AKTUALIZACE: Zpěvák Robbie Williams požádal svou přítelkyni netradičně o ruku

Sydney - Britský popový zpěvák Robbie Williams požádal svou přítelkyni, herečku Aydu Fieldovou, o ruku v živém vysílání australské rozhlasové stanice. Informoval o tom v pátek server ABC.

Přidejte svůj názor

Fieldová doprovázela Williamse v pořadu Kyle and Jackie O, který se vysílal v australské rozhlasové stanici 2DayFM v Sydney. Populární zpěvák v něm propagoval své aktuální album nazvané Reality Killed The Video Star.

Moderátorka Jackie Hendersonová slavnému interpretovi vyprávěla, že město Sydney je pověstné tím, že se v něm často zasnubují zamilované páry. V tu chvíli se Williams otočil ke své přítelkyni a zeptal se jí: "Je tady někdo, koho by sis ráda vzala?" Fieldová odpověděla, že jí tato otázka připadá hloupá, ale Williams se nenechal odradit a položil jí jednoznačnou otázku, zda se za něj provdá. Třicetiletá Fieldová poté dala zpěvákovi kladnou odpověď.AKLTUALIZACE: Britský popový zpěvák Robbie Williams požádal svou přítelkyni, herečku Aydu Fieldovou, o ruku v živém vysílání australské rozhlasové stanice. Podle pátečních informací serveru televize ABC jeho mluvčí zprávu o zasnoubení dementoval.

"Williams opravdu svou přítelkyni v živém vysílání rádia požádal o ruku, ale byla to pouze legrace. Williams a Fieldová nejsou zasnoubeni," upřesnil informaci mluvčí zpěváka.

Fieldová doprovázela Williamse v pořadu Kyle and Jackie O, který se vysílal v australské rozhlasové stanici 2DayFM v Sydney. Populární zpěvák v něm propagoval své aktuální album nazvané Reality Killed The Video Star.

Moderátorka Jackie Hendersonová slavnému interpretovi vyprávěla, že město Sydney je pověstné tím, že se v něm často zasnubují zamilované páry. V tu chvíli se Williams otočil ke své přítelkyni a zeptal se jí: "Je tady někdo, koho by sis ráda vzala?" Fieldová odpověděla, že jí tato otázka připadá hloupá, ale Williams se nenechal odradit a položil jí jednoznačnou otázku, zda se za něj provdá. Třicetiletá Fieldová poté dala zpěvákovi kladnou odpověď.

Robbie Williams se narodil 13. února v roce 1974 ve Velké Británii. Jeho kariéra odstartovala v roce 1990 s kapelou Take That. Tu v roce 1995 opustil a vrhl se na sólovou dráhu. Proslavil se deskami I've Been Expecting You z roku 1997, Swing When You're Winning, Intensive Care nebo Rudebox z roku 2006. Mezi jeho nejznámější skladby patří Feel, Rock DJ, She's The One, Supreme, Kids či Advertising Space. Nové album Reality Killed The Video Star vydal po tříleté hudební pauze.

Témata: Williams, Robbie
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Šéfdirigent PKF - Prague Philharmonia byl přizván k nejočekávanější…

14.12.2017 17:20 Praha - Emmanuel Villaume, šéfdirigent PKF - Prague Philharmonia, byl angažován, aby nastudoval…

Olympic slavil 55 let. Koncert v O2 areně odstartoval velkým hitem

10.12.2017 08:30 Praha - Skupina Olympic v čele s kytaristou a zpěvákem Petrem Jandou si připomněla 55 let své…

Kolaps na pódiu. Zpěvák Chris Rea se zhroutil během koncertu

10.12.2017 08:12 Londýn - Chris Rea (66) se v sobotu večer zhroutil během koncertu v Oxfordu. Britský kytarista a…

Francie se bombasticky loučila s Johnnym Hallydayem. Macron nesměl řečnit…

09.12.2017 16:40 Aktualizováno Paříž - Se zesnulým francouzským rockerem a hercem Johnnym Hallydayem se dnes přišly rozloučit…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama