Martin Chodúr vyhraje SuperStar

Praha - Bookmakeři sázkové kanceláře Fortuna očekávají celkové vítězství Martina Chodúra v soutěži Česko Slovenská SuperStar. Informoval o tom mluvčí kanceláře Petr Šrain.

Přidejte svůj názor

371

"Martin Chodúr i nadále ční nad ostatními a o pozici jedničky by ho teď už asi nepřipravilo ani to, kdyby si dal jedno kolo pauzu. Pořadím soutěžících tak míchá blonďák Šmajda, který opět příjemně překvapil, a také Monika Bagárová, která se naopak na velkém pódiu asi už najít nestihne," řekl k situaci Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny. Doplnil, že soutěžící Dominka Stará nezadržitelně míří mezi nejlepší trojku, akcie něžného pohlaví však podle něj výrazně sráží Monika Bagárová. "Poslední díl jasně ukázal, v čem tkví její problém. V komorním prostředí, v klidu a u klavíru dokáže rozplakat i samotného Karla Gotta, v hale, v záři reflektorů a před stovkami diváků to už ale prostě není ono," dodal Hanák.

Sázková kancelář Fortuna vypsala na celkové vítězství Martina Chodúra kurz 1.45. Hned po Chodúrovi věří bookmakeři Janu Bendigovi a Dominice Stará se stejným kurzem 4.5. Za nimi je pak Miroslav Šmajda s kurzem 8:1 a Monika Bagárová se 13:1.

V šestém finále se utkají postoupili Dominika Stará ze Šamorína, Jan Bendig z Hradce Králové, Monika Bagárová z Brna, Martin Chodúr z Ostravy a Miroslav Šmajda z Košic. Toto kolo bude podle slov moderátora Leoše Mareše "hodně divoké". Zpívat se v něm totiž budou písně oceněné televizní stanicí MTV.

O postupu soutěžících rozhodují televizní diváci svými sms hlasy a výkony všech finalistů hodnotí i čtyřčlenná porota, ve které usedli slovenská sólová zpěvačka Dara Rolins, zpěvačka a frontmanka skupiny Die Happy Marta Jandová z Česka, zpěvák Pavol Habera ze Slovenska, který hraje se skupinou Team, a český muzikant a člen skupiny Žlutý pes Ondřej Hejma. Moderátory hudební show jsou Leoš Mareš a Adela Banášová.

Do castingů na první Česko Slovenskou SuperStar se přihlásilo celkem 11 575 soutěžících. Vítěz této reality show bude vyhlášen 20. prosince a kromě titulu první Česko Slovenské SuperStar získá i exkluzivní nahrávací smlouvu a kontrakt na 100 tisíc eur.

Témata: Superstar
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Sezóna festivalu začíná. Mají se návštěvníci obávat o bezpečnost?

23.06.2017 16:59 Sezóna letních hudebních festivalů je v plném proudu. Většina z nich má v Čechách dlouhou tradici,…

Miro Žbirka odtajnil dalšího exkluzivního hosta na Vánočním Symphonic Tour…

23.06.2017 15:00 Praha – Miro Žbirka se připravuje na vánoční turné a postupně odhaluje své hosty. Kromě Jaroslava…

Vypsaná fiXa oslavuje novou desku a pokračuje s koncertováním

19.06.2017 17:45 Praha – Vypsaná fiXa představila na začátku února svoji novou desku Tady to někde je. V pořadí…

Pražské a brněnské nádvoří rozproudí studenti jazzových kateder

19.06.2017 17:39 Praha/Brno – Druhý ročník akce Jazzové nádvoří proběhne tento týden opět v Praze i v Brně. Studenti…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama