Skandál: Dara Rolins se na soutěž SuperStar nechala dovézt sanitkou

Bratislava - Slovenská interpretka Dara Rolins, která v současné době působí jako členka poroty v hudební soutěži Česko Slovenská SuperStar, využila v neděli na převoz po Bratislavě služby zdravotnické záchranné pomoci. Informaci ve středu uvedl server pravda.sk.

Přidejte svůj názor

Dara Rolins

Z benefiční show nazvané Thank You Michael Jackson, která se konala od 19 hodin ve sportovní hale na Pasienkách, se zpěvačka na přímý přenos soutěže Česko Slovenská SuperStar se začátkem ve 20 hodin nechala do bratislavské Incheba arény přivézt sanitkou.

K jejímu chování nezůstal lhostejný slovenský ministr zdravotnictví Richard Raši. "Jsem v absolutním šoku. Nejde o to, že Dara Rolins nasedla do připraveného vozu, aby měla zabezpečený transport. Byla však použita zvuková, světelná a výstražná zařízení a šlo skutečně o hrubé zneužití vozidel, které mají sloužit k poskytnutí záchranné zdravotnické služby," řekl ministr Raši.

Za viníka označil ministr předsedu Asociace poskytovatelů záchranné zdravotnické služby Michala Bahelku. "Pan inženýr Bahelka kritizuje probíhající tendry na sanitky a vypráví o tom, jak dobře to celé dělá. Je to vrchol drzosti," prohlásil ministr, který prý hned podnikne potřebné kroky. "Okamžitě dávám podnět na Krajské ředitelství Policejního sboru," uzavřel Raši.

Dara Rolins se narodila v roce 1972 v Bratislavě na Slovensku. V osmi letech natočila svůj první film a o dva roky později vydala první desku. Zpěvačka vystudovala pražskou konzervatoř a kromě nahrávání alb a koncertování působí jako porotkyně v pěvecké soutěži Česko Slovenská SuperStar.

Témata: Rolins, Dara | Superstar
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Šéfdirigent PKF - Prague Philharmonia byl přizván k nejočekávanější…

14.12.2017 17:20 Praha - Emmanuel Villaume, šéfdirigent PKF - Prague Philharmonia, byl angažován, aby nastudoval…

Olympic slavil 55 let. Koncert v O2 areně odstartoval velkým hitem

10.12.2017 08:30 Praha - Skupina Olympic v čele s kytaristou a zpěvákem Petrem Jandou si připomněla 55 let své…

Kolaps na pódiu. Zpěvák Chris Rea se zhroutil během koncertu

10.12.2017 08:12 Londýn - Chris Rea (66) se v sobotu večer zhroutil během koncertu v Oxfordu. Britský kytarista a…

Francie se bombasticky loučila s Johnnym Hallydayem. Macron nesměl řečnit…

09.12.2017 16:40 Aktualizováno Paříž - Se zesnulým francouzským rockerem a hercem Johnnym Hallydayem se dnes přišly rozloučit…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama