SuperStar opustila Monika Bagárová

Bratislava - Z hudební reality show Česko Slovenská SuperStar byla po šestém finálovém večeru, ve kterém zazněly písně oceněné televizní stanicí MTV, vyřazena Monika Bagárová z Brna. Přímý přenos z bratislavské Incheba arény vysílala v pondělí od 20 hodin televize Nova.

Přidejte svůj názor

SuperStar opustila Monika Bagárová - anotační foto

Při pondělním vyřazovacím kole vypadla ze soutěže Monika Bagárová. Stala se však nejlepší českou zpěvačkou v soutěži. "Děkuji celému štábu, porotě, která mne ve všem podpořila, rodičům, moderátorům Leošovi i Adéle, panu režisérovi i všem ostatním, které jsem tu poznala. A za to jsem velice ráda. A taky moc děkuji všem fanouškům za jejich hlasy," svěřila se Monika, která podle svých slov byla na vyřazení připravená. Poté se s diváky rozloučila zpěvem. Publikum skandovalo její jméno, fanoušci jí poslali i kytici rudých růží.

Vyřazení Moniky Bagárové si tipovali tři ze čtyř porotců - Ondřej Hejma, Marta Jandová a Pavol Habera. Pouze Dara Rolins tipovala Dominiku Starou.

Do sedmého finále tak postoupili Dominika Stará ze Šamorína, Jan Bendig z Hradce Králové, Martin Chodúr z Ostravy a Miroslav Šmajda z Košic. Poslední čtveřice finalistů si v příštím kole zazpívá filmové hity. Hostem bude zpěvák a skladatel Michal David.

Fanoušci mají možnost spatřit finalisty na další z autogramiád, ta nejbližší se uskuteční v úterý v 17 hodin v Obchodním centru Chodov v Praze.

O postupu soutěžících rozhodují televizní diváci svými sms hlasy a výkony všech finalistů hodnotí i čtyřčlenná porota, ve které usedli slovenská sólová zpěvačka Dara Rolins, zpěvačka a frontmanka skupiny Die Happy Marta Jandová z Česka, zpěvák Pavol Habera ze Slovenska, který hraje se skupinou Team, a český muzikant a člen skupiny Žlutý pes Ondřej Hejma. Moderátory hudební show jsou Leoš Mareš a Adela Banášová.

Do castingů na první Česko Slovenskou SuperStar se přihlásilo celkem 11 575 soutěžících. Vítěz této reality show bude vyhlášen 20. prosince a kromě titulu první Česko Slovenské SuperStar získá i exkluzivní nahrávací smlouvu a kontrakt na 100 tisíc eur.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: SuperStar opustila Monika Bagárová

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Co ze socialismu nám zůstalo v paměti? Tohle lidi bavilo - anotační foto

Co ze socialismu nám zůstalo v paměti? Tohle lidi bavilo

26.03.2017 17:08 MAGAZÍN - To, co mají dnes starší generace v živé paměti, si mnozí mladší ani nedokáží představit.…

Návrat králů elektroniky: Stále stejně ujetí Gorillaz zveřejnili čtveřici nových singlů - anotační foto

Návrat králů elektroniky: Stále stejně ujetí Gorillaz zveřejnili čtveřici…

26.03.2017 13:42 Aktualizováno Essex – Před šestnácti lety dobyla partička čtyř animovaných muzikantů svět kombinací chytlavé…

Divoký rocker ďábelsky zahrál a vyhrál Cenu Thálie - anotační foto

Divoký rocker ďábelsky zahrál a vyhrál Cenu Thálie

26.03.2017 13:31 Praha - V Národním divadle bylo uděleno 15 prestižních divadelních Cen Thálie. Ceny se udělovaly za…

Takhle vypadá Spravedlnost: Seznamte se s Batmanovými kumpány - anotační foto

Takhle vypadá Spravedlnost: Seznamte se s Batmanovými kumpány

26.03.2017 12:09 Hollywood – Komiksová týmovka Liga spravedlnosti je jedním z nejočekávanějších filmů letošního roku…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama