Šárka Vaňková si vsadila na vítěze Superstar

Praha - Finalistka první řady soutěže Česko hledá SuperStar Šárka Vaňková si vsadila tři tisíce korun na vítězství Jana Bendiga v soutěži Česko Slovenská SuperStar

Přidejte svůj názor

Šárka Vaňková

"Přestože jsem v současné době poměrně časově vytížená, na SuperStar si chvilku najdu," přiznala zpěvačka, která v první řadě Česko hledá SuperStar skončila na druhém místě. Od té doby vydala dvě alba, debutovou desku Věřím náhodám a druhé album Teď a tady. Šárka Vaňková v současné době účinkuje ve dvou muzikálech, v Draculovi v pražském divadle Hybernia a v Kleopatře v Divadle Broadway. Vystupuje sólově a také s formací 4 Ladies společně s Leonou Černou, Terezou Zelinkovou a Esther Lubadikou.

"Věřím, že vyhraje Honza Bendig, protože je na svůj věk téměř hotovým zpěvákem a navíc každý finálový večer dokáže diváky něčím novým překvapit, ať se jedná o samotný zpěv nebo předvedenou show," zdůvodnila Šárka svoji volbu. Bookmakeři Tipsportu vypsali na celkové vítězství kurs 5:1. Šárka Vaňková může tedy vyhrát 15 tisíc korun.

"Šárčina volba mě nepřekvapila, přestože nejvíce sázek bylo přijato na favorita soutěže, Martina Chodúra, v současné době evidujeme rostoucí zájem právě o sázky na Jana Bendiga," komentoval situaci okolo sázek na SuperStar Lubomír Ježek, mluvčí Tipsportu. "Zajímavostí také je, že Šárčina sázka patří mezi jednu z nejvyšších právě na Honzu," dodal.

Aktuální kursy na vítězství v Česko Slovenské Superstar vypsané Tipsportem jsou 1.45 na vítězství Martina Chodúra, 5.00 na Jana Bendiga, Dominika Stará má kurs 6.00, Miroslav Šmajda 10.00 a Monika Bagárová 15.00.

Témata: Superstar
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Šéfdirigent PKF - Prague Philharmonia byl přizván k nejočekávanější…

14.12.2017 17:20 Praha - Emmanuel Villaume, šéfdirigent PKF - Prague Philharmonia, byl angažován, aby nastudoval…

Olympic slavil 55 let. Koncert v O2 areně odstartoval velkým hitem

10.12.2017 08:30 Praha - Skupina Olympic v čele s kytaristou a zpěvákem Petrem Jandou si připomněla 55 let své…

Kolaps na pódiu. Zpěvák Chris Rea se zhroutil během koncertu

10.12.2017 08:12 Londýn - Chris Rea (66) se v sobotu večer zhroutil během koncertu v Oxfordu. Britský kytarista a…

Francie se bombasticky loučila s Johnnym Hallydayem. Macron nesměl řečnit…

09.12.2017 16:40 Aktualizováno Paříž - Se zesnulým francouzským rockerem a hercem Johnnym Hallydayem se dnes přišly rozloučit…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama