Martin Chodúr vyhraje SuperStar

Praha - Bookmakeři sázkové kanceláře Fortuna očekávají celkové vítězství Martina Chodúra v soutěži Česko Slovenská SuperStar. Informoval o tom mluvčí kanceláře Petr Šrain.

Přidejte svůj názor

371

"Martin Chodúr i nadále ční nad ostatními a o pozici jedničky by ho teď už asi nepřipravilo ani to, kdyby si dal jedno kolo pauzu. Pořadím soutěžících tak míchá blonďák Šmajda, který opět příjemně překvapil, a také Monika Bagárová, která se naopak na velkém pódiu asi už najít nestihne," řekl k situaci Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny. Doplnil, že soutěžící Dominka Stará nezadržitelně míří mezi nejlepší trojku, akcie něžného pohlaví však podle něj výrazně sráží Monika Bagárová. "Poslední díl jasně ukázal, v čem tkví její problém. V komorním prostředí, v klidu a u klavíru dokáže rozplakat i samotného Karla Gotta, v hale, v záři reflektorů a před stovkami diváků to už ale prostě není ono," dodal Hanák.

Sázková kancelář Fortuna vypsala na celkové vítězství Martina Chodúra kurz 1.45. Hned po Chodúrovi věří bookmakeři Janu Bendigovi a Dominice Stará se stejným kurzem 4.5. Za nimi je pak Miroslav Šmajda s kurzem 8:1 a Monika Bagárová se 13:1.

V šestém finále se utkají postoupili Dominika Stará ze Šamorína, Jan Bendig z Hradce Králové, Monika Bagárová z Brna, Martin Chodúr z Ostravy a Miroslav Šmajda z Košic. Toto kolo bude podle slov moderátora Leoše Mareše "hodně divoké". Zpívat se v něm totiž budou písně oceněné televizní stanicí MTV.

O postupu soutěžících rozhodují televizní diváci svými sms hlasy a výkony všech finalistů hodnotí i čtyřčlenná porota, ve které usedli slovenská sólová zpěvačka Dara Rolins, zpěvačka a frontmanka skupiny Die Happy Marta Jandová z Česka, zpěvák Pavol Habera ze Slovenska, který hraje se skupinou Team, a český muzikant a člen skupiny Žlutý pes Ondřej Hejma. Moderátory hudební show jsou Leoš Mareš a Adela Banášová.

Do castingů na první Česko Slovenskou SuperStar se přihlásilo celkem 11 575 soutěžících. Vítěz této reality show bude vyhlášen 20. prosince a kromě titulu první Česko Slovenské SuperStar získá i exkluzivní nahrávací smlouvu a kontrakt na 100 tisíc eur.

Témata: Superstar
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Bojkot Wagnerovy hudby? V Izraeli se uskuteční velmi neobvyklá dražba

24.04.2018 13:44 Aktualizováno Jeruzalém - V Izraeli se bude příští týden dražit dopis skladatele Richarda Wagnera, jehož dílo si…

Poslední čtyři roky života rappera Lipa na jeho novém albu Lyrika

21.04.2018 09:31 Praha - Lipo ( Jonáš Červinka) hledá na novém albu Lyrika osobní svobodu a hip hopu dává novou…

Zemřel světoznámý DJ Avicii, bylo mu 28 let

20.04.2018 22:07 Aktualizováno Maskat - V Ománu dnes zemřel ve věku 28 let švédský DJ Avicii, jehož občanské jméno je Tim Berling.…

Zpěvačka Ariana Grande vydala první song od útoku v Manchesteru

20.04.2018 16:45 New York - Americká zpěvačka Ariana Grandeová vydala první song od teroristického útoku, který se…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama