svůj první film a o dva roky později vydala první desku. Zpěvačka vystudovala pražskou konzervatoř a kromě nahrávání alb a koncertování působí jako porotkyně v pěvecké soutěži Česko Slovenská SuperStar.

Témata: Rolins, Dara | Superstar
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zpěvák Linkin Park Chester Bennington spáchal sebevraždu

20.07.2017 21:55 Aktualizováno Los Angeles - Chester Bennington, zpěvák americké rockové kapely Linkin Park, se oběsil. Informoval…

Babiš, Fiala a Zaorálek šli na festival. Potkáte je na Colours of Ostrava

20.07.2017 15:35 Aktualizováno Ostrava - Lídři českých politických stran se snaží co nejvíce zviditelnit. Někteří z nich k tomu…

Futurum Music Bar na podzim přivítá americkou kapelu Nothing More

20.07.2017 11:51 Praha – Skupina Nothing More si za léta svého působení vybudovala rozsáhlou fanouškovskou základnu.…

Portlandská kapela Soft Kill při svém turné nezapomene ani na Prahu

19.07.2017 17:04 Praha – Portlandská kapela Soft Kill vydala poslední album s názvem Choke již před dvěma lety. Od…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama